mentu. gdy dociera do niej. co naprawdę leży w zakresie jej obowiązków…

Słodki romans czy komedia romantyczna? Nie tym razem. Poznaj najmroczniejszą historię. jaka do tej pory wyszła spod pióra Anny Langner.

mentu. gdy dociera do niej. co naprawdę leży w zakresie jej obowiązków… Słodki romans czy komedia romantyczna? Nie tym razem. Poznaj najmroczniejszą historię. jaka do tej pory wyszła spod pióra Anny Langner. Kategoria: Autor Anna Langner ISBN: 978-83-66815-34-6 Cena: 9999 978-83-66815-34-6: Zdarzyło się nad jeziorem Mystic Kategoria: Powieści i opowiadania Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin…

Published by admin in12 września 2012
Tagi: , , , , ,

mentu. gdy dociera do niej. co naprawdę leży w zakresie jej obowiązków…

Słodki romans czy komedia romantyczna? Nie tym razem. Poznaj najmroczniejszą historię. jaka do tej pory wyszła spod pióra Anny Langner.

Kategoria: Autor

Anna Langner

ISBN: 978-83-66815-34-6

Cena: 9999

978-83-66815-34-6:


Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah. autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród.

Choć to historia jednej kobiety – lecz przemawia do wszystkich – do każdego. kto znalazł odwagę. by wybrać między tym. co jest. a tym. co mogłoby być.

Blake Colwater. wzięty adwokat z Los Angeles. wyznaje swojej wieloletniej żonie Annie. że zakochał się w innej kobiecie. Zrozpaczona Annie wyjeżdża do miasteczka Mystic. gdzie się wychowała. Tu ponownie zbliża się do swojej pierwszej miłości. Nicka Delacroix. od niedawna wdowca. który nie potrafi sobie poradzić z cierpiącą na zaburzenia emocjonalne córeczką. Cała trójka z dobrym skutkiem leczy razem swoje rany.

Ale akurat wtedy. gdy Annie uwierzyła. że zyskała jeszcze jedną szansę na szczęście. jej świat wywraca się do góry nogami i zmuszona zostaje do dokonania wyboru. przed którym nie powinna stawać żadna

Ilosc_stron:

Cena:

: 227080


tał pochowany na cmentarzu. to ponownie pojawi się w życiu Marty. I on. i siostra Stella. pracująca na co dzień w szpitalu. który sama żartobliwie nazywa Hotelem Wszystkich Świętych.

Kogo posłucha Marta? Czemu będzie kibicować: sercu czy rozumowi? Czy kryminalna zagadka nie przekreśli jej miłosnych planów i co zrobi. gdy na drodze do szczęścia stanie nie tylko brutalny mąż. ale też przystojny policjant. jego ojciec i dwa najprawdziwsze w świecie duchy? O tym musicie przekonać się sami. Uwierzcie. że naprawdę warto.

Kategoria: Autor

Łucja Wilewska

ISBN: 978-83-8194-207-2

Cena: 9999

978-83-8194-207-2:


1000 słów

Kategoria: Historia i literatura faktu

Profesor Jerzy Bralczyk tropi zmieniające się znaczenia wyrazów i zaskakujące powroty słów – wydawałoby się – skazanych na zapomnienie. Obok słów wielkich. które każą stawać na baczność. są też słowa-perełki. które swoim brzmieniem. historią. znaczeniem. emocjonalnym tłem budzą zdumienie i radość z ich ponownego odkrycia. Profesor. czytając zapiski o słowach. nie tylko opowiada o metamorfozach polszczyzny czy przemianach naszej obyczajowości. kultury i polityki. ale także poprzez interpretację. szelest książki. intonację zaprasza nas do swojego świata.

Autor: prof. dr hab. Jerzy Bralczyk

Cena: 27.99

prof. dr hab. Jerzy Bralczyk: MP3ustawa o własności lokali pdf, jarosław ruszkiewicz, nie mów nikomu pdf, denis autor kubusia fatalisty i jego pana, ebook4all, będzie bolało książka, angielski audiobook, dieta w uchyłkach pdf, bramy światłości tom 3 pdf, taniec szczęśliwych cieni, marianowicz, jak przetrwać w średniowiecznym krakowie, pola roxa, nina frank, 3 część 50 twarzy greya, nora roberts niebo montany cda…