Uwodziciel

Uwodziciel Kategoria: Pozostałe Producentem audiobooka jest PRL Studio   Nowa powieść bestsellerowej autorki L.J. Shen – w której miłość łączy się z nienawiścią.   Célian Laurent. Członek manhattańskiej elity. Znany playboy. Dziedzic medialnego imperium. I… mój nowy szef.   Zapewne by mi zaimponował. gdyby nie jedna noc. o której od miesiąca nie mogę zapomnieć. Wyszłam…

Published by admin in4 maja 2012
Tagi: , , , ,

Uwodziciel

Kategoria: Pozostałe

Producentem audiobooka jest PRL Studio

 

Nowa powieść bestsellerowej autorki L.J. Shen – w której miłość łączy się z nienawiścią.

 

Célian Laurent.

Członek manhattańskiej elity.

Znany playboy.

Dziedzic medialnego imperium.

I… mój nowy szef.

 

Zapewne by mi zaimponował. gdyby nie jedna noc. o której od miesiąca nie mogę zapomnieć.

Wyszłam zaspokojona. mając co wspominać. a ponadto – udało mi się zabrać jego portfel.

Teraz jednak on patrzy na mnie jak na kurz pod swoimi włoskimi butami. a ja niby powinnam to znosić.

Ale nazywam się Judith „Jude” Humphry i nie mam nic do stracenia.

Jestem dziewczyną z Brooklynu. znaną z ciętego języka.

Dziedziczką rachunków za szpital i zniszczonej kanapy.

Kiedy zauważam go po drugiej stronie pomieszczenia. dostrzegam błysk w jego oku. I dlatego zostajemy przeciwnikami.

Autor: Wayne W. Dyer

Cena: 34.90

Wayne W. Dyer: MP3


la osób przygotowujących się do nowej matury i FCE. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Kategoria: Autor

Opracowanie zbiorowe

ISBN: 978-83-7788-034-0

Cena: 9999

978-83-7788-034-0: Część 1 – Intro Część 1 – Lekcja 1 Część 1 – Lekcja 2 Część 1 – Lekcja 3 Część 1 – Lekcja 4 Część 1 – Lekcja 5 Część 1 – Lekcja 6 Część 1 – Lekcja 7 Część 1 – Lekcja 8 Część 1 – Lekcja 9 Część 2 – Intro Część 2 – Lekcja 10 Część 2 – Lekcja 11 Część 2 – Lekcja 12 Część 2 – Lekcja 13 Część 2 – Lekcja 14 Część 2 – Lekcja 15 Część 2 – Lekcja 16 Część 2 – Lekcja 17 Część 2 – Lekcja 18 Część 2 – Outro


Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 5. Źrebaki i rumaki

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Piąty tom przygód rezolutnej Emi i jej przyjaciół z Tajnego Klubu!

Nowy rok szkolny na pewno będzie wyjątkowy – przecież do Tajnego Klubu dołączył chłopak! I to Nie-Byle-Chłopak. ale Franek. syn profesora Kaganka.

Dzieciaki wciąż wspominają wakacje w Żabim Rogu. tęsknią za przyjaciółmi. no i za klaczą Malagą. Wkrótce otrzymują zaproszenie na ślub Heli i Kostka. Państwo młodzi i goście pojadą na uroczystość na koniach. w jeździeckim rynsztunku. Dzieciaki przekonają rodziców. żeby zapisali je na naukę jazdy konnej. Ich ulubionym rumakiem zostanie Brava. Niestety. klacz zaczyna chorować. Gdy właściciele decydują się oddać zwierzę. Brava znika w tajemniczych okolicznościach… Tajny Klub musi działać!

Autor: Agnieszka Mielech

Cena:

Agnieszka Mielech:


Sfinks

Kategoria: Pozostałe

Powieść ta powstała w pierwszych latach po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Choć nie jest to typowy dla twórczości Heleny Mniszkówny romans z wyższych sfer. wątek miłosny jest tu także obecny. Związani uczuciem bohaterowie różnymi drogami zmierzają ku odrodzonej Polsce. doświadczając zderzenia wielkich ideałów z prozą życia. Jest to gorzki obraz pierwszych lat wolności.

Helena Mniszkówna (1878-1943) – polska powieściopisarka. autorka romansów z życia wyższych sfer. W ciągu trzydziestu lat aktywności twórczej wydała ponad dwadzieścia książek o miłości.

Autor: Helena Mniszkówna

Cena: 24.99

Helena Mniszkówna: MP3


Zbyt piękne

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Jeden stary dom i dwoje nabywców. którzy nie mają o sobie pojęcia.

Zuzanna kupuje dom po okazyjnej cenie. Wie. że wymaga on sporych nakładów. ale na marzeniach się nie oszczędza. Nowy dom. nowa praca. nowe życie. Wreszcie będzie mogła mieć kota. psa i różanecznik w ogrodzie.

Tymoteusz kupuje stare mieszkania. remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie. gdy na progu niedawno nabytego domu pojawia się nieznajoma młoda kobieta i twierdzi. że to jej własność.

Oboje padli ofiarą oszusta. który sprzedał nieruchomość dwóm osobom. a następnie zniknął wraz z pieniędzmi. Tymoteusz nie zamierza ustąpić i wyprowadzić się ze swojego nabytku. Zuza zaciągnęła kredyt. więc również nie zamierza zrezygnować. Jedyne. co im pozostaje. to zawiązać sojusz. znaleźć oszusta i odzyskać pieniądze.

Autor: Olga Rudnicka

Cena: 9999

Olga Rudnicka:


Ja. potępiona

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wiktoria Biankowska. była diablica i niedoszła anielica po raz trzeci wpada w kłopoty. Przypadkowo trafia do Tartaru. tuż po ujrzeniu białego krzyżyka na chodniku i ciężarówki z mrożonkami. A właśnie zaczęło jej się układać. Pokochała diabła Beletha. wyzbyła się boskich mocy. a jej przeciwnik Moroni został zamknięty w anielskim więzieniu. Ponadto diabeł Azazel nie planował niczego złego. zajęty romansem z królową Kleopatrą.

Czy teraz Wiktorii uda się wyjść z labiryntu i związać z Belethem?

Powieść bardzo dynamiczna. żadnych przestojów. ciągłe zwroty akcji. do tego mnóstwo humoru. szczypta komedii romantycznej. odrobina czarnej. trochę kryminału. duża doza piekła…

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3ożeń się ze mną, wasteland 2 director’s cut poradnik, mgła stephen king, książki ebooki za darmo, czarnoksieznik z archipelagu, gorące noce, 613 przykazań, antek audiobook, teresa wyka, smakosz 2017, turbulencja whitney g pdf, love me never sara wolf pdf, ebutk, jakub wozinski, erin watt chomikuj, nicholas sparks najnowsza książka, skandal nowakowska, inkwizytor książka…