Basia i zwierzaki

Basia i zwierzaki Kategoria: Bajki i baśnie Nadchodzi długo oczekiwany czas Świąt! Basia wraz z rodziną kolejny raz przygotowuje się do tego szczególnego okresu. Mama pomaga dzieciom w wycinaniu papierowych ozdób na choinkę. Przy zabawie wspólnie zastanawiają się. co by było. gdyby nagle wszystkie kartonowe zwierzątka ożyły! „Basia i zwierzaki” to ciepła i przyjemna książeczka…

Published by admin in20 września 2012
Tagi: , , ,

Basia i zwierzaki

Kategoria: Bajki i baśnie

Nadchodzi długo oczekiwany czas Świąt! Basia wraz z rodziną kolejny raz przygotowuje się do tego szczególnego okresu. Mama pomaga dzieciom w wycinaniu papierowych ozdób na choinkę. Przy zabawie wspólnie zastanawiają się. co by było. gdyby nagle wszystkie kartonowe zwierzątka ożyły!

„Basia i zwierzaki” to ciepła i przyjemna książeczka doskonała na czas przedświąteczny. Rodzicom przypomni. że posprzątane mieszkanie na czas i przygotowanie dwunastu potraw liczy się mniej niż czas spędzony w gronie najbliższych. a dzieciom pozwoli zrozumieć. dlaczego dorośli zamiast się cieszyć. tak często przed Świętami chodzą poddenerwowani.

Bestsellerowa seria o Basi przedstawia młodym czytelnikom realny świat współczesnej rodziny. Basia jest zabawną i mądrą przyjaciółką wszystkich przedszkolaków. Jej przygody pomagają dzieciom zrozumieć świat i uczą. jak zachować się w trudnych sytuacjach.

Seria „Basia” jest pierwszą na naszym rodzimym rynku próbą wypromowania na szeroką skalę współczesnej polskiej bohaterki dziecięcej. Historiom dziewczynki towarzyszą piękne ilustracje Marianny Oklejak.

Młodzi czytelnicy wraz z Basią przeżywają zabawne przygody. które czekają na nich w przedszkolu. w domu. na zakupach. ale także wraz z nią przechodzą przez pierwsze kłopoty. czy stresujące sytuacje. Postać Basi stworzona przez Zofię Stanecką odpowiada rozwojowi jej rzeczywistych rówieśników. Ma podobne marzenia. zainteresowania i lęki. Jest kopalnią pomysłów i twórczych zabaw. choć sama miewa i słabsze momenty. Jak każdy przedszkolak nie lubi sprzątać i bywa zazdrosna o młodsze rodzeństwo. Basia wie jednak. że zawsze może liczyć na swoich mądrych rodziców. Przy ich wsparciu i odrobinie humoru okazuje się. że świat może być bezpieczny i wypełniony samymi dobrymi emocjami.

Zofia Stanecka – autorka książek dla dzieci. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Największą popularność przyniosła jej seria książek o Basi. przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Zofia Stanecka pisze także książki do serii „Czytam sobie”. „Poczytaj ze mną” oraz „Czytam i główkuję”. Jest autorką opowiadań („Świat według dziadka”). baśni i powieści („Tajemnica Namokniętej Gąbki”. „Księga Ludensona”. „Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu”). a także trylogii fantasy dla dzieci „Gdy pada deszcz”. Wydała także dwa poradniki o zasadach dobrego zachowania dla najmłodszych: „Damą być” oraz „Rycerzem być”.

Autor: Zofia Stanecka

Cena: 9.99

Zofia Stanecka: MP3


Oko Jelenia. Sfera Armilarna

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Ostatni tom bestsellerowego cyklu. w którym kozacka fantazja autora ożywia magię minionych epok. Gdzie na cios szablą odpowiada się chińskim granatem!

Maj. Anno Domini 1560. Gdańzona. stojąca nad grobem Hanza walczy o przetrwanie. jednak jest jeszcze w stanie ująć i ukarać tego. kto złamał jej prawa.

