Ja. potępiona

Ja. potępiona Kategoria: Fantastyka i fantasy Wiktoria Biankowska. była diablica i niedoszła anielica po raz trzeci wpada w kłopoty. Przypadkowo trafia do Tartaru. tuż po ujrzeniu białego krzyżyka na chodniku i ciężarówki z mrożonkami. A właśnie zaczęło jej się układać. Pokochała diabła Beletha. wyzbyła się boskich mocy. a jej przeciwnik Moroni został zamknięty w anielskim…

Published by admin in13 października 2012
Tagi: , , , ,

Ja. potępiona

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wiktoria Biankowska. była diablica i niedoszła anielica po raz trzeci wpada w kłopoty. Przypadkowo trafia do Tartaru. tuż po ujrzeniu białego krzyżyka na chodniku i ciężarówki z mrożonkami. A właśnie zaczęło jej się układać. Pokochała diabła Beletha. wyzbyła się boskich mocy. a jej przeciwnik Moroni został zamknięty w anielskim więzieniu. Ponadto diabeł Azazel nie planował niczego złego. zajęty romansem z królową Kleopatrą.

Czy teraz Wiktorii uda się wyjść z labiryntu i związać z Belethem?

Powieść bardzo dynamiczna. żadnych przestojów. ciągłe zwroty akcji. do tego mnóstwo humoru. szczypta komedii romantycznej. odrobina czarnej. trochę kryminału. duża doza piekła…

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


nie o kobiecie. która nie ma ochoty na romantyczne kolacje – chce po prostu poczuć żar prawdziwej namiętności. taki jak dawniej.

Katja Slonawski pisze pełne erotycznego napięcia opowiadania. które dotyczą zwykłych ludzi w niespodziewanych sytuacjach. Skupiając się na cudownie buzującym uczuciu obudzonym przez dotyk i oczekiwanie. tworzy kompleksowe postaci. które znoszą granice tradycyjnych opowiadań erotycznych. Katja Slonawski jest autorką opowiadań i artystką słowa. mieszka w Skanii. urodziła się i dorastała w Göteborgu.

Kategoria: Autor

Katja Slonawski

ISBN: 978-87-26-28969-5

Cena: 9999

978-87-26-28969-5:


Romans komisarza

Kategoria: Powieści i opowiadania

Tytułowy komisarz przeżywa trudne chwile. Jego małżeństwo ulega rozpadowi. a na domiar złego. żona wraz z dzieckiem opuszczają kraj. znacząco utrudniając ojcu kontakt z dzieckiem. Nieoczekiwanie w jego życiu pojawia się ktoś nowy – jednak on nadal oficjalnie pozostaje w związku małżeńskim…

 

Adam Molenda to polski pisarz specjalizujący się w literaturze pięknej i młodzieżowej – porusza tematy bliskie każdemu człowiekowi. takie jak miłość. samotność. walka o szczęście. która towarzyszy jego bohaterom niezmiennie. sprawiając. że czytelnikowi bardzo łatwo jest się z nimi utożsamić.

Autor: Adam Molenda

Cena: 19.99

Adam Molenda: MP3


Poczet psujów polskich

Kategoria: Pozostałe

Jeżeli niczego jeszcze w życiu nie zepsuliście. raczej nie zrozumiecie tej książki. Jeśli natomiast zdarzyło wam się już kiedyś coś połamać. potłuc. podrzeć. skrzywić. pociąć. skasować. utopić. wgnieść. urwać. przedziurawić. spalić. zdekompletować lub zarysować – to będzie lektura dla was!

Każdego dnia na całym świecie wynalazcy pracują nad tym. by nowe pokolenia psujów miały nowe rzeczy do psucia. Smartfony. tablety. laptopy – to gratka dla zręcznych paluszków dzisiejszych małych psujów. A co i w jaki sposób psuli nasi rodzice. dziadkowie i pradziadkowie? Co przyszłym psujom szykują do psucia naukowcy i konstruktorzy? Przeczytajcie sami. nie chcę wam psuć zabawy.

Autor: Paweł Beręsewicz

Cena: 9999

Paweł Beręsewicz:spektroskopia oscylacyjna, marek hłasko pierwszy krok w chmurach pdf, ilustrowana historia polski, powstanie 44 norman davies, detoks domaradzki, literatura erotyczna pdf, sztuka kochania mobi, tylko nie mów nikomu pobierz, manwhore tom 1 pdf, złączeni honorem pdf doci, wylecz się sam, dziwne przypadki ludzkiego mózgu pdf, żywoty świętych pańskich na wszystkie dni roku, królowa ognia anthony ryan, paris na skraju załamania, kocham cie córeczko, nagi instynkt przetrwania bez zasłony, czy jezus istniał, nakłucie lędźwiowe powikłania, fałszywy pieśniarz, filmy do pobrania za darmo lektor pl, kwadrant przeplywu pieniedzy…