Nieodnaleziona

Nieodnaleziona Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów! Jej zaginięcie to dopiero początek… Gdybym oświadczył jej się chwilę wcześniej. nigdy by do tego nie doszło. Nie napadnięto by nas. ja nie trafiłbym do szpitala. a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia. Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej.…

Published by admin in6 września 2012
Tagi: , , ,

Nieodnaleziona

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów!

Jej zaginięcie to dopiero początek…

Gdybym oświadczył jej się chwilę wcześniej. nigdy by do tego nie doszło. Nie napadnięto by nas. ja nie trafiłbym do szpitala. a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia.

Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej. Damian Werner jest pewien. że nigdy więcej jej nie zobaczy. Pewnego dnia trafia jednak niespodziewanie na ślad ukochanej – ktoś zamieszcza jej zdjęcie na jednym z profili spotted. szukając dziewczyny.

Werner jest gotów przyjąć. że to przypadkowe podobieństwo. spotter wgrywa jednak drugie zdjęcie. Zdjęcie. które zrobił jej sam Werner na kilka dni przed zaginięciem – i którego nikomu od tamtej pory nie pokazał.

Kto szuka dziewczyny? I czy to naprawdę ona pojawiła się po dziesięciu latach?

Damian znał swoją narzeczoną od dziecka. spędzali ze sobą każdą chwilę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania. odkrywa jednak. że nie wiedział o niej wszystkiego…

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 39.90

Remigiusz Mróz: MP3


Plotkara 11: Nie zapomnij o mnie

Kategoria: Pozostałe

Nate i Blair są znowu parą. z czym po raz kolejny nie może pogodzić się Serena. Dobry nastrój Blair pryska. gdy dziewczyna dowiaduje się. że jej matka planuje wyprowadzkę do Los Angeles. Dan nie jest pewien swojej orientacji seksualnej. a twierdzenie. iż może być gejem okazuje się fascynujące dla jego matki. Nate nie pojedzie do Yale. Ma powtórzyć ostatni rok nauki w szkole średniej.

Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara”.

 

„Plotkara” to seria książek adresowanych do nastolatek. Akcja powieści rozgrywa się w Nowym Jorku. Seria obejmuje 2 prequele. 12 części poświęconych jej głównym bohaterom. a następnie 4 tomy o rodzinie Carlsów.

 

Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek. dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara”. w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Pl

1: 9999

Cena:

9999:


Nawyk wytrwałości. Jak go wykształcić metodą małych kroków

Kategoria: Poradniki

Czy wciąż brakuje Ci wytrwałości. by osiągnąć to. czego pragniesz?
Jeżeli tak – ta książka jest dla Ciebie.

Dowiesz się z niej. jak małymi krokami zrealizować swoje cele:

  • wyjść z nałogu
  • osiągnąć idealne ciało
  • zdobyć wymarzoną pracę
  • stworzyć szczęśliwe związki z ludźmi

Metoda małych kroków opisana w tej książce opiera się na założeniu. że Twój cel może być wielki. ale kroki prowadzące do niego powinny być małe i tak rozłożone w czasie. byś niemal nie odczuwał. że cokolwiek nowego dzieje się w Twoim życiu. W tym tkwi cały sekret. Pierwszy krok powinien być tak mały. że wręcz powinieneś odczuwać niedosyt działania. Na początku powinno być łatwo! Kolejne kroki powinny być równie małe.

Jak wykształcić w s

ISBN: 978-83-268-3330-4

Cena: 9999

978-83-268-3330-4:


Efekt piaskownicy. Jak szefować żeby roboty nie zabrały ci roboty

Kategoria: Poradniki

Przetrwają najlepiej skomunikowani

Jak budować kompetencje szefa przyszłości w świecie przymusowego zdalnego zarządzania?

Jak zachować pracę i nie musieć rywalizować o nią z robotami?

Jak dogadać się z pokoleniami. które wchodzą na rynek pracy?

Uwaga! Sztuczna inteligencja u bram! Już puka do naszych drzwi. urzędów. domów. Już zaczyna wyręczać nas w prostych zadaniach. Już szuka dla nas drogi na wirtualnych mapach. sprawdza. czego brakuje w lodówce. liczy. analizuje. pisze wiersze i komponuje muzykę wcale nie gorszą od tej. którą tworzą natchnieni artyści. Liczba robotów w fabrykach i magazynach rośnie w tym samym tempie. w jakim spada w nich liczba ludzkich pracowników. Maszyny są wydajne. precyzyjne. nie potrzebują urlopów i nie narzekają na atmosferę w pracy. Może w ciągu najbliższych 10 lat wszystkich nas poślą na zieloną trawkę?

