Skradzione laleczki

Skradzione laleczki Kategoria: Pozostałe Czy podjąłeś kiedyś decyzję. która zaważyła na całym twoim życiu?   Dwanaście lat temu czternastoletnia Jade Phillips oraz jej młodsza siostra. Macy. zostały uprowadzone z pchlego targu. Dziewczynki były więzione przez psychopatycznego potwora imieniem Benny (znanego także jako Benjamin Stanton). skazane na jego znęcanie się i tortury. Po czterech latach Jade…

Published by admin in2 października 2012
Tagi: , , , ,

Skradzione laleczki

Kategoria: Pozostałe

Czy podjąłeś kiedyś decyzję. która zaważyła na całym twoim życiu?

 

Dwanaście lat temu czternastoletnia Jade Phillips oraz jej młodsza siostra. Macy. zostały uprowadzone z pchlego targu. Dziewczynki były więzione przez psychopatycznego potwora imieniem Benny (znanego także jako Benjamin Stanton). skazane na jego znęcanie się i tortury. Po czterech latach Jade udało się uciec oprawcy. Niestety. nie mogła zabrać ze sobą siostry. Przyrzekła więc. że po nią wróci.

Obecnie. już jako szanowana pani detektyw. Jade nadal nie potrafi poradzić sobie ze świadomością. że nie udało jej się uratować młodszej siostry. Potworna przeszłość nie daje kobiecie spokoju. Nawiedza teraźniejszość i nie pozwala pani detektyw na nawiązanie żadnych bliskich relacji. Zdeterminowana. by wyrwać siostrę z rąk oprawcy. Jade rzuca się w wir pracy. Każdą sprawę zaginięcia traktuje tak. jak gdyby szukała Macy. Sprawdza wszystkie możliwe tropy. by odnaleźć ofiary i wpakować winowajców za kraty.

 

Jej najnowsza sprawa coś jej jednak przypomina. a podświadomość od razu podpowiada. że oto powrócił ich okrutny oprawca. Z pomocą przystojnego partnera Jade bada nowe tropy w poszukiwaniu starego wroga. Ma nadzieję. że jej siostra nadal żyje i w końcu wróci do domu.

Porywacz podejmuje wyzwanie. rozpoczynając swoją mroczną grę. I wygląda na to. że wygrywa. Jade jest jedynie zabawką w jego rękach. Benny robi z niej wariatkę. Sprawia. że otoczenie przestaje jej ufać. A kiedy nic nie jest tym. czym się wydaje. a liczba ofiar stale rośnie. kobieta uświadamia sobie. że oprawca bawi się z nią w kotka i myszkę. Teraz jednak jest już za późno. Polowanie dobiegło końca. Ona od zawsze była ofiarą. Drapieżnik znów ją odnalazł. I ukradł. Raz jeszcze.

Autor: Ker Dukey. K. Webster

Cena: 14.90

Ker Dukey. K. Webster: MP3


Sztuka komunikacji dla bystrzaków

Kategoria: Poradniki

Dowiedz się. jak:

 • zostać mistrzem komunikacji.
 • łatwo nawiązywać kontakty.
 • umiejętnie prowadzić negocjacje.
 • komunikować się z ludźmi. wykorzystując do tego nowoczesną technologię.

Słuchaj. buduj więź i toruj drogę do sukcesu

Twoja zdolność do komunikowania się z odwagą. zaangażowaniem i w sposób zrozumiały dla odbiorcy jest kluczem do sukcesu w pracy i w życiu prywatnym. Ten przyjazny poradnik pomaga wyzbyć się nieśmiałości w kontaktach z ludźmi i pokazuje krok po kroku. jak mądrze dobierać słowa i używać mowy ciała podczas ważnych dla nas rozmów.

W książce:

 • informacje na temat aktywnego słuchania.
 • pomoc w zrozumieniu różnych stylów komunikacji.
 • rady. jak budować sieć kontaktów. żeby odnieść sukces zawodowy.
 • wskazówki. jak negocjować z finezją.
 • spos

  ISBN: 978-87-26-51043-0

  Cena: 9999

  978-87-26-51043-0:


  Paragraf 148

  Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

  Kiedy giną pierwsze dwie osoby. sprawa trafia w ręce mecenas Zuzy Lewandowskiej. Prawniczka jest zdeterminowana. bo po latach porównywania jej do nieżyjącego już ojca – niegdyś najlepszego adwokata w mieście – wreszcie ma okazję się wykazać i udowodnić. że nie ma sobie równych w swoim fachu. Wbrew zasadom prowadzi własne śledztwo. w którym wspomaga się wysokoprocentowym alkoholem i ekstra mocnymi.
  Czy w tym stanie zdoła dorwać maniakalnego zabójcę?

  Autor: Jacek Ostrowski

  Cena: 37.90

  Jacek Ostrowski: MP3


  Niewinny

  Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

  Matt Hunter potrzebował dziewięciu lat. żeby otrząsnąć się po tym. jak przypadkiem zabił mężczyznę. Jego życie w końcu wraca do normy. kariera prawnicza nabiera rozpędu. a ukochana żona jest w ciąży. Przyszłość zaczyna wyglądać obiecująco.

