Pasja i dyscyplina strategii

Pasja i dyscyplina strategii Kategoria: Ekonomia i biznes Sukces firmy jest zawsze pochodną strategicznych wyborów i szczęścia. Na szczęście nie mamy wpływu. możemy mu jednak pomagać – dyscypliną. Dyscyplina strategii wymaga od menedżerów starannej analizy i interpretacji zmian w otoczeniu. klarownego ustalenia granic firmy. wyznaczenia ambitnych celów i zbudowania zyskownego modelu biznesowego. Taka jest dobra…

Published by admin in28 października 2012
Tagi: , , , , ,

Pasja i dyscyplina strategii

Kategoria: Ekonomia i biznes

Sukces firmy jest zawsze pochodną strategicznych wyborów i szczęścia. Na szczęście nie mamy wpływu. możemy mu jednak pomagać – dyscypliną.

Dyscyplina strategii wymaga od menedżerów starannej analizy i interpretacji zmian w otoczeniu. klarownego ustalenia granic firmy. wyznaczenia ambitnych celów i zbudowania zyskownego modelu biznesowego. Taka jest dobra praktyka zarządzania. bez względu na stopień złożoności organizacji i dynamiki rynku.

Praktykę można uczynić jednak jeszcze lepszą. dodając do dyscypliny marzenia i pasję. Tylko pasja jest bowiem źródłem prawdziwych innowacji i zmian. Każe sięgać w przyszłość. przekraczać oczywiste granice. łamać branżowe kanony myślenia. zadawać nieoczywiste pytania: dlaczego tak? i dlaczego nie?  Pasja buduje także motywację i zaangażowanie. które dają firmie sens istnienia. a pracownikom odrobinę zwyczajnej radości.

Dlatego dopier

Autor: Garth Nix. Sean Williams

Cena: 15.90

Garth Nix. Sean Williams: MP3


struggling single mother and begins to understand the greatest source of personal joy. Lost December is New York Times bestselling author Richard Paul Evanss modern-day holiday version of the biblical story of the prodigal son. a powerful tale of redemption. hope. and the true meaning of love.

Kategoria: Autor

Richard Paul Evans

ISBN:

Cena: 9999

:


Zemsta i przebaczenie. Tom 3 Rzeka tęsknoty

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kolejne lata wojny odzierają mieszkańców Europy ze złudzeń na rychłe jej zakończenie. Nie tylko na terenie Polski ludzie stykają się z okrucieństwem. także wycieńczająca wojna na wschodzie odkrywa barbarzyńskie praktyki. gdzie pojęcie człowieczeństwa zostaje zdewaluowane i ludzkie życie wydaje się nie mieć wartości. Los rozdziela czwórkę bohaterów i stawia przed nimi kolejne wyzwania. a brzemię wojny odciska na nich głębokie piętno. Czy uda im się pokonać piętrzące się przeszkody? Czy miłość i przyjaźń wygrają z nienawiścią i egoizmem. gdy ludzkie ścieżki wyznacza historia? Kiedy biografie naznaczone są bólem i krwią. każdy stara się ocalić to co jeszcze dobrego tli się w człowieku.

Autor: Joanna Jax

Cena: 25.57

Joanna Jax: MP3


Nic o tobie nie wiem

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Weronika Nowacka jest szkolnym pedagogiem. Gdy wśród uczniów dochodzi do konfliktu. kobieta podejmuje się mediacji między ich rodzinami. Nie wie. że wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych spraw w zawodowej karierze. Tuż przed feriami dochodzi do tragedii. Śledztwo prowadzą policjanci Szymon Pawelec i Krystyna Szuba. W wyniku podjętych czynności wychodzą na jaw fakty związane z funkcjonowaniem uczniów.
Szkolne tajemnice i zawiłe relacje między nastolatkami wpływają na przebieg śledztwa. Czy w świecie. w którym ciągle walczy się o popularność. a Internet jest najważniejszym hobby. jest miejsce na przyjaźń?

Autor: Małgorzata Rogala

Cena: 39.90

Małgorzata Rogala: MP3skalpel tess gerritsen pdf, drzewo genealogiczne jon snow, części statku kosmicznego gta 5, percy jackson bitwa w labiryncie pdf, pan samochodzik i wyspa złoczyńców audiobook, bez zobowiązań pdf, kasia gurbacka opinie, łysek z pokładu idy audiobook, anna wolf zemsta gangstera doci, zakazany układ pdf doci, wykroje dla lalek, małgorzata tomaszewska tarci mąż, agencja eventowa praca, moon+ reader instrukcja, raw rebirth pdf pl, z zimną krwią capote, szatan z siódmej klasy ebook, książka za zamkniętymi drzwiami…