Gieśki. Księga przygód

Gieśki. Księga przygód Kategoria: Literatura młodzieżowa Czy chodząc do zwykłej podstawówki. można przeżyć niecodzienne przygody? Oczywiście! Wystarczy być Gieśkiem – pełnym humoru. nieco zuchwałym. odważnym i psotnym dziewięciolatkiem z klasy III G. Krzysiek. Czesiek i Misiek wplątują się w kolejne awantury. walczą z porywaczem. polują na czarownice. wywołują duchy. zastawiają zasadzki i snują filozoficzne rozważania…

Published by admin in3 października 2012
Tagi: , , , ,

Gieśki. Księga przygód

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Czy chodząc do zwykłej podstawówki. można przeżyć niecodzienne przygody? Oczywiście! Wystarczy być Gieśkiem – pełnym humoru. nieco zuchwałym. odważnym i psotnym dziewięciolatkiem z klasy III G.

Krzysiek. Czesiek i Misiek wplątują się w kolejne awantury. walczą z porywaczem. polują na czarownice. wywołują duchy. zastawiają zasadzki i snują filozoficzne rozważania o sensie życia. Wciąż wystawiają na próbę cierpliwość rodziców i ulubionej nauczycielki. a przy tym docinają sobie i kłócą się zawzięcie. Mimo to każdy wie. że w sprawach ważnych można na nich polegać. bo doskonale rozumieją. czym jest lojalność i co w życiu liczy się najbardziej.

Zajrzyj do świata Gieśków. Tam zawsze się wiele dzieje. jest mnóstwo śmiechu. świetna zabawa. a ponadto znajdziesz w nim przepis na prawdziwą przyjaźń.

Autor: Katarzyna Kielecka

Cena: 36.90

Katarzyna Kielecka:


Niebo nad Amsterdamem

Kategoria: Powieści i opowiadania

Producentem audiobooka jest PRL Studio. Agnieszka wraca do Holandii do willi w Sosnowym Lesie. którą pokochała od pierwszego wejrzenia. Razem ze Stijnem i ich córeczką dają opustoszałemu domostwu nowe życie. zgodnie z ostatnią wolą seniorki rodu de Bruin. Mijają lata. mała Annemarie dorasta i marzy o karierze pianistki tak jak jej sławna prababcia. Buntownicza natura nastolatki staje się źródłem coraz większych konfliktów pomiędzy nią a rodzicami. Pewnego ranka do sypialni Agnieszki i Stijna ktoś wrzuca spory kamień. Rozbita szyba jest początkiem lawiny zdarzeń. które są kolejnym sprawdzianem ich miłości. Kto nienawidzi rodzinę de Bruin tak bardzo. że nie cofnie się przed najgorszym? Kim jest tajemniczy baron van Heemstra? I wreszcie jaką to zagadkę z przeszłości skrywają przepastne archiwa pana prokuratora Jana van der Lindena? Zaskakująca i pełna zwrotów akcji historia. która jest dowodem na to.

:

Cena: 19.50

:


Rytuał łowcy

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Młoda prokurator Gabriela Seredyńska po przeprowadzce do Warszawy dostaje swoją pierwszą poważną sprawę – morderstwo. Zwłoki znaleziono w pobliżu muru cmentarza. a twarz ofiary została mocno okaleczona. Komisarz Aleksanderski. który pierwszy przybył na miejsce zbrodni. odnajduje pod murem cmentarza kartkę z wierszem. który zdaje się jedynym tropem policji.

Wkrótce pojawia się kolejna ofiara. a po niej następne. Wszystkie łączy to samo: niecodzienne obrażenia zadawane po śmierci. które mogą wskazywać na jakiegoś typu praktyki magiczne.

Z czasem Seredyńskiej udaje się wpaść na trop zbrodniarza. Niestety również on zwraca na nią uwagę. Jest młoda. piękna. inteligentna i idealnie nadaje się na jego kolejną ofiarę…

„Opowieść o fascynującym mordercy – nie mogłam się oderwać!”
Joanna Opiat-Bojarska

„Hipnotyzujące studium postępującego szaleństwa”.

Autor: Tomasz à Kempis

Cena: 21.60

Tomasz à Kempis: MP3


hnięcie krzywdy w lochy nieświadomości nie rozwiązuje przecież problemu. Wręcz odwrotnie. skrywana krzywda oddziałuje na nas destrukcyjnie. Przekraczanie poczucia krzywdy jest jednym z największych darów. jaki możemy ofiarować tym. których naprawdę kochamy.

Kategoria: Autor

Józef Augustyn SJ

ISBN:

Cena: 9999

: 01 Piętno ludzkiej krzywdy 29’49″02 To boli gdy przestaję 31’30″03 Wybierajcie życie 28’52″04 Obyście usłyszeli 28’33″05 Do ciebie Panie wołam 30’33″06 Słowo Boże źródłem nawrócenia 29’37″07 Jeżeli się nie staniecie 31’17″08 Dojrzałość sumienia 31’52″09 Życie człowieka 30’09″10 Panie. ile razy mam przebaczać? 28’32″11 Wszyscy jesteśmy 28’55″12 Skrucha. przebaczenie i pojednanie 28’55″13 Nowa sprawiedliwość 28’17″14 Ojcze nasz 31’02″15 Bądzcie wdzięczni 28’18″16 Modlitwa adoracji 30’11″17 Dlaczeg…


rzy tym zmierzyć się z nałogiem i pożądaniem – tymczasem w tle słychać berlińską śpiewaczkę Mathi Lirhen i złowrogie odgłosy nocnych ulic.

Kategoria: Autor

Marcin Wroński

ISBN: 978-83-63162-49-8

Cena: 9999

978-83-63162-49-8:


s_tresci

Kategoria:

Fragment

308544: 35.00

Cena:

35.00:


h. Cece must uncover the potential murderer before they strike again . . .From the bestselling author of That Girl from Nowhere and When I Was Invisible comes a thrilling new novel that will have you questioning the line between right and wrong.

Kategoria: Autor

Dorothy Koomson

ISBN:

Cena: 9999

:tropico 6 po polsku, jojo moyes dziewczyna którą kochałeś pdf, grisham kancelaria, wiedzmin audiobook, audiobooki pobierz, imre kertész, ewa wachowicz ciasto drożdżowe, natalia osińska fanfik, mróz testament pdf, pamiętniki wampirów pdf, łzy diabła, adam krafft, grisham filmy, gta 5 części statku, tradycjonaliści, holistyczna agencja detektywistyczna dirka gently ego, złota klatka książka, coelho pielgrzym…