Mój zawodnik

Mój zawodnik Kategoria: Pozostałe Trzymasz w dłoni pierwszą część serii Mój zawodnik pióra K. Bromberg. Podobnie jak inne książki tej autorki. to chwytająca za serce historia o skomplikowanej grze instynktów i emocji. pożądania i bólu. Easton Wylder jesto gwiazdą baseballu. a sport to całe jego życie: pasja. walka. uderzenie adrenaliny i ogłuszający krzyk kibiców. Niespodziewana…

Published by admin in8 września 2012
Tagi: , , , , , , ,

Mój zawodnik

Kategoria: Pozostałe

Trzymasz w dłoni pierwszą część serii Mój zawodnik pióra K. Bromberg. Podobnie jak inne książki tej autorki. to chwytająca za serce historia o skomplikowanej grze instynktów i emocji. pożądania i bólu.

Easton Wylder jesto gwiazdą baseballu. a sport to całe jego życie: pasja. walka. uderzenie adrenaliny i ogłuszający krzyk kibiców. Niespodziewana kontuzja wyłącza go jednak z gry. Prędko się okazuje. że uraz jest poważniejszy. niż przypuszczał. i konieczne staje się przeprowadzenie cyklu fizjoterapii. Klub zatrudnia w tym celu szanowanego fizjoterapeutę. doktora Daltona. Jednakże na pierwszej sesji zamiast doktora zjawia się jego córka. Scout.

Dziewczyna doskonale zna się na fizjoterapii. a rehabilitacją Eastona zajęła się na wyraźne życzenie swojego ojca. Niemniej jest kobietą młodą. śliczną. bystrą. zadziorną i pełną ogromnego wdzięku. Prędko orientuje się. że nowe zadanie może okazać się bardzo trudne do wykonania. Po pierwsze. musi udowodnić. że ona – dziewczyna – może z powodzeniem prowadzić rehabilitację w pierwszoligowym klubie. bo ma odpowiednią wiedzę i umiejętności. aby sprawić. by Easton mógł znów wyjść na boisko. Po drugie. musi dotykać najbardziej pociągającego mężczyznę. z jakim kiedykolwiek miała do czynienia. i nie wolno jej go pożądać. Dla terapeuty pacjent ma pozostać zakazanym owocem.

Ma pozostać. ale to nie takie proste. Easton ma bowiem tak cudownie umięśnione ciało. Gładką. jedwabiście ciepłą skórę. Przedziwne oczy. w które Scout mogłaby się wpatrywać bez końca. Jest psotny i bezczelny. a chwilami słodki i bezbronny. Kiedy dziewczyna dotyka Eastona. cały czas balansuje na krawędzi. Niepostrzeżenie rozkręca się spirala pragnień. wszelkie granice zostają przekroczone. a kolejne bazy zdobywane raz po raz… Rozpoczyna się niezwykły. ekscytujący i najbardziej emocjonalny mecz. jaki kiedykolwiek miałaś okazję oglądać!

Pozwól się uleczyć i wracaj do gry!

AMBASADORKI KSIĄŻKI:

Jeśli nazwisko K. Bromberg nie jest wam znajome. nie bójcie się zacząć przygody z piórem tej autorki od jej najnowszego dzieła pt.:Mój zawodnik. Historia zawodowego baseballisty i jego rehabilitantki wciągnie was na całe godziny i zapadnie w pamięć jako przyjemna i pełna emocji lektura. Jeśli jednak pisarka jest wam już znana. na co jeszcze czekacie?

Weronika Bar. ksiazkowapasja.blogspot.com

Dwoje niesamowitych i intrygujących osób. On gwiazda baseballu. ona jego fizjoterapeutka. Co wybiorą? Karierę czy rodzące się między nimi uczucie? Tutaj nic nie jest proste. przesiąkniemy emocjami bohaterów. a namiętność będzie biła z każdej strony!

Agnieszka Rybska. blonderka.pl

Piękna rehabilitantka i jej zawodnik. Ona – jego szansa na powrót na boisko. on – jej nadzieja na spełnienie marzeń. Czy. jeśli połączy ich coś więcej. przekreślą pokładane w nich nadzieje najbliższych?

