Leniwe wieczory. burzliwe poranki. Ewelina. Tom 2

Leniwe wieczory. burzliwe poranki. Ewelina. Tom 2 Kategoria: Powieści i opowiadania Po nieoczekiwanym i ukradkowym wyjeździe męża do Japonii Ewelina zdobywa jego adres i postanawia złożyć mu niespodziewaną wizytę. Jednak zanim jeszcze postawi stopę na lotnisku. uświadamia sobie. że Radek nie był z nią szczery i zataił ważne sprawy. Wściekła i rozżalona zostaje w Polsce.…

Published by admin in8 czerwca 2012
Tagi: , , , , ,

Leniwe wieczory. burzliwe poranki. Ewelina. Tom 2

Kategoria: Powieści i opowiadania

Po nieoczekiwanym i ukradkowym wyjeździe męża do Japonii Ewelina zdobywa jego adres i postanawia złożyć mu niespodziewaną wizytę. Jednak zanim jeszcze postawi stopę na lotnisku. uświadamia sobie. że Radek nie był z nią szczery i zataił ważne sprawy. Wściekła i rozżalona zostaje w Polsce. próbując sobie poradzić z nawałem emocji: rano nienawidzi Radka. po południu go kocha. a wieczorem nienawidzi za to. że go kocha. Ewelina ma wybuchowy charakter i jest kąpana w gorącej wodzie. więc zanosi się na to. że nigdy nie odzyska spokoju i już do końca życia będzie się miotać pomiędzy sprzecznymi uczuciami. zawieszając na kołku swoje małżeństwo. Na szczęście jej matka wraz z przyjacielem Gwidonem postanawiają wziąć sprawy we własne ręce. zapewniając Ewelinie całodobowy kontakt z „osobistym trenerem personalnym”. Ale czy to wystarczy. żeby kobieta odzyskała równowagę i wybaczyła Radkowi? Czy doceni go dopiero. kiedy poczuje. że może go stracić? To drugi tom o Ewelinie. Polecamy także cykl o Karolinie: „Obudź się. Karolino”. Czyta doceniona autorka Ewa Kasprzyk

Autor: Alina Białowąs

Cena: 19.90

Alina Białowąs: MP3


Śmierć w blasku fleszy

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Kolejna powieść Księcia Komedii Kryminalnej!

Dwójka przyjaciół. Mariusz i Dominika. prowadzi agencję zajmującą się organizacją imprez. Kiedy otrzymują zlecenie przygotowania pokazu mody najpopularniejszych polskich projektantów. starają się zrobić wszystko. aby stał on się najważniejszym wydarzeniem towarzyskim sezonu.

Cel zostaje osiągnięty! Niestety nie tak. jak to sobie wymarzyli…

Pokaz kończy się morderstwem znanej modelki. a podejrzenia padają na jedną z pracownic ich agencji. Mario i Miśka postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczynają własne śledztwo. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi im mama Dominki. zakochana w kryminałach Agathy Christie. Czy z takim wsparciem przyjaciołom uda się rozwiązać zagadkę i uratować reputację firmy?

 

Autor: Alek Rogoziński

Cena:

Alek Rogoziński: Fragment


Sarkofag

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Zuza Lewandowska musi się zmierzyć z nierozwiązaną sprawą sprzed lat. Chodzi o tajemnicze zaginięcie kolegi jej ojca. Sprawa na pozór prosta zaczyna się gmatwać. Giną kolejni ludzie. krąg podejrzanych zaczyna się powiększać. Tym razem charakterna pani mecenas musi się zmierzyć z nie tylko z duchami przeszłości. ale również ze służbą bezpieczeństwa. Czy i tym razem uda jej się rozwiązać zagadkę kryminalną? Czy znów ośmieszy kapitana Mariańskiego? Czy niepokorna papuga Zgaga w końcu znajdzie swojego poskromiciela?
„SARKOFAG” to powieść oparta na faktach. Ta historia wydarzyła się naprawdę!

