Tęsknię za tobą

Tęsknię za tobą Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Powiedzcie to Kat Donovan! Detektyw nowojorskiej policji Kat Donovan. przeglądając profile na portalu randkowym. natrafia na zdjęcie byłego narzeczonego. Mężczyzna wiele lat temu złamał jej serce. Uczucia. które Kat starała się zepchnąć w niepamięć. teraz powracają ze zdwojoną siłą. Kobieta ma nadzieję. że złe wspomnienia z przeszłości…

Published by admin in13 lipca 2012
Tagi: , , , , , , ,

Tęsknię za tobą

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Powiedzcie to Kat Donovan! Detektyw nowojorskiej policji Kat Donovan. przeglądając profile na portalu randkowym. natrafia na zdjęcie byłego narzeczonego. Mężczyzna wiele lat temu złamał jej serce. Uczucia. które Kat starała się zepchnąć w niepamięć. teraz powracają ze zdwojoną siłą. Kobieta ma nadzieję. że złe wspomnienia z przeszłości zatrą się. a to niespodziewane odkrycie stanie się szansą na nowy początek. Dawny ukochany nie chce jednak odnawiać znajomości.

Wygląda na to. że Jeff jest powiązany z gangiem oszustów żerujących na słabszych. Mężczyźni ci zajmują się porywaniem. okradaniem i mordowaniem ludzi zwabionych wizją płomiennego romansu w internecie.

Dochodzenie. w które Kat jest zaangażowana. kwestionuje jej uczucia wobec wszystkich. których kiedykolwiek kochała: byłego narzeczonego. matki. a nawet brutalnie zamordowanego przed laty ojca. Zabójstwo policjanta do dziś nie zostało wyjaśnione.

Teraz nadarza się okazja. żeby raz na zawsze zamknąć obie sprawy. Aby tego dokonać. Kat będzie musiała zagłębić się w mroczną przeszłość. Tylko w ten sposób pozna prawdę i przekona się. czy ma siłę. by przetrwać najgorsze.

Autor: Harlan Coben

Cena: 17.90

Harlan Coben: MP3


Białe kości

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Podczas prac budowlanych na farmie w pobliżu Cork robotnicy trafiają na kości jedenastu kobiet. które przeleżały pod ziemią kilkadziesiąt lat. Wcześniej ktoś z fachowością rzeźnika – albo chirurga – pozbawił je skóry i mięśni… za życia! Wszystko wskazuje na mord rytualny.

Według komisarz Katie Maguire każda ofiara zasługuje przynajmniej na wyjaśnienie. jak i dlaczego została zamordowana. nawet jeśli nie ma już szans na znalezienie i ukaranie zabójcy. Przełożeni są jednak innego zdania i nakazują przerwanie śledztwa.

Tymczasem na tej samej farmie zostają znalezione identycznie naznaczone kości młodej Amerkanki. a inna dziewczyna znika. Komisarz Maguire wie. że nie uda jej się rozwiązać tych spraw. dopóki się nie dowie. co się stało w roku 1915.

Autor: Graham Masterton

Cena:

Graham Masterton: MP3


Play. Stage Dive

Kategoria: Pozostałe

Druga część serii Stage Dive

Evelyn i David – główny gitarzysta topowej kapeli rockowej Stage Dive – znaleźli szczęście. Nie minęło jednak wiele czasu. gdy kolejny członek zespołu wdał się w romans. Tym razem Mal. perkusista Stage Dive. postanawia nieco poprawić swój wizerunek. Dochodzi do wniosku. że u jego boku powinna być budząca sympatię fanów dziewczyna. Odpowiednia kandydatka pojawia się na prywatce u Evelyn i Davida. Ma na imię Annie i poważne problemy finansowe. Mal składa jej propozycję. aby przez jakiś czas za stosowną zapłatę grała rolę jego ukochanej. Annie przyjmuje ją z wahaniem – przecież Mal był jej idolem i bardzo. ale to bardzo się jej podobał… Choć od samego początku ustalili. że ten układ jest tylko czystą grą. już wkrótce okazało się. że ich serca grają razem mocniej niż perkusja w najlepszym kawałku Stage Dive…