  Do momentu gdy na jego komórkę przychodzi zdjęcie żony z innym mężczyzną. a na progu domu pojawia się policja. Znaleziono ciało zamordowanego człowieka. który z jakiegoś powodu śledził Matta. A to dopiero początek…

  Przeciętny człowiek wplątany w śmiertelnie niebezpieczną intrygę. której nie rozumie.

  Autor: Harlan Coben

  Cena: 17.90

  Harlan Coben: MP3


  Magiczne miejsce. Tom 3. Ogród księżycowy

  Kategoria: Powieści i opowiadania

  Jedno jest pewne. żeby osiągnąć szczęście. trzeba podążać słoneczną drogą.

  W dolinie mgieł i róż zaczyna się wiosna. Pisarka. Sabina Południewska. kończy remontować stary dom. Przy nim powstaje wyjątkowy ogród księżycowy. który najpiękniej i najbardziej tajemniczo wygląda nocą. Sabina jest szczęśliwa. znalazła swoje miejsce na ziemi. Otaczają ją przyjaciele. Hrabina Tyczyńska produkuje swoje niezwykłe perfumy. Marek Rokosz rozwija uprawę ziół. Ekscentryczna Carmen wysyła do Idy argentyńskiego reżysera. irytującego. ale i zabawnego oryginała. Przyszłość rysuje się świetlistą kreską i wydaje się. że nic nie może zakłócić tego harmonijnego życia.

  Jednak niespodziewanie w Idzie pojawia się osoba. która może zmącić szczęście Sabiny i Krzysztofa. odmieniając ich los. Dawne błędy nie pozwalają o sobie zapomnieć. a wybaczenie

  ISBN:

  Cena: 9999

  :


  wydania

  Kategoria: 2020

  Oprawa

  : Format

  Cena:

  Format:


  Nierozdzielne

  Kategoria: Pozostałe

  Bliźniaczki Sybillę i Sabinę łączy silna. ale też skomplikowana relacja oparta na dominacji. podporządkowaniu oraz wytworzonym przez nie w dzieciństwie prywatnym. niezrozumiałym dla otoczenia języku. Gdy skryta. chorobliwie nieśmiała Sabina zaczyna się stopniowo uniezależniać od siostry. odważna i władcza Sybilla coraz bardziej pogrąża się w chaotycznym świecie. pełnym niepokojących zjawisk oraz tajemniczych. przerażających wizji. Przekroczenie pewnej niepisanej granicy nieuchronnie prowadzi do tragedii.

  „Nierozdzielne” to rozgrywająca się w przedwojennym Krakowie mroczna opowieść o dwóch zewnętrznie identycznych. wewnętrznie zaś skrajnie odmiennych istotach. o obsesyjnej namiętności. nadużyciu kompetencji oraz – przede wszystkim – o trudnych relacjach. których nie jest w stanie przerwać nawet śmierć.

  Autor: Joanna Pypłacz

  Cena: 9999

  Joanna Pypłacz:


  Plotkara: Prequel 1: Jak to się zaczęło

  Kategoria: Pozostałe

  Pierwsza część prequelu serii „Plotkara”.

  Serena van der Woodsen. Nate Archibald i Blair Waldorf są przyjaciółmi. Ich relacja zaczyna jednak nabierać innego charakteru – Nate staje się obiektem zainteresowania obydwu dziewczyn. sam także nie jest obojętny na ich względy. Serena nie mówi przyjaciołom. że niebawem będzie musiała wyjechać do szkoły z internatem. W towarzystwie nastolatków pojawiają się ich szkolni znajomi. a wśród nich zainteresowana fotografią Vanessa oraz zakochany w Serenie Dan.

  Prequel historii o perypetiach bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara”.

  „Plotkara” to seria książek adresowanych do nastolatek. Akcja powieści rozgrywa się w Nowym Jorku. Seria obejmuje 2 prequele. 12 części poświęconych jej głównym bohaterom. a następnie 4 tomy o rodzinie Carlsów.

  Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek. dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara”. w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara” publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times”.

  Autor: Cecily von Ziegesar

  Cena: 16.90

  Cecily von Ziegesar: MP3


  Jesteś kozak! Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnią życia

  Kategoria: Poradniki

  Zastanów się. czego chcesz od życia… A potem weź sprawy we własne ręce!

  Co czujesz. kiedy oglądasz w telewizji reportaż ze zdobycia K2 albo igrzyska olimpijskie? A kiedy słuchasz kogoś. kto z pasją opowiada o swoim zrealizowanym marzeniu? Czy nie towarzyszy Ci wówczas myśl. że każdego dnia bezpowrotnie tracisz kawałek swojego życia. podczas gdy możesz sięgnąć po znacznie więcej? A przecież to możliwe! Możesz stać się najlepszą wersją siebie. przestać wreszcie myśleć o sobie w kategoriach nieudacznika i zdobyć to. na czym najbardziej Ci zależy. Musisz tylko podjąć w końcu DECYZJĘ oraz wysiłek. który pozwoli Ci wcielić w życie Twoje postanowienia.

