Chapel Springs. Tom 2. Taniec ze świetlikami

Chapel Springs. Tom 2. Taniec ze świetlikami Kategoria: Powieści i opowiadania Przez kilka lat Jade próbowała chronić swoje wrażliwe serce. Teraz wraca do domu w Chapel Springs. a w jej życie ponownie wkracza Daniel. sprawiając. że znowu chce jej się tańczyć. Dorastając w niewielkim miasteczku nad rzeką Ohio w stanie Indiana. Jade McKinley zawsze czuła…

Published by admin in12 grudnia 2012
Tagi: , , ,

Chapel Springs. Tom 2. Taniec ze świetlikami

Kategoria: Powieści i opowiadania

Przez kilka lat Jade próbowała chronić swoje wrażliwe serce. Teraz wraca do domu w Chapel Springs. a w jej życie ponownie wkracza Daniel. sprawiając. że znowu chce jej się tańczyć.

Dorastając w niewielkim miasteczku nad rzeką Ohio w stanie Indiana. Jade McKinley zawsze czuła się jak chwast w ogrodzie różanym. Wyjeżdżając. była przekonana. że nigdy już nie spojrzy wstecz. Teraz. gdy jest samotna. w ciąży i bez grosza przy duszy. nie ma innego wyboru – musi wrócić.

Daniel Dawson. burmistrz Chapel Springs. od wielu lat był przyszywanym członkiem rodziny McKinley’ów. Jego krewnych nigdy przy nim nie było. więc odnalazł swoje miejsce w pełnym życia domu McKinley’ów. Od lat jest zakochany w Jade. jednak ona uważa go za starszego brata. Teraz. gdy dziewczyna wraca po rocznej nieobecności. jego uczucia rosną w siłę.

Jade usiłuje się ustatkować. ale wszy

:

Cena:

:


Pokusy. 5 opowiadań erotycznych dla dorosłych

Kategoria: Pozostałe

5 podniecających opowiadań o pokusie autorstwa Camille Bech. Zbiór zawiera następujące opowiadania: Dom na odludziu – Ukryte pragnienia Julii – Pod słońcem Nevady – Zakochani na nowo – Francuskie pokusy.

 

Camille Bech (ur. 1963) jest znanym autorem literatury erotycznej. Opublikowała wiele powieści i opowiadań dla dorosłych czytelników.

Autor: Camille Bech

Cena: 19.99

Camille Bech: MP3sześć grobów do monachium, grzeszni arogant pdf, psychologia nauczania, wujek radek kupił na raty tablet za 1000 zł, eve jagger cash pdf, alfred szklarski przygody tomka, wiktor wektor, diana brzezińska będziesz moja, grobowiec kleopatry, dziewczyna bez makijażu, mock golem, leochares, kłopoty tarapaty hasło do krzyżówki, kocie historie audiobook, jerzy malinowski, jądro ciemnosci, pij mleko będziesz chory, heroes dzikie hordy…