potrafi zamienić się w koszmar.

potrafi zamienić się w koszmar. Kategoria: Autor Joanna Opiat-Bojarska ISBN: 978-83-8053-839-9 Cena: 9999 978-83-8053-839-9: Virion. Tom 1. Zamek (Szermierz Natchniony) Kategoria: Fantastyka i fantasy Gdy spotkał Achaję był już Szermierzem Natchnionym – bogiem miecza i wrakiem człowieka. Oto opowieść o tym jak stał się jednym i drugim. Ucieczka spod cesarskiego topora wcale nie oznacza końca…

Published by admin in1 czerwca 2012
Tagi: , , ,

potrafi zamienić się w koszmar.

Kategoria: Autor

Joanna Opiat-Bojarska

ISBN: 978-83-8053-839-9

Cena: 9999

978-83-8053-839-9:


Virion. Tom 1. Zamek (Szermierz Natchniony)

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Gdy spotkał Achaję był już Szermierzem Natchnionym – bogiem miecza i wrakiem człowieka. Oto opowieść o tym jak stał się jednym i drugim.

Ucieczka spod cesarskiego topora wcale nie oznacza końca kłopotów. Szaleństwo osiąga apogeum a Tadia i Virion stają ramię w ramię do walki ze wspólnym wrogiem.

Gwiazda z ogonem przetacza się przez nieboskłon.

Świat się kończy. Nadchodzi czas wszechogarniającego zła. nieposkromionego chaosu i doszczętnego zniszczenia.

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 49.90

Andrzej Ziemiański: MP3


łębiania wiedzy.

 

W poszczególnych rozdziałach znajdują się również propozycje eksperymentów. które z łatwością można przeprowadzić w domowych warunkach. Dzięki temu zarówno rodzice. jak i dzieci poczują się niczym prawdziwi odkrywcy.

 

Nauka. To lubię to książka familijna dla ciekawego świata czytelnika w każdym wieku.

Kategoria: Autor

Tomasz Rożek

ISBN: 978-83-272-6770-2

Cena: 9999

978-83-272-6770-2:


Harib

Kategoria: Historia i literatura faktu

Rok 2011. W krajach Afryki Północnej wybuchają rewolucje. Przywódca Libii Muammar Kaddafi zostaje zamordowany. W kraju rozpoczyna się wojna domowa o schedę po obalonym dyktatorze.

Polski korespondent Ron Harib. przebywający w tym czasie w Libii wraz z norweską ekipą telewizyjną. trafia w sam środek rewolucyjnych zamieszek. Seria dziwnych wypadków stawia na drodze Hariba najpierw rosyjskich agentów. a następnie naród Tuaregów. który wiernie służył Kaddafiemu. W obozie Tuaregów Ron trafia na trop wywiezionych przez dyktatora z Libii pieniędzy i materiałów kompromitujących polityków z Europy i USA. Skarbów i dokumentów poszukują tajne służby Francji. USA. Rosji i… Polski. Tylko dotarcie do złota Kaddafiego przed wywiadami wielkich mocarstw może ocalić życie dziennikarza.

W poszukiwaniach pomaga Ronowi Tazerwalt. dziewczyna z tuareskiego plemienia Kel Adżdżar. która ma do wykonania tajną misję w Europie. Przeszłość Hariba też kryje tajemnicę nieznaną nawet jemu samemu…


Harib to nie tylko wielowątkowy polityczny thriller dobrze osadzony w realiach. to także fantastyczny fresk o kulturze i obyczajach Tuaregów. z piękną miłosną historią.

Wojciech Jagielski. korespondent. pisarz

Harib nie jest zwykłą powieścią szpiegowską. To ubrane w dynamiczną akcję. z pieczołowitą dbałością o szczegóły. studium rewolucji w Afryce Północnej oraz świata wielkiej polityki i finansów zawiera w sobie wiele kluczy. tematycznych i literackich. których odszukiwanie sprawi przyjemność inteligentnemu i wrażliwemu czytelnikowi.