Staszek czuwa nad śmiertelnie ranną Helą. Nie widzi zaciskającej się pętli. Niebawem kolejny wilczy ogon zaznaczy śmierć kolejnego przyjaciela. Pomoc nie nadejdzie – Marek strzeżony przez hanzeatyckich zabójców podejmuje desperacką decyzję… Już za późno na intrygi. Rozbitkowie z innych czasów są w tym świecie anomalią. Los się ich nie ima i nie będą mieli przyszłości. Uczepieni nadziei na przetrwanie desperacko poszukują mitycznego Oka Jelenia – artefaktu z zapisem duszy Obcego. Jest ceną za ich życie i istnienie świata!

Wstęgi ludzkich losów łączą się

Autor: Leon Baar

Cena: 23.90

Leon Baar: MP3


zawsze są jednak ludzie – mieszkańcy Japonii z ich umiejętnością kontemplacji świata. wyjątkowo chłonną i twórczą kulturą oraz siłą. która pozwala im się podnieść nawet po dramatycznych wydarzeniach i katastrofach.

Kategoria: Autor

Joanna Bator

ISBN: 978-83-7878-145-5

Cena: 9999

978-83-7878-145-5:


Piąta ewangelia

Kategoria: Pozostałe

Dwaj bracia – księża pracujący w Watykanie – wyruszają w intelektualną podróż. by rozwikłać największą tajemnicę chrześcijaństwa. Dokąd zaprowadzą ich wielce kontrowersyjna relikwia oraz wola umierającego papieża?

Dziesięć lat temu Ian Caldwell napisał wraz z Dustinem Thomasonem Regułę czterech (The Rule of Four). która została okrzyknięta przez krytyków powieścią „genialną… i nadzwyczaj erudycyjną” („The New York Times”). „fascynującą” („People”). a także „manifestacją olbrzymiej wiedzy autorów” („San Francisco Chronicle”). Po latach żmudnych przygotowań i szeroko zakrojonych poszukiwań historycznych autor powraca z mistrzowską powieścią. która potwierdza jego pozycję wśród najambitniejszych współczesnych pisarzy.

„Spektakularny”. Providence Journal

„Piąta Ewangelia to opowieść wyjątkowa: erudycyjna i porywająca. literacka i przejmująca do głębi.

ISBN: 978-83-8147-958-5

Cena: 9999

978-83-8147-958-5:


Spray: zbiór opowiadań erotycznych

Kategoria: Pozostałe

Zbiór zawiera części 1 i 2 cyklu Spray autorstwa Vanessy Salt.

 

W tym niepohamowanie erotycznym opowiadaniu dwóch policyjnych aspirantów – Patrik i Mounir – spotyka artystkę graffiti Veronique. Podniecenie jest natychmiastowe i obezwładniające. Mniej doświadczonym Patrikiem kieruje ślepa żądza. Wraz z resztą bohaterów doświadcza czegoś. o czym wcześniej mógł tylko pomarzyć. Eksperymentom i ekstazie nie ma końca.

 

Vanessa Salt to pseudonim pary pisarzy mieszkających gdzieś w środkowej Szwecji. Inspirację do opowiadań Vanessa znajduje w licznych podróżach dookoła świata. gdzie upalne egzotyczne miejsca pobudzają jej erotyczną fantazję. Pisze lekko. z poczuciem humoru i namiętnością. która pojawia się w najmniej spodziewanym momencie.

Autor: Vanessa Salt

Cena: 9999

Vanessa Salt: MP3piekło mnie nie chciało, już nie wiem kim bez ciebie jestem, przeklęte obrazy, 365 dni audiobook, księga wszystkich dusz tom 3 pdf, umiejętności w the sims 4, katarynka ebook, westlands 5-funkcyjna maszyna do obróbki drewna dl 3500, sonety krymskie bakczysaraj w nocy, konkurs na walentynki, byłam służącą w arabskich pałacach audiobook, szaleje za toba, streszczenie lektury kłamczucha, dragona rock chomikuj, niemiecki gramatyka pdf, dawkins bóg urojony, jane jacobs śmierć i życie wielkich miast ameryki, o polnocy w czarnobylu, gobliiins 4, kinga tucholska…