esci

esci Kategoria: Fragment 260997: 64.90 Cena: 64.90: ję. stale opieszałego kierownika Piotra Prioryteta. dyrektorkę Klarę Komunikację. której zapalenie krtani uniemożliwia porozumiewanie się. oraz kilka innych szemranych postaci. Podejrzani zapewne wydają ci się znajomi i niewątpliwie znajdziesz podobne osoby w swojej firmie. Metoda rozwiązania zagadki przez McNally’ego zainspiruje cię do stania się skutecznym Agentem Zmiany w…

Published by admin in9 października 2012
Tagi: , , , , , ,

esci

Kategoria:

Fragment

260997: 64.90

Cena:

64.90:


ję. stale opieszałego kierownika Piotra Prioryteta. dyrektorkę Klarę Komunikację. której zapalenie krtani uniemożliwia porozumiewanie się. oraz kilka innych szemranych postaci. Podejrzani zapewne wydają ci się znajomi i niewątpliwie znajdziesz podobne osoby w swojej firmie. Metoda rozwiązania zagadki przez McNally’ego zainspiruje cię do stania się skutecznym Agentem Zmiany w twojej organizacji.

Narzędzia wspierające zmianę

W przewodniku na końcu książki znajdują się wskazania. jak krok po kroku wcielić w życie nauki płynące z tej historii. Kluczowe pytania pomogą ci ocenić jakość zmian wprowadzanych w twojej organizacji. Dowiesz się również. jakie najlepsze działania możesz podjąć. by umożliwić dokonanie pożądanej zmiany i utrzymać jej rezultaty.

***

Wyjątkowy sposób spojrzenia na problem zmiany. Tego teraz potrzeba światu – zmiany. któr

Kategoria: Ekonomia i biznes

Aż 70 procent zmian w firmach kończy się porażką

Każdego dnia organizacje na całym świecie podejmują decyzje o wprowadzeniu – bywa. że dużych i kosztownych – zmian w celu poprawienia firmowego status quo. Jednak 50 do 70 procent tych prób jest nieudanych. Niektóre zmiany giną nagle. ale wiele umiera w cierpieniu przedłużającej się agonii. rujnującej zasoby organizacji oraz morale i energię jej członków.

Kto zabija zmianę lub co przyczynia się do jej śmierci?

W tym pasjonującym kryminale znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Głównym bohaterem jest agent Mike McNally – detektyw o stylu działania inspektora Columbo – który prowadzi śledztwo w sprawie śmierci kolejnej zmiany. Agent McNally po kolei przesłuchuje trzynastu głównych podejrzanych. między innymi krótkowzroczną menedżerkę Wiktorię Wiz

ISBN:

Cena: 9999

:


Wielka księga prawdziwych tropicieli

Kategoria: Pozostałe

Po diabła nam egzotyczne dżungle i sawanny. skoro mamy takie skarby – dziwi się Adam Wajrak i zabiera nas w Polskę: do lasów. na łąki i bagna. nad morze. rzeki i stawy. w góry. do Puszczy Białowieskiej. a także na ulice miast i miasteczek. Pokazuje nam. że wszędzie tam przy odrobinie wiedzy. cierpliwości i spostrzegawczości można zobaczyć fascynującą przyrodę.
Wiosna. lato. jesień. zima – cztery części „Wielkiej księgi prawdziwych tropicieli” pełne są wskazówek. jak przeżyć wspaniałe. ekscytujące. a czasem mrożące krew w żyłach tropicielskie przygody. Możesz się sprawdzić w roli detektywa tropiącego groźnego mordercę. poszukiwacza najbardziej tajemniczych mieszkańców polnych norek czy twardziela pokonującego zaspy śnieżne i bagna.
Nie zabraknie też okazji. by wprosić się na kolację do wilczej watahy. podejrzeć rodzinny ptasi piknik czy posłuchać najlep

ISBN:

Cena: 9999

:


Further Chronicles of Avonlea

Kategoria: Pozostałe

Welcome. once again. to the charming byways of Avonlea and its people. as created by one of Canada’s most beloved authors. In this volume of heartwarming tales. a Persian cat plays an amazing role in a marriage proposal. a young girl risks losing her mother in her quest to find her father. and a foolish lie threatens to make an unattached woman the town’s laughingstock. These fifteen short stories together present a piquant and fascinating picture of life in the villages and country surrounding Avonlea.

Autor: L. M. Montgomery

Cena: 87.90

L. M. Montgomery: MP3


ania

Kategoria: 2011

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Śląski Kopciuszek

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wszyscy lubimy historie o Pięknej i Bestii i o Kopciuszku. w których dobro zwycięża. Jednak wiemy doskonale. że to po prostu baśnie. W życiu Joanny Gryzik baśń wydarzyła się naprawdę. Tyle tylko. że w tej niesamowitej historii to Kopciuszek przyniósł złoty pantofelek księciu. a nie odwrotnie.

Pierwsza z cyklu. powieść Gabrieli Anny Kańtor opowiada o spotkaniu dwóch osób; Joanny – „śląskiego Kopciuszka”. ubogiej sieroty z kopalnianych slumsów i magnata przemysłowego. słynnego self-made mana. który w latach 1801-1848 dorobił się majątku szacowanego na dwa miliony talarów. Opowieść o tym. jak od owego przypadkowego spotkania zmieniło się ich życie. jest gotowym scenariuszem na ekscytujący film z pięknym. śląskim zamkiem w Kopicach w tle!

Wzruszająca. ciepła opowieść o rozpaczy. samotności. nadziei i wydarzeniach z przeszło

Autor: Elizabeth Gaskell

Cena: 179.90

Elizabeth Gaskell: MP3czasy nadchodzą nowe, młody kozak, wojny bogów, książki po angielsku dla dzieci pdf, szkoda twoich łez dziewczyno, funkcjonowanie roślin sprawdzian, mobi do pdf, zbuntowane serce doci, nowy autorytaryzm, miejsce akcji szatan z siódmej klasy, black mirror solucja, każde martwe marzenie pdf, ja anielica pdf, stary pan, mateusz kwiecień…