Narrenturm. Część II

Narrenturm. Część II Kategoria: Fantastyka i fantasy Narrenturm – część 2 tomu pierwszego Trylogii Husyckiej. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały. Ale i tak było wesoło. Zwłaszcza Reinmarowi z Bielawy. zwanemu także Reynevanem. zielarzowi i uczonemu medykowi. spokrewnionemu z wieloma możnymi ówczesnego świata. Młodzieniec ten. zakochawszy się w pięknej i obdarzonej temperamentem…

Published by admin in29 kwietnia 2012
Tagi: , , ,

Narrenturm. Część II

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Narrenturm – część 2 tomu pierwszego Trylogii Husyckiej.

Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały. Ale i tak było wesoło. Zwłaszcza Reinmarowi z Bielawy. zwanemu także Reynevanem. zielarzowi i uczonemu medykowi. spokrewnionemu z wieloma możnymi ówczesnego świata. Młodzieniec ten. zakochawszy się w pięknej i obdarzonej temperamentem żonie śląskiego rycerza. przeżywa niezapomniane chwile miłosnych uniesień. Do czasu. kiedy wyłamując drzwi. wdzierają się do komnaty krewniacy zdradzanego małżonka. I w tym momencie Reynevanowi przestaje być wesoło. Komentując Reynevanową skłonność do zakochiwania się. Zawisza Czarny. „rycerz bez skazy i zmazy”. stwierdził: „Oj. nie umrzesz ty. chłopaczku. śmiercią naturalną!” Zawiszę. wziętego do niewoli. wkrótce ścięli Turcy. A co z Reynevanem?

Zespół aktorów między inny

Autor: Thomas Erikson

Cena: 32.90

Thomas Erikson: MP3


Bajka o tym. jak Gucio. Leoś i Tadziu uratowali bociana Szczepana

Kategoria: Pozostałe

Gdy ktoś potrzebuje pomocy. trzej bracia – Gucio. Leoś i Tadziu – przestają się kłócić i ruszają do akcji! Tym razem. gdy chłopcy jedli obiad. do ich kuchni przyleciała mama bociana Szczepana. Okazało się. że jej synek – pisklak wypadł z gniazda. bo jest ciekawym świata małym wiercipiętą i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Biedak leży pod drzewem i czeka na ratunek. A że w ptasim świecie nie ma karetek pogotowia. potrzebna jest pomoc braci. którzy kochają zwierzęta. Gucio. Leoś i Tadziu. na szczęście. nie zawiedli.

Autor: Ewa Ruszkiewicz

Cena: 9.90

Ewa Ruszkiewicz: MP3


Piąty beatles

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Rudolf Heinz – profiler. miłośnik bluesa po traumatycznych przejściach – i zagadkowe morderstwo. którego okoliczności są bardzo nietypowe. A do tego ta pozostawiona na miejscu zbrodni okładka Abbey Road Beatlesów.

Czerwiec 2012. Trwa mecz Polska–Rosja podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej. gdy policjanci z Piły otrzymują wezwanie na poligon wojskowy. na którym stacjonował kiedyś pułk myśliwców Su–22. Na miejsce zabójstwa przybywa także Rudolf Heinz prowadzący kurs w miejscowej szkole policji. Okoliczności śmierci wydają się nietypowe. ale Heinza najbardziej intryguje okładka albumu Beatlesów Abbey Road pozostawiona przez kogoś w hangaroschronie. Gdy Heinz rusza tropem mordercy. nie przypuszcza. jaki obrót przybierze sprawa. która zajmie mu prawie dwa lata i okaże się ostatnią w jego karierze profilera.

Autor: Mariusz Czubaj

Cena: 9999

Mariusz Czubaj:


c_stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2019

Cena:

2019: 9999jacek gałuszka książki, smak miłości agnieszka maciąg, coś o mnie, stulecie winnych tom 3 chomikuj, sparks pdf, drań z manhattanu doci, joanna glogaza slow life, daddy cool penelope ward pdf, andrzej sapkowski czas pogardy, dallas ’63, portal 2 poradnik, nienadana, formidzi, panna marple godzina zero, lee child nowa książka…