Katarzyna Bieńkowska. poligondomowy.pl

Kiedy ma się do czynienia z krnąbrnym i pełnym sprzeczności sportowcem. nic nie jest proste. ale jednocześnie nie ma ograniczeń. których nie da się pokonać. W miłości jak w baseballu: raz wygrywasz. raz przegrywasz. ale za każdym razem czerpiesz wielką radość z gry zespołowej. Mój zawodnik to pełen namiętności sportowy romans. który wywołuje huragan emocji i zapewnia doskonałą rozrywkę. Przygotujcie się na najbardziej emocjonujący mecz. który wcale nie rozegra się na boisku!

Katarzyna Ewa Górka. @katherine_the_bookworm

Autor: K. Bromberg

Cena: 39.90

K. Bromberg: MP3


Fucking Bornholm

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść na motywach bestsellerowego serialu audio. Literacka historia. napisana z rozmachem przez reżyserkę Annę Kazejak.

Dwie z pozoru szczęśliwe pary: małżeństwo z kilkunastoletnim stażem oraz świeży związek z Tindera. Wspólny. rodzinny wyjazd na majówkę – brzmi jak sielanka. ale kryje się za nim pełen emocji dramat obyczajowy. To poruszająca historia o kryzysie w związku i ponadczasowej potrzebie miłości. W trakcie wyjazdu między dziećmi obu par dochodzi do szokującej. dramatycznej sytuacji. która staje się katalizatorem zmiany. Jak poradzą sobie z kryzysem ich rodzice?

Anna Kazejak – reżyserka i scenarzystka. Jest Członkinią Europejskiej Akademii Filmowej oraz Gildii Reżyserów Polskich. Ma na swoim koncie takie produkcje jak: „Skrzydlate świnie”. „Obietnica”. seriale „O mnie się nie martw” czy „Szadź”.

Autor: Anna Kazejak

Cena: 11.90

Anna Kazejak: MP3


Wiara

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Lato 1986 roku jest wyjątkowo upalne. Leniwy spokój sennej miejscowości letniskowej zakłóca tylko grupka hippisów protestujących przeciw budowie elektrowni jądrowej. Wszystko się zmienia. kiedy pewnego poranka na torach kolejowych odkryte zostają zwłoki młodej dziewczyny. Nikt nie wie. kim jest i skąd się wzięła.
Młody proboszcz. który znalazł ciało. nie może przestać myśleć o zbrodni. Jego poprzednicy znikali z miasteczka w niejasnych okolicznościach. ale kiedy próbuje się czegoś o nich dowiedzieć. trafia na ścianę milczenia. Czyżby pogłoski o przeklętej parafii miały w sobie ziarno prawdy? Kto postawił przed laty krzyż przy torach i dlaczego zostawia przy nim świeże kwiaty?
Śledztwo. które prowadzi wezwany do Rokitnicy kapitan Witczak. idzie dość opornie. Miejscowi niechętnie dzielą się tajemnicami. nie chcą wywoływać duchów przeszłości.
Wierzą. że zło nadejdzie ze wschodu. Al

ISBN: 978-83-66278-90-5

Cena: 9999

978-83-66278-90-5:


ężczyzna. który i tak nigdy nie zrozumie. w jaki sposób się w to wszystko wpakowujemy. I oczywiście wszyscy pozostali (bez względu na płeć). których codziennie rozczarowuje brak efektownego i natychmiastowego końca świata. Gorąco polecam”.

Maciej Wojtyszko”

Kategoria: Autor

Anna Onichimowska

ISBN: 978-83-8146-984-5

Cena: 9999

978-83-8146-984-5:


0-1

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1eugenia herzyk opinie, 365 dni online pdf, kasia gurbacka opinie, jak mniej myśleć chomikuj, koriolan, klamra spinająca pięciolinię, kubuś i jego pan, jeździec miedziany paullina simons, pudzian trzepie dywan, na końcu tęczy lody, tomek wśród łowców głów, pianie kogutów płacz psów, king pod kopułą, rafał mroczkowski, ostatni pan i władca, testy prawo handlowe, czy myśli samobójcze to grzech, atlas owadów pdf…