Zostań w domu

Zostań w domu Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Mieszkańcy pewnego elbląskiego wieżowca w mroźny wigilijny wieczór dowiadują się. że są zakładnikami. Sprawcy grożą. że opuszczenie jedenastopiętrowego budynku przez kogokolwiek grozi śmiercią. Czy lokatorzy. których własne mieszkania stały się więzieniami będą potrafili zachować spokój i nie narażą wszystkich na niebezpieczeństwo? Czy presja sytuacji doprowadzi do ujawnienia…

Published by admin in19 października 2012
Tagi: , , , , , ,

Zostań w domu

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Mieszkańcy pewnego elbląskiego wieżowca w mroźny wigilijny wieczór dowiadują się. że są zakładnikami. Sprawcy grożą. że opuszczenie jedenastopiętrowego budynku przez kogokolwiek grozi śmiercią.

Czy lokatorzy. których własne mieszkania stały się więzieniami będą potrafili zachować spokój i nie narażą wszystkich na niebezpieczeństwo? Czy presja sytuacji doprowadzi do ujawnienia tajemnic. które mogły być motywem aktu terroru?

Komisarz Kamil Soroka będzie musiał zatrzymać sprawców i uwolnić zakładników. Pracy nie będzie ułatwiać mu rywalizacja z przysłanym z Wrocławia inspektorem Semeniukiem i jego oddziałem antyterrorystycznym.

Autor: Agnieszka Pietrzy

Cena: 9999

Agnieszka Pietrzy:


w. które oparły się upływowi czasu. Zosia odkrywa prawdę o cudownym kazimierskim domu i zamieszkującej go rodzinie. Jej przyjazd sprawia. że dawne rany zostają rozdrapane. jednak tylko po to. by móc wreszcie się prawdziwie się zagoić.

Szczęście. które mogą dać tylko najbliżsi. nareszcie rozkwita w Doktorówce jak piękny majowy dzień. który przychodzi po gwałtownej wiosennej burzy.

Kategoria: Autor

Monika A. Oleksa

ISBN: 978-83-8146-882-4

Cena: 9999

978-83-8146-882-4:


st założycielem i dyrektorem The Black Swan Group. firmy doradczej szkolącej pracowników firm z rankingu Fortune 500 oraz doradzającej im w trudnych negocjacjach. Voss wykładał w wielu szkołach biznesowych. w tym między innymi w Marshall School of Business przy Uniwersytecie Południowej Kalifornii. w McDonough School of Business przy Uniwersytecie Georgetown. na Harvardzie. w MIT’s Sloan School of Management oraz w Kellogg School of Management przy Uniwersytecie Northwestern.
Tahl Raz odkrywa wielkie idee i wspaniałe historie pobudzające do zmian ludzi i organizacje. Jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem i współautorem bestsellera magazynu „New York Times” zatytułowanego Never Eat Alone. Gdy nie prowadzi badań i nie pisze. szkoli kadrę kierowniczą. wygłasza wykłady na temat sił zmieniających nowy świat pracy. a także służy redaktorską pomocą kilku amerykańskim firmom.

 

Kategoria: Autor

Chris Voss. Tahl Raz

ISBN: 978-83-808

Cena: 9999

978-83-808:kim jesteś kochanie, marketing analityczny, kazimierzu skąd ta forsa, wielka księga smoothies, szajka bez końca, ojciec chrzestny jagiełły, lavoisier spalił, batman gry kolejność, sezon na słoneczniki, oczy ciemności dean koontz wuhan, próba ogniowa youtube, ania z zielonego wzgórza test z odpowiedziami pdf, without merit chomikuj, z widokiem na miłość, gwiazda poludnia, adam kay bedzie bolalo, maruszewski psychologia poznania pdf, victoria hislop, seans w domu egipskim…