Ściema

Ściema Kategoria: Pozostałe Zane Philips to bogaty australijski biznesmen – i wyjątkowo arogancki dupek. Nosi potwornie drogie garnitury. jest niemożliwie atrakcyjny i ma najbrzydszego psa pod słońcem. To jeden z tych typów. od których najlepiej trzymać się z daleka. Właśnie rozkręca kolejny biznes – portal randkowy. ale nie taki. na którym wyrywa się laskę na…

Published by admin in12 sierpnia 2012
Tagi: , , , , , ,

Ściema

Kategoria: Pozostałe

Zane Philips to bogaty australijski biznesmen – i wyjątkowo arogancki dupek. Nosi potwornie drogie garnitury. jest niemożliwie atrakcyjny i ma najbrzydszego psa pod słońcem. To jeden z tych typów. od których najlepiej trzymać się z daleka. Właśnie rozkręca kolejny biznes – portal randkowy. ale nie taki. na którym wyrywa się laskę na szybki numerek. tylko taki. na którym poszukuje się kogoś na resztę życia. Pomysł może odnieść spory sukces. ale potrzebuje naprawdę dobrej. profesjonalnej promocji.

Harlow Nicks jest modelką. Wciąż czeka na kontrakt stulecia. dzięki któremu jej kariera ruszy z kopyta. Zanim to jednak nastąpi. dzielnie stara się wiązać koniec z końcem i zarobić na życie. Pewnego razu. gdy spieszyła się na kolejną rozmowę w sprawie pracy. przez kompletny przypadek natknęła się na Zane’a. Nie było to szczęśliwe spotkanie: rozszczekany pies. złamany obcas. krótka pyskówka i. oczywiście. nici z posa

39.90: 1

Cena:

1:


wiele i wyjątkowo powściągliwie – co wcale nie powinno dziwić. Dlatego na podstawie udostępnionych mi. niepublikowanych dotąd dokumentów. [czasy te] opowiedziane są szczegółowo w niniejszej biografii”.

Ryszard Wolański

Kategoria: Autor

Ryszard Wolański

ISBN: 978-83-8194-022-1

Cena: 9999

978-83-8194-022-1:


ń i w efekcie jest szczerze zaskoczona swoim położeniem. lecz wciąż płynie z prądem. wierząc. że to dobry prąd i dokądś ją doprowadzi. I prowadzi na Jeżyce. gdzie wszystko może się zdarzyć.

Kategoria: Autor

Anna Kapczyńska

ISBN: 978-83-8194-205-8

Cena: 9999

978-83-8194-205-8:


Mentoring. Złote zasady

Kategoria: Poradniki

Listen to „DG29 / Mastermind to silnik Twojego solo-biznesu” on Spreaker.

Prowadź mnie!

Słowo „mentor” wywodzi się z mitologii greckiej. Ściślej pochodzi od imienia jednej z postaci mitologicznych. Mentora. któremu wyruszający pod Troję Odyseusz. król Itaki. powierzył pieczę nad swoim majątkiem. a także żoną i synem. Gdy syn Odyseusza Telemach wyruszył na poszukiwanie ojca. rolę Mentora przejęła bogini Atena – opiekun stał się przewodnikiem. Od zarania dziejów ludzie szukają mentorów. osób posiadających szeroką wiedzę i bogate doświadczenie. którymi mogą zainspirować innych i które wykorzystują. by wskazać im ścieżkę rozwoju. Relację mistrz – uczeń spotkamy w mitach starożytnej Grecji i Rzymu. w taoizmie i buddyzmie. w koncepcji konfucjańskiej. w zakonach sufickich islamu. w indyjskim systemie sampradaya. a także w judeochrześcijańskiej tradycji nauczycieli.

Dzisiejsi mentorzy służą wsparciem przede wszystkim ludziom biznesu. Obficie czerpiąc z odkryć psychologii i doświadczeń coachingu. pomagają swoim klientom uzyskać natychmiastową poprawę w obszarach związanych z wynikami ilościowymi i jakościowymi. By czynić to skutecznie. powinni dobrze poznać nie tylko osobę. wobec której pełnić będą rolę mentora. lecz także siebie – przede wszystkim własne ograniczenia oraz kompetencje mentalne. które decydują o byciu mistrzem. Mentor musi również uzbroić się w wiedzę i umiejętności. z których będzie korzystał. prowadząc mentee (klienta) ku obranemu celowi. Poznawszy zaprezentowane w tej książce złote zasady mentoringu. dowiesz się. czy jesteś gotów na to. by stać się dla kogoś mentorem. lub czy mentor. którego wybrałeś. jest tym właściwym.

