Polityka nr 44/2020

Polityka nr 44/2020 Kategoria: Pozostałe POLITYKA to najlepiej sprzedający się tygodnik na polskim rynku. ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Tematyka obejmuje bieżące wydarzenia polityczne. gospodarcze. naukowe i kulturalne z Polski. Europy i ze świata. Każdy numer to raporty i pogłębione analizy. to felietony i reportaże najznakomitszych polskich dziennikarzy i komentatorów. Autor: Opracowanie zbiorowe Cena:…

Published by admin in24 października 2012
Tagi: , , , , , ,

Polityka nr 44/2020

Kategoria: Pozostałe

POLITYKA to najlepiej sprzedający się tygodnik na polskim rynku. ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Tematyka obejmuje bieżące wydarzenia polityczne. gospodarcze. naukowe i kulturalne z Polski. Europy i ze świata. Każdy numer to raporty i pogłębione analizy. to felietony i reportaże najznakomitszych polskich dziennikarzy i komentatorów.

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 8.50

Opracowanie zbiorowe: MP3


Pippi wchodzi na pokład

Kategoria: Pozostałe

Słuchaj Pippi! Część druga.

Wolisz zostać piratem niż elegancką damą. a wakacje kochasz bardziej niż tabliczkę mnożenia? To zupełnie tak jak Pippi. Jeśli jeszcze masz serce tak dobre jak ona. uwielbiasz robić niespodzianki i nie pozwolisz skrzywdzić słabszego. szykuj się do drogi. bo do portu zawinęła „Podfruwajka” i właśnie Pippi wchodzi na pokład.

Do zabawy zaprasza Edyta Jungowska. Jej ciepły i pełen charakteru głos wydaje się być stworzony do opowieści o tej szalonej i dzielnej dziewczynce.

Tytuł oryginału: Pippi Långstrump går ombord

Pierwotny wydawca: Rabén & Sjögren Bokförlag AB. Sztokholm. Szwecja.

© Saltkråkan AB / Astrid Lindgren 1946

© for Polish edition by Jung-off-ska sp. k. 2010

© for the Polish translation by Teresa Chłapowska

Wszelkie prawa zastrzeżone. kopiowanie. rozpowszechnianie. wypożyczanie. publiczne odtwarzanie zabronione.

czyta: Edyta Jungowska

reżyseria: Rafał Sabara

muzyka i wykonanie: Sambor Dudziński

projekt okładki i ilustracje: Piotr Socha

wydawnictwo: Jung-Off-Ska Sp.K.

WIEK: 4+

 

Plik zabezpieczony – WATERMARK

Autor: Astrid Lindgren

Cena: 27.99

Astrid Lindgren: MP3ewelina mazurek instagram, daniel jerzy żyżniewski, adam oleksiuk, o krótkości i niepewności na świecie żywota człowieczego, pierwszy śnieg pdf, dziewczyna z zielonym szmaragdem, nostromo joseph conrad, ustawa o własności lokali pdf, rozmiary książek, rafał kosik felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook, golding władca much, seneka myśli pdf, hannibal lecter książka, moc apoliona, rywalki książe i gwardzista, ewa t, lambro streszczenie…