Długie cienie

Długie cienie Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Długie cienie – powieść kryminalna. której akcja toczy się w Lubomierzu. małym miasteczku na Dolnym Śląsku. Podkomisarz Agnieszka Birkut codziennie mierzy się z mrocznymi wspomnieniami i konsekwencjami swoich niemoralnych wyborów. Nie może normalnie myśleć. pracować i żyć. Wyrzuty sumienia zabijają w niej sens istnienia. Z takiego stanu wyrywa…

Published by admin in25 listopada 2012
Tagi: , , , ,

Długie cienie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Długie cienie – powieść kryminalna. której akcja toczy się w Lubomierzu. małym miasteczku na Dolnym Śląsku.

Podkomisarz Agnieszka Birkut codziennie mierzy się z mrocznymi wspomnieniami i konsekwencjami swoich niemoralnych wyborów. Nie może normalnie myśleć. pracować i żyć. Wyrzuty sumienia zabijają w niej sens istnienia. Z takiego stanu wyrywa ją zgłoszenie o zaginięciu dwóch osiemnastolatek z Jeleniej Góry. które uczestniczyły w miejscowym festiwalu filmowym.

Przebudzona z traumatycznego letargu podkomisarz wraz z policjantkami z komisariatu wyruszają na poszukiwania dziewczyn. Krok po kroku poznają szokujące fakty z życia nastolatek i odkrywają posępną prawdę o Lubomierzu oraz jego mieszkańcach. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw. że nie pierwszy raz ktoś zniknął tu bez śladu.

Jak to możliwe. aby w tak małej społeczności ludzie przepadali bez wieści?

Dlacze

Oprawa:

Cena:

:


Bądź sobą. tylko w najlepszej wersji

Kategoria: Poradniki

Cieszysz się swoim życiem? Czy codziennie wykonujesz ważne dla siebie zadania. dbasz o istotne dla Ciebie relacje i realizujesz własne cele? Czy raczej odhaczasz kolejne punkty na liście. poświęcasz czas nieistotnym rzeczom i w ogóle czujesz się jak chomik w kołowrotku? Czy spoglądając wstecz. przypominasz sobie mnóstwo ważnych dni. wypełnionych ekscytującymi czy choćby tylko cudownie przyjemnymi chwilami. czy też czujesz. że każdy dzień był – i jest – jednakowo nudny i beznadziejny? Jeśli w tym momencie odkrywasz. że chcesz zmienić swoje życie i sprawić. aby stało się lepsze. pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące. to znaczy. że właśnie teraz możesz to zrobić!

Ta książka jest narzędziem. dzięki któremu tego dokonasz! Szybko przekonasz się. że bycie najlepszą wersją siebie jest wyjątkowo wyzwalające i daje niezwykłe poczucie wolności! Ten szczery i bezpośredni przewodnik spra

ISBN: 978-83-287-1494-6

Cena: 9999

978-83-287-1494-6:


Serotonina

Kategoria: Powieści i opowiadania

Najnowsza powieść Michela Houellebecqa. najsłynniejszego żyjącego francuskiego pisarza. kontestatora i uważnego krytyka kultury zachodniej.

Okrzyknięta najbardziej rozpaczliwą i mroczną powieścią w dorobku wybitnego pisarza. Serotonina to historia czterdziestosześcioletniego Florenta-Claude’a Labrouste’a. który pewnego dnia odkrywa. że partnerka zdradzała go z młodymi mężczyznami podczas filmowanych orgii. Opuszcza ją i całymi dniami snuje się po barach. wygłaszając tyrady na temat związków miłosnych. Bohaterowi udaje się funkcjonować jedynie dzięki regularnemu zażywaniu tabletki Captorix. która powoduje wydzielanie serotoniny. zwanej hormonem szczęścia.

Autor: Michel Houellebecq

Cena: 20.90

Michel Houellebecq: MP3365 dni pdf do pobrania, oko odyna, zwiadowcy will, hania humorek audiobook, blog kaczorowska, geografia szczęścia, brown początek, rafal ohme, noc w wenecji, ciotka zgryzotka pdf, podzial cesarstwa rzymskiego na wschod i zachod data, niewidzialny strażnik (2017), włodzimierz olewnik firma, call of juarez poradnik, kasia i tomek powtarzali przed klasówką, inwestycyjne przebudzenie…