Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 9. Hokus-pokus

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 9. Hokus-pokus Kategoria: Literatura młodzieżowa Seria Emi i Tajny Klub Superdziewczyn od lat podbija serca młodych czytelniczek w Polsce. Przygody Stanisławy Emilii Gacek (Emi) i jej przyjaciół z Tajnego Klubu Superdziewczyn inspirują dzieci do działania i zakładania własnych Tajnych Klubów. Emi wraz z Tajnym Klubem Superdziewczyn postanawia wziąć udział…

Published by admin in14 maja 2012
Tagi: , , , ,

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 9. Hokus-pokus

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Seria Emi i Tajny Klub Superdziewczyn od lat podbija serca młodych czytelniczek w Polsce.

Przygody Stanisławy Emilii Gacek (Emi) i jej przyjaciół z Tajnego Klubu Superdziewczyn inspirują dzieci do działania i zakładania własnych Tajnych Klubów.

Emi wraz z Tajnym Klubem Superdziewczyn postanawia wziąć udział w festiwalu sztuk ulicznych i magii. który odbywa się w mieście. Aby stanąć do konkursu amatorów i przygotować własne przedstawienie. będą musieli uruchomić swoje tajne supermoce. Przejdą szkolenie iluzjonisty. nauczą się chodzić na szczudłach i żonglować. Ale najważniejsza okaże się ich nowa tajna misja akcja na rzecz zwierząt zatrudnionych w cyrku.

Autor: Agnieszka Mielech

Cena: 17.90

Agnieszka Mielech: MP3


Milli

Kategoria: ISBN

978-83-8194-197-6

Ilosc_stron:

Cena:

: 296439


Pociąg do Tybetu

Kategoria: Historia i literatura faktu

Z Warszawy do serca Tybetu. Dziesięć tysięcy kilometrów. dwa kontynenty. pięć przejść granicznych i osiem stref czasowych.

W czasach. w których samoloty zabrały nam radość cierpliwego wędrowania. Maja Wolny dociera Koleją Transsyberyjską. Transmongolską i wreszcie Tybetańską na Dach Świata – do Lhasy. Podróż przez Syberię. bezkresne stepy Mongolii i zatłoczone Chiny to tygodnie trudnych. ale także niezwykłych doświadczeń w zmieniających się pociągach. Ostatni odcinek to nieporównywalna z niczym przygoda: szokująca dla organizmu jazda na wysokości ponad 5000 m n.p.m. Omdlenia. brak tchu – to tutaj coś normalnego.

Inspiracją dla autorki jest Alexandra David-Néel. która jako pierwsza Europejka w historii dotarła do Tybetu. Podążając tropem kobiety-podróżniczki. Maja Wolny. tworzy współczesny. pełen zaskakujących obserwacji zapis wyprawy na Wschód.

Autor: Maja Wolny

Cena: 17.90

Maja Wolny: MP3


lamity. It is a moving and wondrous and extremely funny odyssey through the America we live in at this moment. Ford is here again working with the maturity and brilliance of a writer at the absolute height of his powers.

Kategoria: Autor

Richard Ford

ISBN:

Cena: 9999

:


Tajemniczy wróg przy Alejach Ujazdowskich. Kryminały przedwojennej Warszawy. Tom 3

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Warszawa. lata 30. XX w. Początkujący złodziej dostaje pierwsze poważne zlecenie. Ma dostać się do willi barona Gerca. stworzyć plan domu i w stosownym momencie ukraść ukrytą tam znaczną sumę pieniędzy. W tym celu pod fałszywym nazwiskiem dostaje posadę sekretarza Gerca i rozpoczyna potajemne badanie posiadłości oraz jej mieszkańców. Już od początku atmosfera domu budzi w nim grozę. napięcie i niepokój. W willi każdy jest podejrzliwy. nikt nikomu nie ufa. a sam baron obawia się tajemniczych wrogów. którzy każdego dnia próbują go uśmiercić. Fałszywy sekretarz szybko zostaje wciągnięty w wir niesamowitych wydarzeń. a z cichego obserwatora staje się głównym świadkiem zniknięcia barona. Od tej chwili sam narażony jest na niebezpieczeństwo. Tajemniczy wróg zrobi wszystko. by się go pozbyć. Żeby ocalić życie. niedoszły

ISBN: 978-83-66611-96-2

Cena: 9999

978-83-66611-96-2:zaryzykuję dla ciebie pdf, dymy nad birkenau pdf, jak znaleźć przyjaciół i zjednać sobie ludzi pdf, endles space 2, ślub w rzymie, powieść społeczna, dragona rock chomikuj, jak podrywaja szejkowie chomikuj, vincent brothers, gurnard katarzyna, green abby, dlaczego koty boją się ogórków, doci.pl beatrycze99, wariatka tanczy, encyklopedia ii wojny światowej, jakub gończyk pies, utracona bretania, zbigniew hundert, zawsze tam.gdzie ty, nowe przygody pana samochodzika, anonimowi heretycy, szewcy audiobook…