Byłbym zapomniał

Byłbym zapomniał Kategoria: Biografie i dzienniki O sobie z pazurem! Znacie Cezarego Pazurę. Wiecie. jak barwnie i żywo potrafi mówić. Usiądźcie więc wygodnie w fotelu. otwórzcie książkę i dowiedzcie się. co chce Wam powiedzieć o sobie sam aktor. Jego opowieść jest bardzo szczera. momentami niezwykle zabawna. czasem bardzo smutna. Jak to w życiu… Jaki jest…

Published by admin in15 maja 2012
Tagi: , ,

Byłbym zapomniał

Kategoria: Biografie i dzienniki

O sobie z pazurem!

Znacie Cezarego Pazurę. Wiecie. jak barwnie i żywo potrafi mówić. Usiądźcie więc wygodnie w fotelu. otwórzcie książkę i dowiedzcie się. co chce Wam powiedzieć o sobie sam aktor. Jego opowieść jest bardzo szczera. momentami niezwykle zabawna. czasem bardzo smutna. Jak to w życiu…

Jaki jest naprawdę Cezary. a raczej „Czaruś”. jak sam o sobie lubi pisać? Skąd pochodzi? Jakim był dzieckiem? O czym marzył? Jakie przygody spotykały go na aktorskiej drodze. a co przytrafiało mu się w życiu prywatnym? Jaki ma dziś stosunek do własnej kariery? Kogo poznał podczas lat pracy w branży filmowej? Z kim się zaprzyjaźnił? Co osiągnął?
O czym dzisiaj marzy?


„Jakiś czas temu w moim programie Cezary Pazura obiecywał. że nigdy nie napisze książki. I słowa dotrzymał. Opisał tylko swoje życie a to akurat jest obietnica niezwykłej lektury. Bo to aktor niezwykły. Przy tym talencie. gdyby był lekarzem. pozwoliłbym mu się zoperować bez względu na organ. Pazura zasłużył na wszystko. co ma. Sukces. wielkość. pieniądze. małość. miłość i nienawiść. Ot taki mały podatek od pecha. urodzenia się na prowincji świata.”

Kuba Wojewódzki. dziennikarz. publicysta

„Ta książka to luźna chronologia zabawnych i bardziej poważnych wspomnień. opowiedzianych z dystansem i dowcipem przez wrażliwego chłopca. później młodzieńca. a na koniec dorosłego człowieka. który jak współczesna Alicja w krainie czarów nieustannie odkrywa coś zaskakującego w absurdalnym chaosie ciągle zmieniającej się rzeczywistości. Czytelnik czuje się jak sułtan z baśni z tysiąca i jednej nocy. nie mogąc się doczekać następnej i następnej anegdoty. a Czarek jak Szeherezada czaruje  pełną wdzięku elokwencją i intrygą… Fantastyczna lektura. polecam.”

Rafał Olbiński. malarz. grafik

„W powodzi wywiadów rzek. bio- i autobiografii  Byłbym zapomniał… wyróżnia się nie tylko oryginalną formą. ale przede wszystkim interesującą treścią. Wprawna narracja i poczucie humoru  bijące z tekstu nie zaskakują. jednak dojrzałe. często bezkompromisowe refleksje mogą być dla czytelników niespodzianką… To błyskotliwa. zabawna. inspirująca książka!”

Olaf Lubaszenko. aktor

Autor: Cezary Pazura

Cena: 34.90

Cezary Pazura: MP3


thriller Harlana Cobena. który pokazuje. jak sprawnie skonstruowane kłamstwo może zapewnić wspaniałe życie…

Kategoria: Autor

Harlan Coben

ISBN: 978-83-8125-911-8

Cena: 9999

978-83-8125-911-8:


. Wnioski. które dotyczą również ciebie. Rozwiązania. które od zaraz możesz zacząć skutecznie (!) wdrażać w swoim życiu. „Wiesz. możesz – DZIAŁAJ” – życzę ci. aby ta książka skutecznie i trwale zmieniła również twoje życie.

– Ireneusz Bisikiewicz. prezes Leadership Management Polska sp. z o.o.

Każda osoba odpowiedzialna za rozwój ludzi w organizacji. po przeczytaniu „Wiesz. możesz – działaj!” może przenieść się do inspirującej i odkrywczej przestrzeni. Poruszająca i niezwykle praktyczna książka trzech wybitnych autorów. daje nam wyraźne wskazówki jak wypełnić lukę między nabywaniem kompetencji a faktycznym wykorzystywaniem ich w codziennych wyzwaniach. Daje organizacjom rozwiązanie w obszarze. gdzie najczęściej nam go brakuje. Gorąco polecam!

– Paweł Kopijer. Prezes A

Kategoria: Ekonomia i biznes

Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie!

Dlaczego tak wiele rzeczy. których uczymy się z tak dużym wysiłkiem. jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. brakuje nam natomiast skutecznych strategii. dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce. W niniejszej książce Ken Blanchard. Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu. którego nurtują pewne pytania. i o przedsiębiorcy. który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody. dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

  • poradzić sobie z zalewem informacji – jak uc

    Autor: Ann Brashares

    Cena: 17.90

    Ann Brashares: MP3    mychajło hawryłow, jak przestac sie martwic i zaczac zyc, mass effect 2 poradnik, liz fielding chomikuj, anthony ryan chomikuj, manipulantka, wspaniała obsesja, knedle ze śliwkami siostry anieli, observer poradnik, zbrodnie prawie doskonałe. policyjne archiwum x, człowiek bez właściwości pdf, bohdan borowik, tatusiu proszę nie, mróz nowa książka…