Jej sekret

Jej sekret Kategoria: Powieści i opowiadania Przyznaję – spieprzyłam sprawę. Pierwszy błąd: poprosiłam Pete’a Barnidge’a o pracę. Drugi błąd: zaakceptowałam jego ofertę. zamiast odrzucić ją na samym początku. Trzeci błąd: to. że podczas rozmowy o pracę ukryłam przed nim ten jedyny okruch. który w całej mojej historyjce był prawdziwy… Peter Barnidge… Od czego mam zacząć?…

Published by admin in23 listopada 2012
Tagi: , , ,

Jej sekret

Kategoria: Powieści i opowiadania

Przyznaję – spieprzyłam sprawę.

Pierwszy błąd: poprosiłam Pete’a Barnidge’a o pracę.

Drugi błąd: zaakceptowałam jego ofertę. zamiast odrzucić ją na samym początku.

Trzeci błąd: to. że podczas rozmowy o pracę ukryłam przed nim ten jedyny okruch. który w całej mojej historyjce był prawdziwy…

Peter Barnidge… Od czego mam zacząć? Może od tego. że odkąd pracuje dla pana Bestsellerowego Autora. jego nazwisko funkcjonuje w moim słowniku jako przekleństwo. Uderzyłam się w palec? Barnidge jasny! Przekroczyłam stan konta? A niech to Barnidge! Kiedy zrozumiałam. że zakochałam się w swoim szefie? Co do Barnidge’a?!

 

Byłoby łatwiej. gdybym go nienawidziła… Zwłaszcza. że jest atrakcyjny w ten „zły” sposób. Jest niesamowicie gorący. ale mroczny. Tak pociągający. że za każdym razem. gdy na niego spojrzę. muszę się przeżegnać. bo jego widok wywołuje u mnie grzeszne myśli.

 

Skoro mowa o grzechach… Skłamałam na rozmowie o pracę. Ale jestem samotną matką i zrobię wszystko dla mojej córki. nawet będę utrzymywać ten mały sekret. Niestety małe sekrety mają tendencję do rośnięcia z upływem czasu… Zwłaszcza w okolicy Broni Masowego Uwodzenia.

Autor: Penelope Bloom

Cena: 27.90

Penelope Bloom: MP3


wiele innych pytań znaleźć można w książce – dosadne. zabawne. czasem przygnębiające. ale przede wszystkim – prawdziwe. Jak filmy Smarzowskiego.

Kategoria: Autor

Marcin Rychcik

ISBN: 978-83-8194-195-2

Cena: 9999

978-83-8194-195-2:


Kobiety nieidealne: Magda. Tom 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

Magda jest jak pierwszy łyk dobrego Chablis i – uwaga! – tak samo mocno uderza do głowy. a potem chce się tylko więcej … Magda postanawia wreszcie dorosnąć i wyprowadzić się z narzuconej sobie niewoli. szuka tylko odpowiedniego Mojżesza. Wszystko się przeplata. Jak w życiu … To lekka i zabawna historia czterech przyjaciółek dotykając wielu damskich tematów; czyli małżeństwa. macierzyństwa. randek czy nawet braku wiary w siebie. Kobiety. które choć nie są idealne i popełniają każdego dnia jakieś drobne błędy. starają się iść na przód z podniesionym czołem wierząc. że wszystko może się udać. Jednym słowem: kobiety nieidealne wyjątkowe!

Autor: Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

Cena: 29.90

Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles: MP3zabul kebab, 50 twarzy greya 3 czesc, last first kiss, assassin’s creed odyssey dzik erymantejski, napij się i zadzwoń do mnie pdf chomikuj, mercy thompson, blogi czytelnicze, zbiór zasad wiary, nie tylko pomarańcze, bogactwo narodów adam smith, mp3 do słuchania, wielka samotnosc, renata dobrowolska kryczek, państwo islamskie flaga, łamigłówki dla dzieci 7 lat, język japoński dla początkujących pdf, cesarstwo popiołów, wojna dwóch róż książka, czerwona gorączka, bakczysaraj w nocy, synowie zemsty tom 3, ekranizacje jo nesbo, ulicznik znad sekwany, simon oraz inni pdf, ciemnijsza strona greya cda, wiedźmin krew elfów audiobook…