Zbyt krótkie szczęście. Komisarz Marek Przygodny. Tom 2

Zbyt krótkie szczęście. Komisarz Marek Przygodny. Tom 2 Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy We wrocławskiej dzielnicy Biskupin zostaje zastrzelonych dwoje licealistów. Dziewczyna i chłopak będący parą. Śledztwo. które podejmuje komisarz Marek Przygodny. toczy się mozolnie. brak podejrzanych. brak jednoznacznych tropów. Przeszkadzają też kłopoty osobiste: policjant nie może otrząsnąć się po rozwodzie. niemal popada w depresję.…

Published by admin in11 maja 2012
Tagi: , , , , ,

Zbyt krótkie szczęście. Komisarz Marek Przygodny. Tom 2

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

We wrocławskiej dzielnicy Biskupin zostaje zastrzelonych dwoje licealistów. Dziewczyna i chłopak będący parą. Śledztwo. które podejmuje komisarz Marek Przygodny. toczy się mozolnie. brak podejrzanych. brak jednoznacznych tropów. Przeszkadzają też kłopoty osobiste: policjant nie może otrząsnąć się po rozwodzie. niemal popada w depresję. choć sam odszedł od żony. „Zbyt krótkie szczęście” stanowi drugą powieść z cyklu o komisarzu Przygodnym. po entuzjastycznie przyjętej pierwszej części „Gdzie mól i rdza”. Tu te same barwne postaci: cyniczny dziennikarz Kuriata. patolog Małecki ze swoimi sarkazmami. aspirant Gajda mający predylekcję do zbyt długich wstępów. nierozgarnięci posterunkowi Wójcik i Wojtkiewicz oraz ekscentryczny pisarz Sobieski.

Autor: Paweł Pollak

Cena: 23.86

Paweł Pollak: MP3


Kopciuszek w Singapurze

Kategoria: Powieści i opowiadania

Tuż przed trzydziestką Adrianna Drzyńska traci stabliną pracę. Nieco inaczej wyobrażała sobie zmianę przedrostka. ale może nie będzie tak źle? Jeśli zmiany. to teraz! Gdy w prezencie urodzinowym otrzymuje bilet do Singapuru. nie waha się ani chwili. Zabiera oszczędności. aparat fotograficzny i rusza w podróż. Chwyta los. a ten odpłaca jej się najbardziej szaloną przygodą życia. Na miejscu zaprzyjaźnia się z Ann-Marie. Australijką. która przygarnia ją pod swój dach. Poznaje egzotyczne smaki. zapachy i kulturę tak odmienną od tego. co znała do tej pory. Pewnego dnia na jej drodze pojawia się piekielnie przystojny Lee. Za sprawą serii pomyłek kobieta trafia do ekskluzywnego świata wielkiej mody. Jak poradzi sobie z nowymi wyzwaniami? Czy wykorzysta szansę. którą rzucił jej los?

 

Monika Hołyk-Arora (ur. 1980-) – polska pisarka. Pochodzi z Lublina. Jest absolwentką kulturoznawstwa n

ISBN: 978-83-272-6821-1

Cena: 9999

978-83-272-6821-1:


Kategoria: Wydawnictwo

Rok_wydania

2018: Oprawa

Cena:

Oprawa:


Autor

Kategoria: Anna Paszkiewicz

ISBN

978-83-272-6401-5: Ilosc_stron

Cena:

Ilosc_stron: Fragment


Nieuchwytny

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść autorstwa Barbary Gordon. jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem „kryminału milicyjnego” – gatunku literatury popularnej. który wykształcił się w tamtym okresie.

Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich. Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL. zwłaszcza. że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji.

 

Sąsiedzka przyjaźń sąsiedzką przyjaźnią. ale służba państwu i protokół to rzecz święta. Imię: Eulalia. Nazwisko: Pstryk. Uzupełnia jej dane znajomy. funkcjonariusz.

Październikowa noc. ciemna. pusta droga. Eulalia śpieszy z zastrzykami. W miasteczku panuje epidemia grypy. Jako nielicznej z pielęgniarek udaje się jej przed tym obronić.

Najpierw zauważa rozbity słoik. później martwe oczy kobiety. Kobiety. którą bardzo dobrze zna…

 

Język. postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej. ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów z których pochodzi.

Autor: Barbara Gordon

Cena: 24.99

Barbara Gordon: MP3marcin celinski, ac origins solucja, konwertowanie z pdf do jpg, dary anioła pdf, pawel drozdziak, garść radości szczypta złości pdf, marek hłasko pierwszy krok w chmurach, tajemnica zamku, wladca much pdf, alexa riley tłumaczenie, krol vodka cena, pamiętniki wampirów pdf, chłopak który wiedział o mnie wszystko pdf, gry pl basnie z 1001 nocy, co to jest ebook, płacz dziecka sennik, wiedźmin lektor, mariusz szczygła nie ma, niecne zamiary, sztuka zwycięstwa phil knight, ebook angielski, algorytmy + struktury danych = programy pdf, neron małżonkowie, chłopcy z placu broni tematy wypracowań, izabela heropolitańska, three kingdoms, okręt jazona krzyżówka, j polski gramatyka, komedia ludzka książki, tak tu cicho o zmierzchu…, oczyszczanie duszy…