Virion 3. Adept

Virion 3. Adept Kategoria: Fantastyka i fantasy „Jesteś taki sam jak ona. Kompletnie nieprzewidywalny”. Virion po raz kolejny staje twarzą w twarz z przeznaczeniem. Przeznaczenie. w osobie Horecha. nie poderżnęło mu jednak gardła. a jedynie zażądało wódki. Stary Szermierz Natchniony zobaczył w młodym uciekinierze coś. co wyrwało go z pijackiego marazmu. To samo zobaczył w…

Published by admin in25 maja 2012
Tagi: , , , , ,

Virion 3. Adept

Kategoria: Fantastyka i fantasy

„Jesteś taki sam jak ona. Kompletnie nieprzewidywalny”.

Virion po raz kolejny staje twarzą w twarz z przeznaczeniem. Przeznaczenie. w osobie Horecha. nie poderżnęło mu jednak gardła. a jedynie zażądało wódki. Stary Szermierz Natchniony zobaczył w młodym uciekinierze coś. co wyrwało go z pijackiego marazmu. To samo zobaczył w przebudzonej Niki.

Droga młodego Viriona do zostania „Tym Virionem” właśnie się rozpoczęła.

Taida. Luna. Anai. Kila – żadne z nich nie przeczuwa. że wszystkie ich plany. wszelkie zaszczyty i poniżenia jakie teraz są ich udziałem. zostaną obrócone w proch. Z taką samą łatwością. z jaką Szermierz Natchniony strząśnie z ostrza kroplę krwi. Ich krwi.

Zawsze spodziewaj się niespodziewanego. Tylko wtedy masz szansę przeżyć. Niewielką. ale jednak szansę.

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 9999

Andrzej Ziemiański:


Wiesz. możesz – DZIAŁAJ!

Kategoria: Ekonomia i biznes

Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie!

Dlaczego tak wiele rzeczy. których uczymy się z tak dużym wysiłkiem. jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. brakuje nam natomiast skutecznych strategii. dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce. W niniejszej książce Ken Blanchard. Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu. którego nurtują pewne pytania. i o przedsiębiorcy. który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody. dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

 • poradzić sobie z zalewem informacji – jak uc

  Autor: Ann Brashares

  Cena: 17.90

  Ann Brashares: MP3


  tał pochowany na cmentarzu. to ponownie pojawi się w życiu Marty. I on. i siostra Stella. pracująca na co dzień w szpitalu. który sama żartobliwie nazywa Hotelem Wszystkich Świętych.

  Kogo posłucha Marta? Czemu będzie kibicować: sercu czy rozumowi? Czy kryminalna zagadka nie przekreśli jej miłosnych planów i co zrobi. gdy na drodze do szczęścia stanie nie tylko brutalny mąż. ale też przystojny policjant. jego ojciec i dwa najprawdziwsze w świecie duchy? O tym musicie przekonać się sami. Uwierzcie. że naprawdę warto.

  Kategoria: Autor

  Łucja Wilewska

  ISBN: 978-83-8194-207-2

  Cena: 9999

  978-83-8194-207-2:


  ze uczuć i emocji”.

  Magda Głaz. Kafeteria.pl

  ***

  „Tym razem autorka stworzyła historię niemal kryminalną. a mistrzostwem jest tu połączenie wszystkich wątków. które od pierwszego rozdziału tkane są jak osobne nici. by nagle okazało się. że wszystkie wysnute zostały z tego samego materiału”.

  Julia F. www.biblionetka.pl

  ***

  „Świetnie napisane są również opowiadania z wyspy – sekretnego świata Heleny. gdzie zawsze może się schronić przed złem tego świata. Te miniaturki są pełne magii”.

  Kalina Beluch. Granie.pl

  Kategoria: Autor

  Małgorzata Warda

  ISBN: 978-83-8194-097-9

  Cena: 9999

  978-83-8194-097-9:


  Wehikuł czasu

  Kategoria: Fantastyka i fantasy

  Klasyka fantastyki! Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów gatunku.

  H. G. Wells  przedstawia niepokojącą wizję odległej o tysiące lat przyszłości. w której cywilizacja chyli się ku upadkowi. a rasa ludzka ulega degeneracji.

  „Wehikuł czasu” to niesamowita opowieść o młodym naukowcu. który ma jedno marzenie: podróż w czasie. I choć nikt nie wierzy. że to możliwe. udaje mu się zbudować wehikuł czasu i przenieść się w przyszłość do roku 802 701. Z początku wydaje się. że trafił do raju. Jednak wkrótce odkrywa przerażającą prawdę…

  Autor: Herbert George Wells

  Cena: 25.90

  Herbert George Wells: MP3  miki mol i zaczarowany kuferek czasu, zemsta urzędasa gra pobierz, baśnibór, sposób na elfa pdf za darmo, bursztyn i goście, kroniki żelaznego druida 9 chomikuj, prawo rodzinne i opiekuńcze w pigułce, atramentowy świat, tinder mem, opowiadania lesbijskie, koń z pokładu idy, grey druga część, hiszpański pdf, elle kennedy układ pdf, k-pax książka, ryzyko gangstera pdf doci, kristen callihan, mój anioł – e.p. may…