Chłopiec z latawcem

Chłopiec z latawcem Kategoria: Powieści i opowiadania Afganistan. lata 70. Dwunastoletni Amir. syn zamożnego Pasztuna z Kabulu. wychowuje się w domu bez kobiet. By zyskać uznanie w oczach ojca. wygrywa zawody latawcowe. Pomaga mu w tym starszy o rok Hasan. służący i towarzysz zabaw. Amir jest świadkiem. kiedy na Hasana napada banda miejscowych chłopaków pod…

Published by admin in3 czerwca 2012
Tagi: , , , , ,

Chłopiec z latawcem

Kategoria: Powieści i opowiadania

Afganistan. lata 70. Dwunastoletni Amir. syn zamożnego Pasztuna z Kabulu. wychowuje się w domu bez kobiet. By zyskać uznanie w oczach ojca. wygrywa zawody latawcowe. Pomaga mu w tym starszy o rok Hasan. służący i towarzysz zabaw. Amir jest świadkiem. kiedy na Hasana napada banda miejscowych chłopaków pod wodzą psychopatycznego Asefa. który gwałci chłopca. Z tchórzostwa i wyrachowania nie staje w jego obronie. a nawet doprowadza do sytuacji. w której Hasan musi opuścić ich dom.

Ćwierć wieku później dorosły Amir mieszka w USA. gdzie po wkroczeniu wojsk radzieckich do Afganistanu wyemigrował wraz z ojcem. Nie odstępuje go poczucie winy. świadomość własnej zdrady. Los daje mu szansę. by dokonać zadośćuczynienia. Musi zdobyć się na odwagę i powrócić do rządzonego przez talibów Kabulu. aby ocalić nie tylko siebie…

Autor: Khaled Hosseini

Cena: 20.90

Khaled Hosseini: MP3


precyzyjnego planu zemsty na tych. którzy fałszywym oskarżeniem zrujnowali mu życie…

Kategoria: Autor

John Grisham

ISBN: 978-83-8215-022-3

Cena: 9999

978-83-8215-022-3:


Zabójczy kusiciel. Tom 4

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jules Lawler angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako pracownica opieki społecznej pilnuje dzieci z ulicy. by nie stoczyły się na dno. W Denver. w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych złodziejaszków. nie może narzekać na brak podopiecznych.

Vance Crowe jest jednym z najbardziej cenionych członków zespołu detektywistycznego Nightingale Investigations. Seksowny jak diabli. rdzenny Amerykanin. którego znakiem rozpoznawczym są muskularny tors i zawadiacki uśmieszek. cieszy się nieustającym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Jules ma na pieńku z bossami przestępczego półświatka. ale Vance stawia sobie za punkt honoru. żeby nie spotkało jej nic złego – zwłaszcza że dzieciaki. z którymi Jules pracuje. przypominają Vance’owi jego własne dzieciństwo. I choć dziewczyna potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo i wie. jak radzić sobie z typami spod ciemnej gwiazdy. to nie pogardzi towarzystwem długowłosego przystojniaka. Tym bardziej. że ją i Vance’a – w myśl powiedzenia. że przeciwieństwa się przyciągają – łączy niewytłumaczalnie silna chemia. Co prawda takich jak on. którzy w relacjach z kobietami wyznają zasadę: „zdobyć. zaliczyć. porzucić”. Jules woli trzymać na dystans. to jednak Vance przez lata przyzwyczaił się. że od życia zawsze dostaje to. czego chce. Czy tym razem będzie tak samo?

„Kristen Ashley wie. jak rozpalić zmysły czytelniczek. Fankom gorących historii zapewnia szybsze bicie serca i podwyższoną temperaturę”
Kinga Litkowiec. autorka bestsellerów „Nie mój dług” oraz „Nowy układ”

„Pasja. humor. niepokój. dramat i męscy bohaterowie. których pragniesz mieć w swoim życiu. To właśnie znak rozpoznawczy Kristen Ashley. w twórczości której jestem nieodwołalnie zakochana!”
Edyta Giersz. instagram.com/motheroftworeads

„Miłosne perypetie szalonych. pełnych pasji bohaterów. sensacja. humor i gangsterka. Tylko Kristen Ashley potrafi połączyć to wszystko w tak świetną całość!”
Wioleta Kuflewska. instagram.com/wioletreaderbooks

„Seria Rock Chick to gwarancja namiętnych scen. niebezpieczeństwa czekającego za rogiem. kilku nieporozumień oraz ogromnej dawki poczucia humoru. Uwielbiam takie powieści!”
Karolina Koziar. instagram.com/piekielnie_grzeszne_ksiazki

„Kristen Ashley ma talent do wymyślania historii. które pochłaniają czytelniczki już od pierwszych stron. Jej książki rozpalają do czerwoności. działają na nasze zmysły. podnoszą ciśnienie i wywołują niekontrolowane salwy śmiechu. A ich charyzmatycznych bohaterów aż chciałoby się poznać w rzeczywistości!”
Agnieszka Rowka. instagram.com/zlotowlosa.i.ksiazki

Autor: Kristen Ashley

Cena: 44.90

Kristen Ashley: MP3


olność. Zobaczysz. że nie da się zbudować niczego trwałego. brodząc w sieci kłamstw…

Stań oko w oko z tyranem. Jest okrutny. brutalny i zabójczo przystojny.

Kategoria: Autor

Meghan March

ISBN: 978-83-283-7059-3

Cena: 9999

978-83-283-7059-3: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.metody i techniki badań pedagogicznych łobocki, george r.r. martin opowiadania, alexa riley tłumaczenie, księga m, drapak dla kota po angielsku, bruce eckel, cytaty alchemik, crystal launcher opinie, larsson trylogia, córka gangstera pdf, pozytywna dyscyplina ebook, 3 metry nad niebem youtube, assassin’s creed origins sterowanie, justyna mazurek…