W drugim tomie z serii Stage Dive znajdzie

ISBN: 978-83-283-6686-2

Cena: 9999

978-83-283-6686-2: Wprowadzenie 7 1. Woda. Światło. Ruch 132. Głęboki oddech. przeszywający mróz 313. Więcej tłuszczu. mniej cukru albo nie jedz wcale 494. Najważniejsze suplementy 695. Czas w aucie. czas żywy 856. Rośliny mocy 977. Nie pracuj 1178. Zjedz dziwny lunch 1359. Binauralna drzemka mocy 16110. Trening 17111. Reset i odzyskanie więzi 20512. Jadaj jak pan 21913. Seks – więcej i lepiej 24514. Odłącz się 26315. Sen 27716. Zbierz wszystko razem 291Podziękowania 305Przypisy: czas na naukę! 307O autorze 333


Przygoda dzika Toniego Halika

Kategoria: Pozostałe

Sto lat temu urodził się chłopiec. który marzył o tym. by zostać Indianinem. W szkole nikt nie traktował jego planów poważnie. Tymczasem wiele lat później dotarł on do Ameryki Południowej i razem z żoną wyruszył w niebezpieczną podróż do serca tropikalnego lasu w Brazylii. Był przekonany. że dotrze do Indian i że stanie się jednym z nich. Czy mu się to udało? Dołączcie do szalonej wyprawy Toniego i Pieret Halików!

„Nasze dzieciaki. słuchając czytanych przeze mnie przygód Toniego Halika. skakały rozemocjonowane niczym Indianie z plemienia Karaża. Aż strach pomyśleć. jak zareagują dzieci słuchające tych niesamowitych przygód w wykonaniu taty. wszak profesjonalnego lektora. Podejmiemy to ryzyko z radością. bowiem opowieść jest znakomita” – Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr

„Tony Halik był bohaterem mojego dzieciństwa. Od teraz j

Autor: Christopher Hadnagy. Paul Ekman

Cena: 49.00

Christopher Hadnagy. Paul Ekman: MP3


Mroczna Wieża II: Powołanie Trójki. Wydanie 2

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Po konfrontacji z człowiekiem w czerni Roland budzi się na brzegu Morza Zachodniego. gdzie odnajduje drzwi – wrota czasowe umożliwiające mu przeniknięcie do Ameryki drugiej połowy XX wieku. W Nowym Jorku spotyka troje wybranych: młodego Eddie Deana. piękną Odettę Holmes i Jacka Morta. seryjnego zabójcę. Wraz z nimi powraca do swojego świata. W krucjacie przeciwko siłom zła zyskuje nowych sprzymierzeńców. którzy pomogą mu w misji rozwikłania tajemnicy Mrocznej Wieży.

Autor: Stephen King

Cena: 31.00

Stephen King: MP3


The Blue Castle. Błękitny zamek w wersji do nauki angielskiego

Kategoria: Nauka języków

Język angielski

Poziom B2

Lubisz dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Dama uciekła spod klosza! Dlaczego. skoro każde uniesienie może zagrażać jej życiu lub zdrowiu?

Panna Joanna Striling właśnie skończyła 29 lat. Do tej pory wegetowała pod okiem nadopiekuńczej rodziny w ciasnym gorsecie dobrego wychowania. Gdy dowiaduje się. że wkrótce umrze. postanawia wziąć życie we własne ręce… i zepsuć sobie reputację. Gnana marzeniami opuszcza dom i idzie się „żyć pełną piersią”.

Dokąd zaprowadzi ją poszukiwanie szczęścia?

Co zrobi. gdy stanie

ISBN: 978-83-268-2084-7

Cena: 9999

978-83-268-2084-7:pocahontas książka, nigdy nie zapomnę diana palmer chomikuj, millenium część 5, first last song, ostatni papież film, szpon i kły, mrożek lew, katastrofa posmoleńska rzeczkowski, 12 prac herkulesa test pdf, księgi pielgrzymstwa polskiego, fortnite karbid, rośliny nas ocalą, zupa musztardowa moniki honory, habsburgowie szczęka, katarzyna kasia biografia, arkadiusz lach, doci nowosci, piękno bólu pdf doci…