Vincent V. Severski. pisarz

Nie sądzę. żebym się mylił: zapowiadam Wam Zdzisława A. Raczyńskiego – nową gwiazdę powieści sensacyjnej. Zdaje się na początku. że opisuje tu wydmy i miraże pustyni. sny i wspomnienia. a tymczasem chodzi o prawdziwe. tajemnicze i brutalne wypadki polityczne ze sceny międzynarodowej. Autor zna dobrze miejsca i ludzi. których opisuje; dzięki jego narracji lepiej też rozumiemy śmiertelnie niebezpieczną grę wywiadów. z której nie można się tak po prostu wypisać. A przy tym opowiada piękną historię miłosną. która zaczyna się pośród Tuaregów. wspaniałego. mało znanego ludu pustyni. Zakończenie tej historii każe nam wierzyć. że także nas. czytelników. Bóg stawia na drodze. w której jest jakiś sens i cel. nawet jeśli dziś nie potrafimy go zrozumieć.

Marek Ostrowski. komentator tygodnika „Polityka” i TVN Biznes i Świat

Nie wiem. ile z tego. co napisał Zdzisław A. Raczyński. jest prawdą. Zapewne spora część. Wiem jednak. że czyta się to świetnie. a dziennikarska przeszłość autora jedynie dodaje książce koloru i smaku.

Bartosz Węglarczyk. dziennikarz

Autor: Zdzisław A. Raczyński

Cena: 39.90

Zdzisław A. Raczyński: MP3


Była sobie rzeka

Kategoria: Powieści i opowiadania

To była najdłuższa noc w roku. kiedy wszystko może się zdarzyć. Trzy dziewczynki zaginęły. Jedna wróciła. Opowieść się rozpoczyna…

W ciemną noc w środku zimy w starej gospodzie nad Tamizą ma miejsce niezwykłe wydarzenie. Stali bywalcy właśnie zabijają czas opowieściami. kiedy w drzwiach pojawia się ciężko ranny nieznajomy. W ramionach trzyma martwą dziewczynkę. Kiedy godzinę później dziecko zaczyna oddychać. nikt nie może w to uwierzyć. Cud? Czy magiczna sztuczka? Może nauka będzie w stanie to rozstrzygnąć?

Mieszkańcy nabrzeży prześcigają się w pomysłach. by rozwiązać zagadkę dziewczynki. która umarła. a potem ożyła. Mijają jednak dni. a tajemnica wydaje się coraz bardziej nieprzenikniona. Dziewczynka okazuje się niema i nie może odpowiedzieć na pytania: kim jest. skąd pochodzi i co stało się z jej bliskimi. W te

Format: MP3

Cena:

MP3:


Kiedyś Cię odnajdę

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Weronika miała 19 lat. kiedy jej matkę brutalnie zgwałcono i zamordowano we własnym mieszkaniu. Policji nie udało się złapać zwyrodnialca. który się tego dopuścił. więc sprawę umorzono. Gdyby nie Olga. jej najlepsza przyjaciółka. Weronice trudniej byłoby się otrząsnąć po tej tragedii.
Teraz. po 10 latach. kolejny cios. W podobnych okolicznościach ginie Olga. I znowu brak postępów w śledztwie prowadzonym przez Szymona Pawelca z wydziału zabójstw. Tym razem Weronika nie zamierza jednak bezczynnie się temu przyglądać. Zaczyna prywatne dochodzenie. w którym głównym podejrzanym jest jeden z byłych współpracowników jej przyjaciółki. Czy ten trop nie zwiedzie jej na manowce?

Autor: Małgorzata Rogala

Cena: 36.90

Małgorzata Rogala: MP3kod uzdrawiania pdf, audiobooki cd, dziewczyna która igrała z ogniem pdf, perfekcyjna żona jp delaney pdf, cała przyjemność po mojej stronie synonim, fibak chirurgia, ps wciąż cię kocham pdf, działa nawarony, ocalało tylko serce, księga wszystkich dusz tom 2, erving goffman człowiek w teatrze życia codziennego pdf, papuga churchilla, 1984 online, gapiszon, krótka historia jak spieprzyliśmy wszystko, gordian melissa darwood pdf, życie miłosne…