Wehikuł czasu

Wehikuł czasu Kategoria: Fantastyka i fantasy Klasyka fantastyki! Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów gatunku. H. G. Wells  przedstawia niepokojącą wizję odległej o tysiące lat przyszłości. w której cywilizacja chyli się ku upadkowi. a rasa ludzka ulega degeneracji. „Wehikuł czasu” to niesamowita opowieść o młodym naukowcu. który ma jedno marzenie: podróż w czasie. I choć…

Published by admin in26 lipca 2012
Tagi: , , , , , ,

Wehikuł czasu

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Klasyka fantastyki! Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów gatunku.

H. G. Wells  przedstawia niepokojącą wizję odległej o tysiące lat przyszłości. w której cywilizacja chyli się ku upadkowi. a rasa ludzka ulega degeneracji.

„Wehikuł czasu” to niesamowita opowieść o młodym naukowcu. który ma jedno marzenie: podróż w czasie. I choć nikt nie wierzy. że to możliwe. udaje mu się zbudować wehikuł czasu i przenieść się w przyszłość do roku 802 701. Z początku wydaje się. że trafił do raju. Jednak wkrótce odkrywa przerażającą prawdę…

Autor: Herbert George Wells

Cena: 25.90

Herbert George Wells: MP3


Przygody Sindbada Żeglarza

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Przygody Sindbada Żeglarza są bajkową poetycką opowieścią należącą do kanonu polskiej literatury dziecięcej. Jej autorem jest Bolesław Leśmian. jeden z najwybitniejszych pisarzy Młodej Polski. Jego opowieść jest oryginalną baśnią opartą na motywach znanej historii Wschodu o Sindbadzie Żeglarzu z Księgi tysiąca i jednej nocy. Mówi ona o przygodach osieroconego bogatego chłopca z Bagdadu mieszkającego w pałacu z wujkiem Tarabukiem. marnym poetą. Sindbad wyrusza w podróż po świecie za namową tajemniczego Diabła Morskiego. któremu wiatr przywiał wiersze Tarabuka. Morski diabeł proponuje chłopcu podróż w nieznane. dziwy i czary oraz miłość pięknej księżniczki. Trudno opisać. ile barwnych postaci i emocjonujących a pouczających zdarzeń czeka na Sindbada na morzach i egzotycznych lądach. Lektura dla klasy V

Autor: Bolesław Leśmian

Cena: 12.90

Bolesław Leśmian: MP3


Alarm of War. Book III: Desperate Measures

Kategoria: Pozostałe

Betrayal. espionage. assassination. war…

The dramatic conclusion to the Alarm of War trilogy.

The final book. The final battle.

The Dominion has been defeated. but at a terrible cost. The Victorian Fleet is battered and in need of repair. But while the Dominion has been defeated. the Tilleke now prepare to invade the Victorian Sector. The Tilleke have sat on the sidelines. watching as the Dominion and Victoria pummeled one another. Now the Tilleke’s fleet is larger and stronger than the Victorian’s. and the waiting is over.

But before the main attack. the Tilleke will probe with spies and assassins. And in preparation for the coming invasion. the Emperor has developed a special weapon of terror designed to bring Victoria to its knees.

This will be the Final Battle. and the very existence of Victoria is at stake.

For Sergeant Cookie Sanchez. the battle will be

Format: MP3

Cena:

MP3:


Przystanek śmierć

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Warszawa nigdy nie była spokojnym miastem. jednak seria morderstw sprawiła. że mrok dzisiejszych czasów odczuwano jeszcze bardziej. Nieczęstym zjawiskiem jest bowiem pojawienie się seryjnego mordercy – nie tutaj. nie dzisiaj. Komisarz Nowak będzie musiał odłożyć na bok własne demony. żeby znaleźć tego jednego. fizycznego. który sparaliżował stolicę Polski.

 

Tomasz Konatkowski to polski pisarz specjalizujący się w powieściach kryminalnych. które zostały docenione przez czytelników nie tylko w Polsce. Specyficzny klimat Warszawy. ciężka atmosfera morderstw. a także nieoczywisty główny bohater to elementy. które wyróżniają książki Konatkowskiego na tle innych pisarzy.

Autor: Tomasz Konatkowski

Cena: 29.99

Tomasz Konatkowski: MP3


Kategoria: 14.90

1

9999:

Cena:

:


a. nowa przyjaciółka Gideona i Alimemka?

„Pampiludki na Szlaku Szczęścia” to kolejny zbiór opowiadań o mieszkańcach Pampilii. który z prostotą i dziecięcą wrażliwością objaśnia najmłodszym czytelnikom zawiłości wiary chrześcijańskiej.

Kategoria: Autor

Asia Olejarczyk

ISBN: 978-83-8146-855-8

Cena: 9999

978-83-8146-855-8:


p>Ona nie może mu się oprzeć. ale przeżyła już niejedną stratę i wie. że lepiej nie angażować się w związek z rockmanem. On im więcej wie o Stelli. tym bardziej się w niej zakochuje.

Żadne z nas nie wierzy w miłość. a tym bardziej w taką na całe życie. Jednak mimo to szybko się od siebie uzależniamy. Ale moglibyśmy być dla siebie kimś więcej. Moglibyśmy być dla siebie wszystkim. Wystarczy. że zaufamy na tyle. by się temu poddać.

Kategoria: Autor

Kristen Callihan

ISBN: 978-83-287-1569-1

Cena: 9999

978-83-287-1569-1:


eczne powitanie Rozdzial 11 Na progu Rozdzial 12 Na zwiadach w obozie wroga Rozdzial 13 Smauga nie ma w domu Rozdzial 14 Ogien i woda Rozdzial 15 Chmury sie zbierają Rozdzial 16 Nocny zlodziej Rozdzial 17 Chmury pęka…

Kategoria: Fragment

118300

39.90: 1

Cena:

1:nowe oblicze greya on line, drań z manhattanu doci, słownik gatunków literackich, dziady cz 2 cała książka, herodot dzieje pdf, lektor do czytania książek, dysfunkcja rzeczywistości, róża peterson, divinity original sin porady, rudolph hess, kabaret zachodni stacja pipi, marcin ciszewski gliniarz, rozmówca chris carter, fakt nie mit, korporacyjny as lynn pdf, persi dzekson 1 cda, zasady wywierania wpływu na ludzi, bliźnięta z lodu pdf, ostatnie zyczenie pdf, ile to jest jedna mila, far cry 5 mapa, olga tokarczuk podróż ludzi księgi, ligęska artur, idealny jak diabli pdf docer, twoim śladem pdf, harlen coben, rhys synowie zemsty pdf, żancia ziembiewiczowa…