Taktotu

Taktotu Kategoria: Powieści i opowiadania I tak to się właśnie zacznie… Kuba Dąbrowski obudzi się w pędzącym pociągu. Gdzie jedzie. z kim jedzie. po co jedzie – nie wiadomo. Starając się opanować całkiem nieegzystencjalne mdłości. wychodzi na korytarz. gdzie spotyka znajomego Michasia i pewnego stewarda. Gdy okazuje się. że w pociągu pojawiają się zwłoki (Rosella…

Published by admin in31 lipca 2012
Tagi: , , ,

Taktotu

Kategoria: Powieści i opowiadania

I tak to się właśnie zacznie…

Kuba Dąbrowski obudzi się w pędzącym pociągu. Gdzie jedzie. z kim jedzie. po co jedzie – nie wiadomo. Starając się opanować całkiem nieegzystencjalne mdłości. wychodzi na korytarz. gdzie spotyka znajomego Michasia i pewnego stewarda. Gdy okazuje się. że w pociągu pojawiają się zwłoki (Rosella Fuertes. wielka aktorka. polski skarb narodowy. lat 26). młodzi mężczyźni postanawiają przeprowadzić własne śledztwo.

 

Jakub Dąbrowski – postać fikcyjna. dramatopisarz. a także autor i główny bohater „Taktotu”. Występuje też na kartach „Surogatu” Witolda Taumana oraz „Konceptu numer 14” Samuela Kretesa.

Autor: Jakub Dąbrowski

Cena: 4.90

Jakub Dąbrowski: MP3


cer. który zostaje zatrudniony w dziale sprzedaży firmy FSNS. W pierwszych dniach pracy spotyka w firmie mentora Sama Portlanda. dzięki któremu rozwija się w roli sprzedawcy. Sam rozmawia z Tomem o jego wyzwaniach i udziela mu wskazówek dotyczących różnych aspektów sprzedaży. radzenia sobie z kryzysami i osobistym rozwojem.

Przeżywając z bohaterem jego porażki i sukcesy. wzloty i upadki. niejednokrotnie odnajdziesz w tych sytuacjach siebie. Pozwoli ci to dużo efektywniej zastosować w praktyce zawarte tutaj porady dotyczące sposobów osiągania wyjątkowych rezultatów w sprzedaży.

Aby szybko przypomnieć sobie najważniejsze wskazówki. wystarczy zajrzeć do zamieszczonego na końcu książki „Skryptu dla sprzedawców”. Książkę uzupełnia test osobowości. dzięki któremu będziesz mógł poznać swoje własne preferencje i temperament.

***

O co mu chodzi? Mam szukać nowej pra

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przyszłość należy do tych. którzy się uczą. wyciągają wnioski ze swoich porażek i sukcesów. czyli wciąż odrabiają lekcje!

Wędrówki z Gandalfem. Sprzedaż to książka z gatunku business fiction. inspirująca i motywująca historia handlowca napisana przez coacha i trenera Roberta Kozaka.

Niniejsze. nowe wydanie książki rozszerzono i poprawiono wiele fragmentów w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu sprzedaży i psychologii. Uaktualniono otoczenie technologiczne akcji książki. dopasowując je do obecnych realiów. Zmieniono też psychometryczne narzędzie. którym badany jest bohater książki. Dzięki tym zmianom książka jest osadzona w bardziej współczesnych realiach i korzysta z wiedzy naukowej i praktycznej. która pojawiła się od czasu pierwszego wydania.

Bohaterem historii jest Tom Spen

Ilosc_stron:

Cena:

: 235827


Przekupić wiedźmę

Kategoria: Powieści i opowiadania

Życie Konstancji Myszyńskiej po raz kolejny legło w gruzach. Po dwóch latach. wydawałoby się. szczęśliwego związku przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. Zemsta tylko na chwilę wyrywa ją z psychicznego dołka. By odreagować. ucieka na wieś i zaszywa się w opustoszałym ośrodku agroturystycznym.

Czy w dwudziestym pierwszym wieku można uwierzyć w czary? Czy proszenie wiedźmy o pomoc ma jakikolwiek sens? I co wiejska szeptucha może wiedzieć o tym. czego potrzebuje współczesna młoda kobieta?

 

Barbara Mikulska – ur. w Warszawie. absolwentka germanistyki UW. obecnie mieszka na obrzeżach Puszczy Kampinoskiej. Zaczęła przygodę z pisaniem jako dojrzała już kobieta. Wcześniej była redaktorką biuletynu. menadżerem w korporacji. sprzedawczynią w sklepie i nianią. Jej pierwszą wydaną książką była bajka dla dzieci „Myszka Hania”.

Autor: Barbara Mikulska

Cena:

Barbara Mikulska:tylko ze mną abbi glines pdf, język angielski repetytorium maturalne, rhys. synowie zemsty. tom 1 pdf, kochanowski fraszki opracowanie, idee polityczne, matematyka klasa 4 sprawdziany, monika banasiak syn, druga strona kim holden, krótka historia o tym jak spieprzyliśmy wszystko, 5 lat kacetu audiobook, pod minogą wiecha, sid meiers civilization v, książka normalni ludzie, charlie i fabryka czekolady audiobook, jak u siebie, porachunki gangsterskie, mroczna wieża wiatr przez dziurkę od klucza…