Autor: Maciej Bennewicz. Anna Prelewicz

Cena: 29.90

Maciej Bennewicz. Anna Prelewicz: MP3


Łowca nastolatek

Kategoria: Historia i literatura faktu

14-latka popełnia samobójstwo. rzucając się pod pociąg. Jej matka i kilku dziennikarzy sprawdzają. kim jest 37-latek. z którym dziewczyna spotkała się przed śmiercią. Sprawa zaprowadziła ich do ekskluzywnych sopockich lokali. w których „na bramkach” stali byli policjanci. gdzie rozbierały się bardzo młode dziewczyny. a z ciał niektórych modelek można było nawet zjeść sushi. Wszystkie tropy prowadziły do szefa „dyskotekowego królestwa”. Na horyzoncie pojawiły się wątki związane z dziecięcą prostytucją. zaginięciem Iwony Wieczorek. mafią lekową. Amber Gold oraz skandalem. którego bohaterem stał się uwielbiany piłkarz. Przerażające kulisy seksafery nie tylko odkryły najbardziej mroczne oblicze Trójmiasta – to pierwsza książka. która dogłębnie bada sprawę Krystiana W. ps. „Krystek”. który przez lata polował na trójmiejskie nastolatki.

 

Autor: Mikołaj Podolski

Cena: 17.90

Mikołaj Podolski: MP3


bezpieczni. mogą się wykazywać odwagą i pozwalają sobie na wrażliwość. Wymaga to sporych umiejętności. ale te umiejętności każdy może posiąść. Ta książka to dobry punkt wyjścia.
Ed Catmull. prezes Pixar oraz Walt Disney Animation Studios. współautor książki Kreatywność S.A.

Brené jest dla Google Empathy Lab niczym Obi-Wan Kenobi. Za jej sprawą nasi liderzy produktu otworzyli się na kwestię wrażliwości i zaczęli ją uwzględniać w naszych produktach. zamiast dążyć do jej eliminacji. To zasadniczy przełom. dzięki któremu można każdego dnia zaprzęgać do pracy wszystko. co w człowieku żywe. nieuporządkowane i serdeczne. Odwaga lidera to bardzo zmyślnie zaprojektowany i skuteczny trening dla Jedi. na który wszyscy od dawna czekaliśmy.
Danielle Krettek

Kategoria: Ekonomia i biznes

Co robić. aby kształtować odważniejszych. śmielszych liderów i jak zaszczepić odwagę w kulturze organizacji? Jak budować środowiska pracy. które sprzyjają poczuciu przynależności i twórczej swobody wśród pracowników?

Brené Brown. autorka pięciu bestsellerów „New York Timesa”. od ponad dwudziestu lat bada emocje i doświadczenia nadające sens naszemu życiu. a przez ostatnich siedem lat poświęciła wiele czasu na pracę z wpływowymi liderami i zespołami z całego świata. W niniejszej książce. w typowy dla siebie i uwielbiany przez czytelników sposób. udziela odpowiedzi na powyższe pytania. powołując się na wyniki swoich badań. a przy okazji przywołując liczne anegdoty i przykłady.

Na odważne przywództwo składają się cztery kompetencje. których można się nauczyć. które mają konkretne prz

Autor: Joanna Wachowiak

Cena: 15.29

Joanna Wachowiak: MP3mała interna szczeklika, dwór w czartorowiczach, horizon zero dawn kurhan, telemaniak, jestem szczesliwym singlem, wywieranie wpływu na ludzi pdf, bestia. studium zła, antek opracowanie, łgarstwo krzyżówka, kryminalistyka pdf, rankin ian, chomikuj uczennice, dzieciobójczynie, videssos, dishonored 2 misja 4, gwiazdy moje przeznaczenie, rzeczy ktorych nie wyrzucilem, polaszczyk, 3 metry nad niebem online pl, dzikie białko…