Miasteczko Nonstead

Miasteczko Nonstead Kategoria: Pozostałe   Młody brytyjski pisarz Nathaniel McCarnish ucieka przed swoją przeszłością. Ucieczka przywodzi go do Nonstead. zagubionego wśród lasów amerykańskiego miasteczka. które na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od tysięcy podobnych. W Nonstead bowiem całkiem przypadkowo Nathan przeżył najbardziej romantyczną przygodę w życiu i liczy. że wśród wspomnień znajdzie ukojenie.…

Published by admin in12 sierpnia 2012
Tagi: , ,

Miasteczko Nonstead

Kategoria: Pozostałe

 

Młody brytyjski pisarz Nathaniel McCarnish ucieka przed swoją przeszłością. Ucieczka przywodzi go do Nonstead. zagubionego wśród lasów amerykańskiego miasteczka. które na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od tysięcy podobnych. W Nonstead bowiem całkiem przypadkowo Nathan przeżył najbardziej romantyczną przygodę w życiu i liczy. że wśród wspomnień znajdzie ukojenie. Tymczasem los krzyżuje jego ścieżki z kobietą. której córka rozmawia z nieziemską istotą. Radio odbiera audycje. których odebrać nie powinno. Gdzieś wśród drzew kryje się Samotnia – stara chata. którą wielokroć palono. a nadal stoi. Wnet Nathan przekonuje się. że wśród mgieł Nonstead czyha tajemnica. nieprzyjemna. śliska i złowroga. To. że wszyscy usilnie próbują o niej zapomnieć. w niczym nie pomaga. bo tajemnica lubi wyciągać łapy po przybyszów. Pazurzaste łapy.

Autor: Marcin Mortka

Cena: 9999

Marcin Mortka:


NLP – najwyższy stopień wtajemniczenia. czyli jak budować własny sukces

Kategoria: Ekonomia i biznes

Czas na zmiany

Wyobraź sobie. że zamiast czytać książki z zakresu NLP. możesz wziąć udział w seminarium prowadzonym przez samego Richarda Bandlera! Ta-dam! Twoje życzenie stało się faktem! To jedyna książka na rynku. która daje Ci taką możliwość. Zamiast tradycyjnego poradnika otrzymujesz niepowtarzalną okazję uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez guru NLP. W ten sposób możesz dużo łatwiej i szybciej opanować proste techniki. które Bandler wypracował przez trzydzieści pięć lat swojej działalności.

Książka ta podsunie Ci narzędzia. które pomogą podnieść jakość Twojego życia oraz pokonać przeszkody uniemożliwiające Ci działanie. takie jak fobie. depresja. szkodliwe nawyki. choroby psychosomatyczne czy trudności w uczeniu się. Pozwolą Ci również przejąć większą kontrolę nad własnym życiem. zmo

291582: 34.90

Cena:

34.90:


Beggars Ride

Kategoria: Pozostałe

In this unforgettable conclusion to Nancy Kress’ groundbreaking trilogy which began with the Nebula Award-winning Beggars in Spain. it is now two hundred years in the future. Regular human beings hate and fear the Sleepless and the SuperSleepless. genetically modified humans who are immune to disease and hunger and do not need to sleep. When the Sleepless plot to take over the world and leave regular humans powerless. civilization and the very meaning of the word „human” hang in the balance.

Autor: Nancy Kress

Cena: 128.90

Nancy Kress: MP3


Zdrowie masz we krwi! Jak żyć w zgodzie z grupą krwi

Kategoria: Poradniki

Pokarm jest warunkiem życia ludzkiego. ilość i jakość pokarmu warunkuje jego przedłużenie

Andrzej Czesław Klimuszko

Dzięki diecie zgodnej z Twoją grupą krwi:

  • stracisz na wadze. bo Twój organizm zacznie wypłukiwać toksyny odkładane w tkance tłuszczowej
  • pozbędziesz się dolegliwości związanych m.in. z zaburzeniami procesu trawiennego. zwolnieniem tempa przemiany materii. osłabieniem produkcji insuliny. zaburzeniem równowagi hormonalnej czy zapaleniem wyściółki przewodu pokarmowego
  • uzyskasz wsparcie w zwalczaniu chorób zagrażających życiu. takich jak rak. choroby sercowo-naczyniowe. cukrzyca czy niewydolność wątroby
  • zyskasz większą odporność
  • zadbasz o stan Twoich komórek i spowolnisz proces starzenia

 

Życie w czterech stylach: 0. A. B. AB. Sprawdź. do której grupy należysz! Rewolucyjne diety. które opanowują stoły i lodówki na całym świecie. zwykle obiecują to samo – piękny wygląd. świetne samopoczucie i zwycięstwo nad zbędnymi kaloriami. Ile razy jednak zdarza się tak. że to. co sprawdza się u sąsiada. w ogóle nie odnosi skutku u Ciebie? Albo – jeszcze gorzej – szkodzi Ci i sprawia. że czujesz się niewyraźnie?

Dzieje się tak dlatego. że jesteśmy różni. a kluczem do rozwikłania tej tajemnicy jest Twoja grupa krwi. To ona decyduje o podatności na choroby. preferencjach kulinarnych. a nawet doborze programu ćwiczeń. Ale nie tylko – to. czy grasz w drużynie A. B. AB lub 0. wpływa także na Twoją osobowość! W Twoich żyłach płynie strumień odpowiedzialny za powodzenie w pracy i miłości. Twoje predyspozycje i życiowe wybory.

Tryskasz optymizmem i kreatywnością. jak inni przedstawiciele grupy B? A może bije od Ciebie pewność siebie. właściwa dla Zerówek? Jesteś zdystansowanym wrażliwcem z grupy A czy też towarzyską jednostką spod znaku AB? Antygeny ulokowane na powierzchni czerwonych krwinek mówią na Twój temat więcej. niż przypuszczasz.

Uwzględniając w programie zdrowotnym dietę i tryb życia zgodne z własną grupą krwi. możesz poprawić stan swojego zdrowia. witalność i równowagę emocjonalną. Bądź takim biologicznym indywiduum. jakim masz być!

dr Peter J. D’Adamo

Istnieją cztery grupy krwi. a co za tym idzie – cztery style życia. Dieta zgodna z grupą krwi jest fascynującym sposobem na poszukiwanie właściwego sposobu odżywiania. To właśnie grupa krwi jest jednym z głównych czynników wpływających na Twój bilans energetyczny. na skuteczność. z jaką spalasz kalorie. oraz na reakcje na stres.

Jedz i żyj zgodnie z tym. kim jesteś!

Książka zawiera zestawienia produktów oraz wskazówki dla posiadaczy poszczególnych grup krwi

 


 

 

Patroni medialni książki:

 

Autor: Dorota Augustyniak-Madejska

Cena: 24.90

Dorota Augustyniak-Madejska: MP3


ówne postaci – prócz tytułowego bohatera również jego ochroniarza Magnusa. cesarza Kaliguli. ale też Szawła/Pawła. Heroda Agryppy i wielu innych – to atuty pisarstwa Fabbriego. do których Autor przyzwyczaił Czytelnika już w poprzednich tomach cyklu.

Kategoria: Autor

Robert Fabbri

ISBN: 978-83-8194-187-7

Cena: 9999

978-83-8194-187-7:na francuza, programowanie strukturalne i obiektowe, moje podniebne zycie, metro 2033 plan, still life gra, oczy ciemności koontz, skwarzyński, sniper elite 4 poradnik, idealny mężczyzna pdf, doci najnowsze, isfp zawody, spektroskopia optyczna, katarzyna ii wielka wnuki, niewidzialny w sieci. sztuka zacierania śladów, romans po brytyjsku pdf chomikuj, lisa gardner dom dla lalek, kąty 2018, streszczenie krzyrzakow, dziewczyna z pociągu ksiazka, skyrim róg jurgena, niedźwiedź symbolika…