umysłu. co przygotuje Cię do praktykowania klasycznej jogi. Jeśli podejdziesz do tematu poważnie. Twoje dotychczasowe życie wyraźnie się zmieni. a Ty staniesz się nową osobą – nieskończenie mądrą i wolną.

W drugim wydaniu Psychologii jogi autor jeszcze uważniej przyjrzał się filologicznej warstwie pracy Patańdźalego. Ponadto uzupełnił aneks o medytację miłującej dobroci oraz mapę Jogasutr. która pozwoli lepiej zrozumieć podział sutr na grupy.

umysłu. co przygotuje Cię do praktykowania klasycznej jogi. Jeśli podejdziesz do tematu poważnie. Twoje dotychczasowe życie wyraźnie się zmieni. a Ty staniesz się nową osobą – nieskończenie mądrą i wolną. W drugim wydaniu Psychologii jogi autor jeszcze uważniej przyjrzał się filologicznej warstwie pracy Patańdźalego. Ponadto uzupełnił aneks o medytację miłującej dobroci oraz mapę Jogasutr. która…

Published by admin in18 maja 2012
Tagi: , , ,

umysłu. co przygotuje Cię do praktykowania klasycznej jogi. Jeśli podejdziesz do tematu poważnie. Twoje dotychczasowe życie wyraźnie się zmieni. a Ty staniesz się nową osobą – nieskończenie mądrą i wolną.

W drugim wydaniu Psychologii jogi autor jeszcze uważniej przyjrzał się filologicznej warstwie pracy Patańdźalego. Ponadto uzupełnił aneks o medytację miłującej dobroci oraz mapę Jogasutr. która pozwoli lepiej zrozumieć podział sutr na grupy.

Kategoria: Autor

Maciej Wielobób

ISBN: 978-83-283-7239-9

Cena:

978-83-283-7239-9: Wstęp do II wydania 7 Słowo wstępne – aćarja Śrivatsa Ramaswami 9Od autora 111. Wprowadzenie do studiowania Jogasutr Patańdźalego 152. Czy potrafisz uderzyć niebo kamieniem. czyli czym jest joga (JS I.1 – I.4) 273. Od szaleństwa do medytacji – pięć poruszeń świadomości (JS I.5 – I.11) 334. Pułapka ignorancji – pięć uciążliwości (JS II.3 – II.9) 395. Droga jest


Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci

Kategoria: Ekonomia i biznes

Zostań internetowym rewolucjonistą!

  • Potęga produktów cyfrowych – jak znaleźć niszę i zacząć na niej zarabiać?
  • Media społecznościowe – jak wykorzystać ich zasięg do rozbudowania bazy klientów i strefy wpływów?
  • 7 prostych sekretów milionera – czego koniecznie należy się trzymać przy realizacji planu?

O niezależności. także tej finansowej marzy każdy. Kto nie chciałby w końcu przestać martwić się o codzienne wydatki? Marnować czas na frustrującą. nudną pracę? Wiedzieć. że byt całej rodziny nie zależy od złego humoru szefa. który nagle zabiera Ci premię? Na szczęście możesz wyrwać się z tego zaklętego kręgu i znacznie podwyższyć swoje dochody – bez wychodzenia z domu. Współczesny świat oferuje narzędzia. które pozwolą Ci zbić majątek. o ile wykorzystasz je właściwie. Tysiące lud

Autor: Agata Rzędowska. Jerzy Rzędowski

Cena: 27.00

Agata Rzędowska. Jerzy Rzędowski: MP3


Ludowa historia Polski

Kategoria: Historia i literatura faktu

Opowieść o tym. co zostało w polskiej pamięci zakłamane. albo z niej wyparte. To historia 90 proc. Polaków — ubogich i niewykształconych. tych. którzy mieli ciężko pracować i słuchać narodowych elit — od początku Polski aż do czasów współczesnych.

 

Głównym przedmiotem książki jest władza — władza tych. którzy w społeczeństwie są na górze nad tymi. którzy są na dole — oraz instytucje społeczne. które służyły elitom do przejmowania tego. co wyprodukował lud. To nie tylko więc historia poddaństwa i pańszczyzny. ale także relacji w fabryce i w biurze w XIX w. To historia ludowa. a nie narodowa: autora mniej interesują wojny i powstania. a bardziej to. jak ich sukcesy i klęski zmieniały relacje pomiędzy mieszkańcami naszego kraju. Polakami. Żydami. Ukraińcami i innymi mniejszościami.

Autor: Adam Leszczyński

Cena: 29.90

Adam Leszczyński: MP3


Star Force. Tom 10. Wygnaniec

Kategoria: Fantastyka i fantasy

 

Świeżo upieczony podporucznik Cody Riggs idzie w ślady ojca. legendarnego Kyle’a Riggsa. Po ukończeniu Akademii Sił Gwiezdnych udaje się w podróż kosmiczną na pokładzie jachtu Chart. jednak nie jest mu pisana miła wycieczka po układach Federacji. Wkrótce los rzuca Cody’ego setki lat świetlnych od domu. a jedyna droga powrotu jest odcięta. Zmuszony walczyć z wrogo nastawionymi kosmitami oraz własną załogą. Riggs obejmuje dowodzenie nad krążownikiem liniowym Nieustraszony i staje przed wyzwaniami. jakie mu się nie śniły. Czekają go rozpaczliwe zmagania o przetrwanie i o bezpieczny powrót do domu.

Autor: B.V. Larson. David VanDyke

Cena: 16.90

B.V. Larson. David VanDyke: MP3trędowata książka pdf, doci.pl beatrycze99, love rosie ksiazka, kossakowska takeshi, powiedz mi jak umre, agatha christie tajemniczy przeciwnik, cryptonomicon, tramp prezydent, kopciuszek do słuchania, harv eker, chemia śmierci audiobook, jack reacher książki, yey, java. zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami, video marketing nie tylko na youtube, tomb raider definitive edition poradnik, likwidatorzy z czarnobyla…