  Poradnik Jen Sincero. który jest przykładem działania tej strategii. pomoże Ci na początku drogi. Ten zabawny. inspirujący i całkowicie nieformalny przewodnik podpowie Ci. jak uwolnić Twoją energię. obudzić się z Wielkiej Drzemki i zacząć słuchać wewnętrznego głosu. Zobaczysz. jak zacząć świadomie używać własnego umysłu i ciała. pielęgnować w sobie poczucie miłości własnej i przestać się wstydzić. Odkryjesz. że wprawdzie nie jesteś ideałem. ale to nie jest powód do rozpaczy. pieniądze nie śmierdzą. a każdy lęk można pokonać. Wejdź na drogę poszukiwaczy szczęścia. a znajdziesz je za pierwszym zakrętem!

  „Pierwszą rzeczą. o którą Cię poproszę. jest to. żebyś uwierzył. że żyjemy w świecie nieograniczonych możliwości”.

  Jen Sincero


  Jen Sincero — jest autorką bestsellerów i trenerką. która pomogła całej rzeszy ludzi odnieść sukces. Dzięki jej newsletterom. warsztatom. prywatnym sesjom. publicznym wystąpieniom i artykułom wiele osób zmieniło swoje życie prywatne i zawodowe. Kilka lat temu Jen pożegnała się ze swoim domem w Kalifornii. by nieustannie podróżować po świecie i zachęcać ludzi do prowadzenia nieograniczenie wspaniałego życia. Więcej możesz się dowiedzieć. zapisując się na listę subskrybentów newslettera na stronie www.jensincero.com.

  Autor: Jen Sincero

  Cena: 34.90

  Jen Sincero: MP3


  Jak wieść wspaniałe życie i cieszyć się każdym dniem

  Kategoria: Ekonomia i biznes

  Być może znasz osoby. którym się zawsze wiedzie. Są szczęśliwe. żyją dostatnio. realizują się w pracy. która jest ich pasją. a do tego są otoczone przyjaźnią i życzliwością. Wydaje się. że na loterii życia wygrywają los za losem. Jeśli nie zaliczasz się do tych szczęśliwców i często zaznajesz niepowodzeń. mam dla Ciebie świetne wieści: możesz to zmienić! Masz w sobie moc. aby odzyskać własne istnienie. Masz siłę. aby pokonywać przeszkody. wzbogacić swoją egzystencję. osiągnąć harmonię. dobre zdrowie i dobrobyt. Na pewno nie jest za późno. aby poprawić swoją przyszłość i uczynić ją satysfakcjonującą i wspaniałą!

  W tej inspirującej książce znajdziesz niezawodne zasady Dale’a Carnegie’ego. dzięki którym – podobnie jak miliony innych ludzi – odzyskasz swoje życie. nauczysz się kierować własnym nastawieniem wobec różnych sytuacji i dowiesz się. w jaki sposób kształtować swoje nawyki. Przekonasz się. że zrównoważenie najważniejszych dziedzin życia jest możliwe. nauczysz się minimalizować stres i zmartwienia. a także przyswoisz sobie zasady zdrowego stylu życia. Poznasz niezawodne techniki skutecznej komunikacji z innymi ludźmi i staniesz się osobą prawdziwie charyzmatyczną! Treści zawarte w tej książce nie są wymysłem teoretyka: to efekt wieloletnich doświadczeń osób. które je zastosowały i zyskały satysfakcjonujące. owocne i ekscytujące życie.

  W tej książce znajdziesz:

  • wskazówki. jak sformułować misję i wizję swojego życia
  • inspirację do zrównoważenia swojego życia
  • techniki rozwijania umiejętności interpersonalnych
  • niezawodne sposoby rozwiązywania trudności życiowych
  • wskazówki. jak rozwijać swoje umiejętności

  Żyj zgodnie ze swoimi najwyższymi wartościami!

  Łukasz (Nieprzeciętne Życie) zastanawia się. czy istnieje jakaś uniwersalna recepta na szczęśliwe życie? Czy koniecznie trzeba założyć rodzinę. poszukać dobrej pracy. uprawiać sport. dbać o przyjaciół… itd.? W jakich proporcjach to realizować?

  Wacław Miodoński (Życie Poczciwe) szczególnie poleca porady o tym. jak zjednać sobie ludzi i jak pokonywać trudności życiowe:

  Autor: Dale Carnegie

  Cena: 37.00

  Dale Carnegie: MP3  begin again pdf, świąteczny gość, na końcu tęczy lody, model potęgowy ekonometria, diana palmer nigdy nie zapomnę pdf, poirot po pogrzebie, nieodparta pokusa pdf, agusiqtorrents.pl, kultowe teksty, do.wszystkich chlopcow ktorych kochalam 2, peryferal, nieposłuszni, kontrakt na milosc, historia chrześcijaństwa pdf, lech brywczyński, zwiadowcy ksiazka, wegetarianizm pdf, eliza segiet, doci.pl julka_15, atlas świata pdf, religa biografia, leksykon politologii, pan tadeusz txt…