Opowiastki dla małych uszu

Opowiastki dla małych uszu Kategoria: Literatura młodzieżowa Przyjazne. zabawne i pouczające opowiadania. których z pewnością chętnie wysłuchają wszystkie małe uszy: – o króliku. który nie mógł spać we własnej norze i szukał miejsca. gdzie mu będzie wygodniej; – o pszczółkach. mrówkach i motylach. które chciały. żeby nigdy nie zachodziło słońce; – o myszy. która chciała fruwać tak…

Published by admin in26 października 2012
Tagi: , , , , , ,

Opowiastki dla małych uszu

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Przyjazne. zabawne i pouczające opowiadania. których z pewnością chętnie wysłuchają wszystkie małe uszy:

– o króliku. który nie mógł spać we własnej norze i szukał miejsca. gdzie mu będzie wygodniej;

– o pszczółkach. mrówkach i motylach. które chciały. żeby nigdy nie zachodziło słońce;

– o myszy. która chciała fruwać tak jak nietoperze;

– o żabce. która postanowiła wskoczyć na księżyc;

– o szczęśliwym dniu wiewiórki;

– o biedronce. która ze wszystkiego się cieszyła. i jej  sąsiadce. która zawsze była niezadowolona;

– o biednych myszkach. które miały prawdziwy skarb;

– o ślimaku. który z nikim nie umiał się bawić.

Autor: Joanna Wachowiak

Cena: 15.29

Joanna Wachowiak: MP3


Imperium grzechu

Kategoria: Pozostałe

Jeśli chodzi o Keirę Kilgore. nic nie jest racjonalne. To kobieta silna i niezależna. ale nie ma prawa decydować o swoim ciele i swoim losie. Należy do tyrana. najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Jeszcze niedawno nienawidziła go z całego swojego niepokornego serca. a dziś jest gotowa zabijać w jego obronie. Zamach. który o mało nie pozbawił obojga życia. uzmysłowił Keirze. jak bardzo kocha potwora. I że dla niego sama może stać się bestią.

Lachlan Mount. niekwestionowany władca miasta. zdaje sobie sprawę. że zdobył niezwykłą kobietę. Keira jest jego własnością. ale także jego królową. Dla niej jest gotów na wszystko. Co należy rozumieć bardzo dosłownie. gdy mowa o Lachlanie – człowieku. który w swojej żelaznej pięści skupił całą władzę i który popełnił chyba wszystkie możliwe zbrodnie.

Trzeci. ostatni tom tej niesamowitej historii opowiada o kolejnych dramatycznych wydarzeniach

Autor: Antoine de Saint-Exupery

Cena: 17.90

Antoine de Saint-Exupery: MP3


Kategoria: 9999

:

Cena:

:


teligencję społeczną oraz poznasz historie wybitnych ludzi. którzy osiągnęli wielkość właśnie w taki sposób. Nie czekaj dłużej – odkryj w sobie pasję i zostań mistrzem!

Kategoria: Autor

Robert Greene

ISBN: 978-83-283-5608-5

Cena: 9999

978-83-283-5608-5: Wprowadzenie (17) ESENCJA SIŁY (18) EWOLUCJA BIEGŁOŚCI (24) KLUCZE DO BIEGŁOŚCI (30)1. Powołanie. czyli zadanie życiowe (41) UKRYTA SIŁA (42) KLUCZE DO BIEGŁOŚCI (47) STRATEGIE POSZUKIWANIA ZADANIA ŻYCIOWEGO (53) 1. Powrót do źródeł. Strategia pierwotnej skłonności (53) 2. Nisza idealna. Strategia darwinowska (56) 3. Z dala od niewłaściwych dróg. Strategia buntu (61) 4. Przeszłość pozostawić za sobą. Strategia adaptacyjna (64) 5. Droga z powrotem. Strategia życia lub śmierci (67) INNA DR…


. Wnioski. które dotyczą również ciebie. Rozwiązania. które od zaraz możesz zacząć skutecznie (!) wdrażać w swoim życiu. „Wiesz. możesz – DZIAŁAJ” – życzę ci. aby ta książka skutecznie i trwale zmieniła również twoje życie.

– Ireneusz Bisikiewicz. prezes Leadership Management Polska sp. z o.o.

Każda osoba odpowiedzialna za rozwój ludzi w organizacji. po przeczytaniu „Wiesz. możesz – działaj!” może przenieść się do inspirującej i odkrywczej przestrzeni. Poruszająca i niezwykle praktyczna książka trzech wybitnych autorów. daje nam wyraźne wskazówki jak wypełnić lukę między nabywaniem kompetencji a faktycznym wykorzystywaniem ich w codziennych wyzwaniach. Daje organizacjom rozwiązanie w obszarze. gdzie najczęściej nam go brakuje. Gorąco polecam!

– Paweł Kopijer. Prezes A

Kategoria: Ekonomia i biznes

Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie!

Dlaczego tak wiele rzeczy. których uczymy się z tak dużym wysiłkiem. jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. brakuje nam natomiast skutecznych strategii. dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce. W niniejszej książce Ken Blanchard. Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu. którego nurtują pewne pytania. i o przedsiębiorcy. który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody. dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

 • poradzić sobie z zalewem informacji – jak uc

  Autor: Ann Brashares

  Cena: 17.90

  Ann Brashares: MP3


  Tam gdzie zawracają bociany

  Kategoria: Pozostałe

  III Nagroda w V Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży. Szymon nie potrafi sobie poradzić z widmami przeszłości. Obwinia się o to. że jego przyjaciel jest w śpiączce. Ale dziadek. do którego chłopak jedzie na wakacje. również nie może zapomnieć o strasznym błędzie z młodości. Tymczasem w ruinach spalonego szpitala psychiatrycznego ktoś kładzie kwiaty i zapala znicze. Szymon i jego nowa koleżanka Lena szybko odkrywają. że w Bocianach Małych nic nie jest takie. jakie się wydaje. Kto szuka zemsty? Czym jest prawdziwa odwaga? Czy dawne tragedie mogą położyć się cieniem na teraźniejszości? I wreszcie: czy jest tu miejsce na miłość?

  Autor: Joanna Jagiełło

  Cena: 16.90

  Joanna Jagiełło: MP3  o rozkoszy jan kochanowski, manekin do bicia, ps wciąż cię kocham pdf, ene due rike fake co to za język, vademecum przetrwania, anna dziewit meller blog, noc demonów, james patterson alex cross, jeździecki klub sportowy adonai, dwór cierni i róż 5, chcę być kimś pdf, milan kundera żart, shantaram mobi, fallout książka, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook, mamy głos, strachy na lachy przechodzień o wschodzie mp3, katarzyna miller książki pdf, cykl tudorowski, zaginiona dziewczyna gillian flynn, terapia poznawczo-behawioralna pdf, biurowy romans, kiedy pozostaje żal pdf, płomień i krzyż tom 4, cukierku ty łobuzie pdf całość…