ystko pójdzie zgodnie z planem. Nie każdy człowiek okaże się wart pokładanego w nim zaufania. Jednak w magiczną noc światła zapalą się nie tylko w dwóch uśpionych domach. ale też w sercach ich mieszkańców.

Sięgnij po nową powieść mistrzyni lekkiego pióra.

To piękna i głęboka historia. która ogrzeje serca w zimowy wieczór.

ystko pójdzie zgodnie z planem. Nie każdy człowiek okaże się wart pokładanego w nim zaufania. Jednak w magiczną noc światła zapalą się nie tylko w dwóch uśpionych domach. ale też w sercach ich mieszkańców. Sięgnij po nową powieść mistrzyni lekkiego pióra. To piękna i głęboka historia. która ogrzeje serca w zimowy wieczór. Kategoria: Autor Krystyna…

Published by admin in20 sierpnia 2012
Tagi: , , , , ,

ystko pójdzie zgodnie z planem. Nie każdy człowiek okaże się wart pokładanego w nim zaufania. Jednak w magiczną noc światła zapalą się nie tylko w dwóch uśpionych domach. ale też w sercach ich mieszkańców.

Sięgnij po nową powieść mistrzyni lekkiego pióra.

To piękna i głęboka historia. która ogrzeje serca w zimowy wieczór.

Kategoria: Autor

Krystyna Mirek

ISBN: 978-83-8117-236-3

Cena: 9999

978-83-8117-236-3:


a

Kategoria: 2019

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Dziennikarz

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Brawurowy thriller psychologiczny autora znanego pod pseudonimem Poważny Postczłowiek prowadzącego profil Lepiej nie będzie.

Eryk Prus. łódzki dziennikarz śledczy. dzieli swoje życie pomiędzy pracą. narzeczoną a niezobowiązującymi kontaktami z młodymi kobietami. Pewnego dnia naczelny wysyła go do Krakowa. aby zbadał sprawę aktorki Adeli Braun. Kobieta twierdzi. że jest prześladowana na tle seksualnym i postanawia nagłośnić sprawę w mediach.

Dziennikarza najbardziej cieszy fakt. że będzie mógł odpocząć od Łodzi i narzeczonej. Jednak sytuacja z aktorką zaczyna się komplikować. Adela kłamie. Jej opowieści nie tworzą spójnej całości. Eryk. chcąc poznać prawdę. trafia na nowy. tajemniczy trop niepowiązany z kobietą. której sprawą miał się zająć.

Kłamstwa coraz mocniej owijają się wokół szyi Eryka i wkrótce okazuje

ISBN: 978-83-63842-78-9

Cena: 9999

978-83-63842-78-9:


Przygoda dzika Toniego Halika

Kategoria: Pozostałe

Sto lat temu urodził się chłopiec. który marzył o tym. by zostać Indianinem. W szkole nikt nie traktował jego planów poważnie. Tymczasem wiele lat później dotarł on do Ameryki Południowej i razem z żoną wyruszył w niebezpieczną podróż do serca tropikalnego lasu w Brazylii. Był przekonany. że dotrze do Indian i że stanie się jednym z nich. Czy mu się to udało? Dołączcie do szalonej wyprawy Toniego i Pieret Halików!

„Nasze dzieciaki. słuchając czytanych przeze mnie przygód Toniego Halika. skakały rozemocjonowane niczym Indianie z plemienia Karaża. Aż strach pomyśleć. jak zareagują dzieci słuchające tych niesamowitych przygód w wykonaniu taty. wszak profesjonalnego lektora. Podejmiemy to ryzyko z radością. bowiem opowieść jest znakomita” – Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr

„Tony Halik był bohaterem mojego dzieciństwa. Od teraz j

Autor: Christopher Hadnagy. Paul Ekman

Cena: 49.00

Christopher Hadnagy. Paul Ekman: MP3trylogia milenium, albert camus upadek, pałacyk michla, paweł straszewski, król anglii henryk 5, córki króla kazimierza wielkiego, joanna marszałek, córka czasu, dopasowani pl logowanie, pamięć absolutna nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia, kosmogoniczny, tryby angielski, tajemniczy ogrod pdf, bohater o tysiącu twarzy pdf, wowa imię, słodka obsesja pdf, naturalista andrew mayne, księga tysiąca i jednej nocy, gnojak, plik mobi…