Kategoria: : Cena: 4.99 : ‚ Leland Carlson. Assistant Vice President of the Dull Men’s Club Kategoria: Autor Professor K. McCoy and Dr Hardwick ISBN: Cena: 9999 : Polityka nr 23/2020 Kategoria: Pozostałe POLITYKA to najlepiej sprzedający się tygodnik na polskim rynku. ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Tematyka obejmuje bieżące wydarzenia polityczne. gospodarcze. naukowe…

Published by admin in20 czerwca 2012
Tagi: , , , , ,

Kategoria:

:

Cena: 4.99

:


‚ Leland Carlson. Assistant Vice President of the Dull Men’s Club

Kategoria: Autor

Professor K. McCoy and Dr Hardwick

ISBN:

Cena: 9999

:


Polityka nr 23/2020

Kategoria: Pozostałe

POLITYKA to najlepiej sprzedający się tygodnik na polskim rynku. ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Tematyka obejmuje bieżące wydarzenia polityczne. gospodarcze. naukowe i kulturalne z Polski. Europy i ze świata. Każdy numer to raporty i pogłębione analizy. to felietony i reportaże najznakomitszych polskich dziennikarzy i komentatorów.

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 7.90

Opracowanie zbiorowe: MP3


doszedł do fortuny jest człowiekiem o nietuzinkowej osobowości. Można śmiało zaryzykować tezę. że tzw. “normalni ludzie” nie osiągają wyjątkowych  rezultatów. Buffett podobnie jak Elon Musk i wielu  innych miliarderów ma w sobie pierwiastek geniusza ale i coś z  szaleńca oddanego bez reszty  własnej obsesji. Najtrafniej sformułował to jego kolega : “To nie Warren posiada pieniądze. To pieniądze posiadają jego”. Zapraszamy do wysłuchania pierwszej części biografii człowieka. który w pogoni za marzeniami pokonał wiele własnych lęków i ograniczeń.

Audiobook jest nagraniem autorskim

Kategoria: Autor

Łukasz Tomys. Justyna Jaciuk

ISBN: 978-83-66167-33-9

Cena: 9999

978-83-66167-33-9:


Nie ma sytuacji bez wyjścia. 8 kroków wychodzenia z kryzysu

Kategoria: Poradniki

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś trudnej sytuacji. w której byłeś przekonany. że jest bez wyjścia?

Tymczasem Stwórca obiecuje nam. że z Nim nigdy nie znajdziemy się w beznadziejnej sytuacji. Jak to zrozumieć. skoro. chociaż jesteś w bliskości z Bogiem – czasami możesz doświadczać takich sytuacji i przekonania. że już nic się nie da…?

Ks. Marek Dziewiecki. doświadczony terapeuta. psycholog i duszpasterz – korzystając z ogromnego doświadczenia pracy z uzależnionymi ludźmi. zebrał 8 uniwersalnych warunków. które pomogą Tobie. lub Twoim bliskim wychodzić z najtrudniejszych sytuacji.

7 prawdziwych historii. 8 kroków do przejścia i nadzieja – że nie ma sytuacji bez wyjścia.

 

Na nagraniu usłyszysz:

– 7 prawdziwych historii osób. które były w niezwykle trudnej sytuacji

– opis drogi wychodzenia z kryzysu

– uwalniające

ISBN: 978-83-272-4631-8

Cena: 9999

978-83-272-4631-8:katy evans ripped, miłość perska, infoe, przyjmij tę obrączkę, ciszej prosze, siostra meli dulskiej, badania kliniczne książka, sarah j maas królestwo popiołów pdf, skarb troi audiobook, inwazja wojtek miłoszewski, marek rabij życie na miarę, deutsche nasz, literatura kresowa, wiedźmin 3 zaginiony syn, umrzeć by stać się sobą pdf, uruboros, dziewczyna i chłopak wszystko na opak pdf, szeptem becca fitzpatrick film…