Wigilijny pech

Wigilijny pech Kategoria: Powieści i opowiadania Kiedy święta nie są ani rodzinne. ani ciepłe. tylko poczucie humoru pozwala je przetrwać… Diana Dąbrowska. zwana DiDi. ma wigilijnego pecha. Zawsze w okresie świąt Bożego Narodzenia dochodzi do mniejszej lub większej katastrofy. Wszystkie nieszczęścia. których w swoim życiu doświadczyła. zdarzyły się właśnie wtedy. Najbliższa Wigilia zapowiada się na…

Published by admin in6 listopada 2012
Tagi: , , , , ,

Wigilijny pech

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kiedy święta nie są ani rodzinne. ani ciepłe. tylko poczucie humoru pozwala je przetrwać…

Diana Dąbrowska. zwana DiDi. ma wigilijnego pecha. Zawsze w okresie świąt Bożego Narodzenia dochodzi do mniejszej lub większej katastrofy. Wszystkie nieszczęścia. których w swoim życiu doświadczyła. zdarzyły się właśnie wtedy. Najbliższa Wigilia zapowiada się na wyjątkowo okrutną dla DiDi. bo nie dość. że los nie odpuszcza. to jeszcze chłopak właśnie zostawił ją na lodzie. a na domiar złego w pierwszy dzień świąt ma się odbyć ślub jej młodszej siostry. na którym pojawi się sama. Co jeszcze może pójść źle?

Autor: Magdalena Kubasiewicz

Cena: 9999

Magdalena Kubasiewicz:


Niegrzeczny rockman

Kategoria: Pozostałe

Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie. która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok.

John „Jax” Blackwood. gwiazda rocka. od dwóch lat. odkąd próbował odebrać sobie życie. trwa w stanie otępienia. Aż dochodzi do incydentu z intrygującą rudowłosą. która ucieka z jego lodami.

Kiedy Stella Grey po raz pierwszy spotkała Jaxa Blackwooda. sprawy nieco wymknęły się spod kontroli. Nie wiedziała. że ma do czynienia z uwielbianym gitarzystą najlepszej rockowej kapeli świata. Kto się spodziewa takiej megagwiazdy w spożywczaku? Poza tym zbliżała się zamieć. a on chciał sprzątnąć jej sprzed nosa ostatnie pudełko upragnionych lodów. Nie mogła na to pozwolić i go pocałowała.

Stella nie może przestać myśleć o nieznajomym. Wkrótce okazuje się. że przystojniak będzie jej nowym sąsiadem i że to sam Jax Blackwood. legenda rocka.

<

Autor: Karolina Morawiecka

Cena: 14.90

Karolina Morawiecka: MP3


Radykalni. Tom 2. Rebelia

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Stary Kontynent płonie.

Zapoczątkowana w Paryżu muzułmańska rebelia rozlewa się na sąsiednie kraje. Islamscy fundamentaliści wychodzą na ulice Berlina. Brukseli. Londynu i wielu innych miast Europy Zachodniej. Władze starają się zapanować nad chaosem. ale pojawia się nowy wróg – radykalna prawica. Jej bezwzględne bojówki odpowiadają muzułmańskiej społeczności ze skrajnym bestialstwem.

Kuba i jego przyjaciele są zmuszeni raz jeszcze powrócić do piekła. wszak nigdy nie zostawia się swoich za linią wroga. W niemieckiej stolicy czeka ich walka. jakiej dotąd nie stoczyli. bój nie tylko o serca. ale i dusze. Kipiący nienawiścią Berlin zabiera ich w otchłań szaleństwa. a gdy wrogie mocarstwa stawiają ultimatum. najgorszy koszmar staje się faktem.

„Radykalni. Rebelia” to kontynuacja najbardziej kontrowersyjnego cyklu political fiction ostatnich lat. To książka

ISBN: 978-83-8215-242-5

Cena: 9999

978-83-8215-242-5:


Dublerka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Najbardziej prestiżowa akademia sztuk scenicznych w Londynie.

Główna rola w szkolnym przedstawieniu może otworzyć drogę do kariery.

Cztery dziewczyny. dotąd tworzące zgraną paczkę. stają się konkurentkami.

I piąta. która wydaje się najgroźniejsza. nie tylko jeśli chodzi o wynik rywalizacji.

Ale tak naprawdę to ich matki startują w wyścigu szczurów i nie cofną się przed niczym.

A każda ma swoje tajemnice – mniej lub bardziej niewinne… a niektóre nawet mordercze.

Matki

Kendall – żona Hollywoodu. która pragnie rozpocząć nowe życie w Londynie. Carolyn – profesor prawa. w skrytości marząca o zupełnie innej karierze. Elise – skupiona wyłącznie na swojej firmie. Bronnie –idealna gospodyni domowa. Nie mogłyby się bardziej różnić. Ale łączy jej jedno: wszystkie walczą o dobro własnych córek. choć każda rozumie je po swojemu.

Córki

Autor: Ilona Gołębiewska

Cena: 39.90

Ilona Gołębiewska: MP3


Absolutely. Positively

Kategoria: Pozostałe

The brightest. sexiest romance yet from the New York Times Bestselling author of Grand Passion and Trust Me.Unconventional Molly Abberwick. trustee of her late father’s scientific foundation. is mad enough to fire her new consultant. Dr. Harry Trevelyan. A brilliant expert on new inventions. the handsome Harry irritates Molly to no end with his preposterous insistence that they have an affair — and that it could be planned. predicted. and run like a science project. But just when Molly is ready to let him have a piece of her mind — not her heart — she discovers that the eminent Dr. Trevelyan is not what he seems.First. there is his family. a long line of carnival folk who run the Smoke &amp; Mirrors Amusement Company. Then there are the paranormal premonitions which bring Harry to Molly’s side when she most needs him. And when her troubles escalate into violence and a mysterious stalker threatens her life. Molly turns to Harry’s sixth sense for

Autor: Witold Szabłowski

Cena: 20.90

Witold Szabłowski: MP3mister pdf, wbrew zasadom samantha young pdf, łzy księżniczki, olga tokarczuk bieguni recenzja, lucinda riley siedem sióstr cykl, michał tombak droga do zdrowia, nocą drony są szczególnie głośne, kamienie na szaniec ebook, rozmowy z duszami w czyśćcu, fargo 4, trapped romans mafijny pdf doci, julian ursyn niemcewicz powrót posła, molier skąpiec, jency, kubuś puchatek opowiadanie, czytnik ebook cena, genetyczny sobowtór krzyżówka, stephen king ebook za darmo…