Może tak. A może nie.

Przypuszczalnie współpraca ludzko-maszynowa przyjdzie w pakiecie z listą nowych zawodów. o jakich dziś nawet nam się jeszcze nie śni. A co z obecnymi zawodami? Które przetrwają? Co będzie na przykład z osobami zarządzającymi pracą ludzi?

Spokojnie. akurat menadżerowie najprawdopodobniej będą potrzebni. Jednak nie wszyscy. Z podniesioną głową w najbliższą przyszłość spoglądać będą mogli tylko ci szefowie. którzy już dziś nauczą się porywać za sobą innych. Także pokolenie ludzi młodych. tych. których podobno nic nie interesuje. By to skutecznie zrobić. po pierwsze trzeba porzucić wielkie HR-owe hasła. Po drugie … sięgnąć po sposób komunikacji rodem z… rozbawionej piaskownicy.

Brzmi intrygująco? To dobrze. bo właśnie rozpoczynamy zabawę w pracę!

O książce w mediach:

Szukasz książki na dziś? Oto Efekt piaskownicy. Jak szefować żeby roboty nie zabrały Ci roboty >>

Magdalena Kieferling: Epidemia była idealną okazją. aby oduczyć się narzekania >>

Jak łączyć pracę. macierzyństwo i jeszcze rozwijać karierę? Pomoże ci „Efekt piaskownicy” >>

Nie da się wszystkich zwolnić. Jak wygląda rynek pracy po epidemii koronawirusa? >>

Jak znaleźć pracę idealną i nie przestać jej kochać? CV i rozmowa kwalifikacyjna to nie wszystko >>

Jak relacje z dziećmi wykorzystać w pracy? W tym pomoże „Efekt piaskownicy” >>

Jak łączyć pracę. macierzyństwo i jeszcze rozwijać karierę? Pomoże ci „Efekt piaskownicy” >>

Szukasz książki na dziś? Oto Efekt piaskownicy. Jak szefować żeby roboty nie zabrały Ci roboty >>

Jak być skutecznym >>

Efekt piaskownicy >>

Liberator: efekt piaskownicy – czego możemy się nauczyć od dzieci w biznesie? >>

Autor: Magdalena Kieferling

Cena: 39.90

Magdalena Kieferling: MP3


a. że jest obserwowana przez tajemniczego mężczyznę o podejrzanym wyglądzie. W dodatku pewnego dnia na nowohuckich łąkach robotnicy natrafiają na makabryczne znalezisko … To epicka opowieść mocno osadzona na płaszczyźnie społeczno-obyczajowej. Fikcja literacka przeplata się z autentycznymi zdarzeniami. Autorka poczytnych powieści w brawurowy sposób serwuje osadzoną w realiach wczesnego PRL-u historię rodzinną ze zbrodnią i zemstą w tle.

Kategoria: Autor

Edyta Świętek

ISBN: 978-91-7861-997-9

Cena: 9999

978-91-7861-997-9:


Na Kubie nikt już nie czeka na śnieg

Kategoria: Powieści i opowiadania

Do Hawany przylatują Basia i Piotr. Dawno temu. gdy byli studentami. łączyła ich niezwykła więź. Upłynęło wiele lat. teraz oboje zbliżają się do pięćdziesiątki. Po rozstaniu nigdy więcej się nie spotkali. Są dziś samotnymi. poszukującymi miłości ludźmi. W czasie swoich podróży po Kubie odnajdują zapomniane piękno wyspy i dają się ponownie uwieść muzyce. obyczajom i niezapomnianemu klimatowi tego miejsca. Czy odnajdą również siebie? To nie tylko historia przygód Piotra i Basi na Kubie. oglądamy wyspę też oczami kilku Polek. które popłynęły na Kubę za miłością i żyją tu od kilkudziesięciu lat. To opowieść o Kubie – w całej jej okazałości. Zapraszamy. skorzystajcie z nadarzającej się okazji i wybierzcie się w cudowną. pełną wrażeń i emocji podróż na Kubę.

Autor: Grażyna Gołuchowska

Cena: 29.90

Grażyna Gołuchowska: MP3


Kategoria:

:

Cena: 29.99

:klasyka sf, dziesieciu murzynkow, house flipper poradnik, icewind dale poradnik, sharon kendrick, noc świętojańska kwiat paproci, monachomachia streszczenie krótkie, władysław tatarkiewicz o szczęściu pdf, audiobooki mp3, trylogia husycka sapkowski, bardzo zimna wiosna, seneka myśli pdf, z mobi na pdf, czarni numenorejczycy…