Czynnik miłości

Czynnik miłości Kategoria: Pozostałe   Gdyby rodzina Cullenów chodziła do liceum Patrycji. wszystko wyglądałoby inaczej. Ale takie rzeczy dzieją się tylko w książkach. Poza nimi czeka codzienność: despotyczny ojciec urządzający w domu hałaśliwe imprezy. zahukana matka i zgryźliwi nauczyciele. Do tego najlepsza przyjaciółka zakochała się w Tajemniczym Poecie. A jednak… W życie Patrycji nieoczekiwanie wkracza…

Published by admin in19 sierpnia 2012
Tagi: , ,

Czynnik miłości

Kategoria: Pozostałe

 

Gdyby rodzina Cullenów chodziła do liceum Patrycji. wszystko wyglądałoby inaczej. Ale takie rzeczy dzieją się tylko w książkach. Poza nimi czeka codzienność: despotyczny ojciec urządzający w domu hałaśliwe imprezy. zahukana matka i zgryźliwi nauczyciele. Do tego najlepsza przyjaciółka zakochała się w Tajemniczym Poecie.

A jednak… W życie Patrycji nieoczekiwanie wkracza ktoś bardzo podobny do Edwarda. bohatera ulubionej powieści: ta sama blada cera. podobnie podkrążone oczy. nieziemska uroda… Czy chłopak rzeczywiście skrywa mroczny sekret?

Powieść Anny Łaciny opowiada o dorastaniu do dojrzałej i odpowiedzialnej miłości. trudnych wyborach oraz decyzjach. które mogą zaważyć na całym życiu.

Autor: Anna Łacina

Cena: 23.86

Anna Łacina: MP3


Piętno von Becków

Kategoria: Powieści i opowiadania

Napisana z epickim rozmachem. trzymająca w napięciu saga rodzinna!
Julia Kunis. prawnuczka Wernera von Becka. postanawia prześledzić dzieje rodu von Becków. W trakcie swoich wędrówek poznaje historyczkę Martę Landowską. spadkobiercę żydowskich jubilerów – Dawida Halperna i cynicznego poszukiwacza drogocennych pamiątek III Rzeszy – Toma Andersa. Odkrywając historię swojej rodziny i osób z nią związanych. Julia wkracza na niebezpieczną ścieżkę. która może zakończyć się dla niej tragicznie. Skrzywdzona przez ostatniego partnera nie chce wchodzić w kolejne związki. ale głos serca nie pozwala jej zapomnieć o sile uczuć. W trakcie sentymentalnej podróży do kraju przodków na jej drodze stają miłość i namiętność. które kolejny raz wygrywają ze zdrowym rozsądkiem. Jednak piętrzące się przeszkody i strach przed kolejnym zranieniem wydają się nie do pokonania…

Autor: Joanna Jax

Cena: 33.90

Joanna Jax: MP3


Adresat nieznany

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Powieść autorstwa Barbary Gordon. jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem „kryminału milicyjnego” – gatunku literatury popularnej. który wykształcił się w tamtym okresie.

Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich. Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL. zwłaszcza. że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji.

 

Pewne rzeczy z przeszłości lepiej przemilczeć. Bo tam. gdzie zaczyna się zbrodnia. kończy się pewność.

Janek Lingwena przychodzi na świat 1 stycznia 1939 roku. Gdy pewnego dnia jako młodzieniec staje w drzwiach swojej ciotki wdowy. kobieta doskonale zdaje sobie sprawę. że razem z nim przybywają również kłopoty.

Chłopak przyjeżdża do Lipowa z pewną sprawą. W swoim portfelu nosi ostatni list od ojca. uwikłanego w historię tamtejszej fabryki. Wszystko zaczyna się komplikować. Wraz z pojawieniem się Janka Lingewna. mieszkańcy miasteczka. którzy cokolwiek mogli wiedzieć. giną w tajemniczych okolicznościach. Jednak mężczyzna nie odpuszcza. pragnie zmierzyć się z prawdą. Czuję się bezbronny tylko wobec jednej osoby. pięknej Różyczki Łagunówny…

Sprawę przejmuje kapitan Chmura.

Autor: Barbara Gordon

Cena: 19.99

Barbara Gordon: MP3jesteś moim teraz pdf, thriller psychologiczny książki, dostojewski o polakach, dirty kylie scott, lektury ebook, starszy nad monetą, audiobook bajka, anna sznajder, football manager 2019 pl, starcie królów audiobook torrent, wiedźmin ostatnie życzenie ebook, tajemnica diamentów, kronika wielkopolski, konrad lektura, zmarzlak, kaer morhen mapa, pianistka jelinek, literacka nagroda nobla 2016, deponia solucja, chomikuj sandra model, zdecydowana większość obszaru polski leży w zlewisku, konkieta…