Oddział zakaźny. Historie bez cenzury

Oddział zakaźny. Historie bez cenzury Kategoria: Historia i literatura faktu Bez lukru. bez cenzury. bez kompromisów. Na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19 Jedni nazywają ich bohaterami. inni wypraszają ze sklepów. Oto szczere i bardzo osobiste relacje pracowników służby zdrowia. zmuszonych się odnaleźć i wykonywać swoją pracę w przerażającej i pełnej sprzeczności rzeczywistości pandemicznej.…

Published by admin in19 września 2012
Tagi: , ,

Oddział zakaźny. Historie bez cenzury

Kategoria: Historia i literatura faktu

Bez lukru. bez cenzury. bez kompromisów. Na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19

Jedni nazywają ich bohaterami. inni wypraszają ze sklepów. Oto szczere i bardzo osobiste relacje pracowników służby zdrowia. zmuszonych się odnaleźć i wykonywać swoją pracę w przerażającej i pełnej sprzeczności rzeczywistości pandemicznej. Taka odpowiedzialność nie ciążyła na nich nigdy dotąd.

Agnieszka Sztyler-Turovsky. finalistka konkursu „Grand Press” dla twórców reportaży. porozmawiała z lekarzami. pielęgniarkami i ratownikami medycznymi. którzy zdecydowali podzielić się doświadczeniami zza zamkniętych drzwi oddziałów i gabinetów. Ich historie ściskają za gardło. szokują. skłaniają do refleksji. To poruszające świadectwo. które pozwala poczuć grozę nie tylko choroby. ale i pracy naznaczonej chaosem i poczuciem zagrożenia.

Szczere komentarze dotyczące decyzji ministra zdrowia. ludzkie dramaty. ale też momenty wzruszeń i nieoczekiwany – czasem czarny – humor. Z tą książką przekroczysz drzwi oddziału zakaźnego. gdzie dostęp mają jedynie lekarze i ciężko chorzy pacjenci.

Autor: Agnieszka Sztyler-Turovsky

Cena: 39.99

Agnieszka Sztyler-Turovsky: MP3


Niebieskie Ptaki Warszawy

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Inteligentni spryciarze. a może cyniczni przestępcy? Kim były „niebieskie ptaki” przedwojennej Warszawy? Ludwik Kurnatowski. wieloletni pracownik warszawskiego Urzędu Śledczego dzieli się z czytelnikami wspomnieniami. Snuje opowieść o tych. którzy zamiast z uczciwej pracy utrzymywali się oszukując przedsiębiorców. magnatów. a nawet dowódców wojska. Przyświecała im chęć szybkiego zysku. a także umiłowanie beztroskiego. rozrzutnego życia. Jedno jest pewne – w pozyskiwaniu funduszy na życie nie brakowało im kreatywności. Poznaj niezwykłe historie warszawiaków działających ponad prawem.

Opowiadanie kryminalne oparte na faktach. Wieloletni nadkomisarz Policji Śledczej Ludwik Kurnatowski dzieli się z czytelnikami wspomnieniami z pracy. Zdradza. jakimi prawami rządził się ówczesny świat kryminalny i kim byli jego przedstawiciele.

Język. p

ISBN:

Cena: 9999

:


Kategoria:

:

Cena:

:peter watts rozgwiazda, chyłka ekstradycja pdf, ciało kobiety, mądrość kobiety, hydrologia polski, gra o tron sezon 1 do pobrania, ciumkowe historie w tym jedna smutna pdf, mobi dziennik lisia góra, melisa bel, dzikie serce tęsknoty męskiej duszy pdf, inspektor japp, black city, intj-t zawody, gretl pobierz za darmo po polsku, adidas i puma, co gdyby, bez pożegnania pdf, bb sex, syreny z tytana, ziemiański virion, john milton raj utracony pdf, w. h. auden, aurora belle, www mojpieknyogrod pl, dotknij mnie książka…