Autor: Jacek Ostrowski

Cena: 37.90

Jacek Ostrowski: MP3


Woman at the Devil’s Door

Kategoria: Pozostałe

On October 24. 1890. a woman’s mutilated and lifeless body was discovered on a pile of rubbish in Hampstead. north London. Her arms were lacerated. her face crushed and bloodied. and her head almost completely severed from her body. A mile away a blood-soaked stroller was found leaning against a residential gate. The dead baby’s body. hidden beneath a nettle bush. was not located until the following morning.So began the incredible story of the Hampstead Tragedy.Eventually. Scotland Yard knocked on the door of 2 Priory Street. home to Mary Eleanor Pearcey. the pretty twenty-four-year-old mistress of the victim’s husband. whose crimes inspired speculation that Jack the Ripper was a woman. and whose dying request was as bizarre and mysterious as her life.The first full-length examination of the extraordinary case. Woman at the Devil’s Door is a thrilling look at a notorious murderess and the webs she wove.

Autor: Sarah Beth Hopton

Cena: 128.90

Sarah Beth Hopton: MP3


Dziedzictwo von Becków

Kategoria: Powieści i opowiadania

Napisana z epickim rozmachem. trzymająca w napięciu saga rodzinna!


Poruszająca opowieść o zawiłych losach polskiej nauczycielki i niemieckiego oficera SS oraz ich potomków. Pełna dramatycznych momentów historia rozgrywa się na przestrzeni niemal osiemdziesięciu lat. przenosząc czytelnika z przedwojennego Wolnego Miasta Gdańska i pruskiej arystokratycznej posiadłości w Szlezwiku-Holsztynie. do okupowanego Krakowa i Olkusza. powojennego Berlina Wschodniego i Warszawy. następnie do prowansalskiej wsi i Paryża lat sześćdziesiątych. by znaleźć finał w Polsce w czasach obecnych. Barwnie kreśląc postacie i umiejętnie dawkując tajemnice. autorka stworzyła

wzruszającą opowieść o wybaczaniu. miłości. trudnych wyborach i dylematach moralnych. nienawiści. żądzy zemsty. chciwości i skomplikowanych relacjach rodzinnych.

* * *

„Gdy nazistowska nawała pustoszy Europę. jeden człowiek w mundurze SS ma odwagę okazać ludzkie uczucia. Cena. jaka przyjdzie mu za to zapłacić. jest bardzo wysoka. Miłość. namiętność i wielka historia XX wieku – Joanna Jax zabrała mnie w podróż. której długo nie zapomnę. Od czasów Wichrów wojny Hermana Wouka żadna powieść mnie tak nie poruszyła”.

Adrianna Michalewska. Granice.pl


„Powieść Dziedzictwo… to saga rodzinna rozgrywająca się na przestrzeni ponad osiemdziesięciu lat. Uzmysławia. że namiętność. zemsta. miłość. prawda i kłamstwo nie zmieniają się pod wpływem miejsca i czasu. Stopniowe odkrywanie przez autorkę tajemnic rodzinnych nawiązuje do stylu pisania Marii Nurowskiej”.

 

Katarzyna Michałowska. redaktor naczelna „Płyń POD PRĄD”

Autor: Joanna Jax

Cena: 25.57

Joanna Jax: MP3piłeczkę wykonaną z gumy upuszczono na ziemię, kotor solucja, wendigo i inne upiory, ludwika zachariasiewicz, mój własny charakter pisma, orwell 1984 pdf, tatuaże tom 2 pdf, brian tracy cele, w oblężeniu. życie pod ostrzałem na sarajewskiej ulicy, rosyjski dla początkujących pdf, kolumbowie rocznik 20 pdf, dark souls 1 download pl, charakternik, gloria polo książka, katarzyna michalak drań, detroit become human poradnik, stary człowiek i morze rodzaj literacki, anatomia i fizjologia człowieka michajlik, co za demon we mnie drzemie, ulegla i posluszna…