Grawitacja

Grawitacja Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Na pokładzie międzynarodowej stacji kosmicznej orbitującej wokół Ziemi wybucha zagadkowa epidemia. Astronauci i naukowcy. zaatakowani przez nieznany organizm nazwany Chimerą. reprodukujący się w alarmującym tempie. kolejno zapadają na straszliwą chorobę i umierają. Wśród załogi jest młoda lekarka. Emma i jej mąż. nie uczestniczący w misji. nie dają za wygraną…

Published by admin in10 listopada 2012
Tagi: , , , , , ,

Grawitacja

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Na pokładzie międzynarodowej stacji kosmicznej orbitującej wokół Ziemi wybucha zagadkowa epidemia. Astronauci i naukowcy. zaatakowani przez nieznany organizm nazwany Chimerą. reprodukujący się w alarmującym tempie. kolejno zapadają na straszliwą chorobę i umierają. Wśród załogi jest młoda lekarka. Emma i jej mąż. nie uczestniczący w misji. nie dają za wygraną starając się odkryć naturę Chinery i znaleźć skuteczny lek.

 

Autor: Tess Gerritsen

Cena: 37.90

Tess Gerritsen: MP3


Kategoria: Format

MP3

Spis_tresci:

Cena:

:


Pozaświatowcy. Tom 3. W pogoni za proroctwem

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Dramatyczne zakończenie bestsellerowej trylogii fantasy.

Jason i Rachel uzbrojeni w proroctwo wygłoszone przez umierającą wyrocznię. wyruszają w dwie oddzielne misje. każde w towarzystwie odważnych i potężnych sojuszników. Wiedzą. że szanse na sukces są niewielkie. Są jednak wreszcie gotowi stać się bohaterami. których Lyrian potrzebuje. Bez względu na cenę.

Autor: Brandon Mull

Cena: 25.53

Brandon Mull: MP3


z lękiem.

Kategoria: Autor

dr Tim Cantopher

ISBN:

Cena: 9999

:


Kochankowie miasta

Kategoria: Powieści i opowiadania

Pozbawiony skrupułów Damian robi podejrzane interesy. Kocha żyć ponad stan. Jego młodszy brat. Tomek. prowadzi małą agencję nieruchomości. Jest uczciwy i wrażliwy na krzywdę. Mimo różnicy charakterów mężczyźni postanawiają zawiązać spółkę. do której dołącza Aron. syn bogatego łódzkiego Żyda.

Tymczasem do biura Tomasza przychodzi starsza kobieta i zleca sprzedaż rodzinnej posesji. Wkrótce okazuje się. że ziemia ta kryje tajemnice z czasów okupacji niemieckiej i zaczynają się pojawiać kolejne problemy. Sprawy jeszcze bardziej się komplikują. kiedy Damian rozkochuje w sobie żonę młodszego brata i interesuje się dziewczyną Arona.

Wielkie namiętności. zdrady. tradycje kłócące się z nowoczesnymi poglądami. a w tle podnosząca się po długim letargu. coraz dynamiczniej rozwijająca się Łódź.

Autor: Anna Stryjewska

Cena: 22.90

Anna Stryjewska: MP3dom weselny dynastia, zly czlowiek, artur bojarski, przenikanie wielościanów, janusz basalaj, ferał, zbrodnia w wielkim mieście, saint germain złota księga, narzeczony na niby download, bossman vi keeland pdf, znachor pdf, monika szadkowska, wacław sadkowski, kindle format epub, ani złego słowa, elex buildy, hematologia kompendium…