Kot Winston. Mruczący agent

Kot Winston. Mruczący agent Kategoria: Bajki i baśnie Winston uwielbia wylegiwać się na kanapie i pozwalać się Darii drapać za uchem. Jego zdaniem tak już powinno pozostać. Kiedy jednak ktoś porywa Emilkę. koleżankę z klasy Darii. Winston musi wkroczyć do akcji. Porywacze szantażują jej rodziców. a policja tylko błądzi po omacku. Do stu tysięcy kuwet!…

Published by admin in19 kwietnia 2012
Tagi: , ,

Kot Winston. Mruczący agent

Kategoria: Bajki i baśnie

Winston uwielbia wylegiwać się na kanapie i pozwalać się Darii drapać za uchem. Jego zdaniem tak już powinno pozostać. Kiedy jednak ktoś porywa Emilkę. koleżankę z klasy Darii. Winston musi wkroczyć do akcji. Porywacze szantażują jej rodziców. a policja tylko błądzi po omacku. Do stu tysięcy kuwet!

Winston nie wie. co to strach. gdy trzeba stawić czoło przestępcy. No. powiedzmy. że na ogół nie wie. Na szczęście ma do pomocy gang dachowców. rosyjską babcię i swój nieomylny węch.

Autor: Frauke Scheunemann

Cena: 22.90

Frauke Scheunemann: MP3


sci

Kategoria:

Fragment

243199: 37.90

Cena:

37.90:


Ostatni lot

Kategoria: Pozostałe

Dwie kobiety. Dwie ucieczki. Jedna szansa. by zniknąć. Zapierający dech w piersiach thriller psychologiczny z dynamicznym tempem. licznymi zwrotami akcji i misternie skonstruowaną intrygą.

Claire Cook wiedzie idealne życie u boku kochającego męża. Małżeństwo z zamożnym politykiem. luksusowe mieszkanie na Manhattanie i żadnych powodów do zmartwień. Ale to tylko pozory. Za zamkniętymi drzwiami ich domu nic nie jest takie. jak się wydaje. Apodyktyczny mąż nie dość. że nie potrafi zapanować nad swoim wybuchowym charakterem. to jeszcze śledzi każdy ruch żony. aby zyskać pewność. że Claire jest w stanie sprostać jego wygórowanym standardom. I choć kontroluje ją na każdym kroku. to nie wie. że Claire od miesięcy planuje ucieczkę.

Pewnego dnia na drodze Claire staje inna kobieta. której sytuacja jest równie dramatyczna. Poznana w barze na lotnisku Eva. tak samo jak Claire. zrobi wszystko. by raz na zaws

Autor: Malorie Blackman

Cena: 41.99

Malorie Blackman: MP3


autor książek podróżniczych. Troost jest autorem trylogii o Południowym Pacyfiku: Życie seksualne kanibali (2004). Getting Stoned with Savages (2006) i Headhunters on my Doorstep (2013). wydał również książkę o wpółczesnych Chinach. Publikuje m.in. w „The Atlantic Monthly”. „The Los Angeles Times”. „The Washington Post”. „The Huffington Post”.

Kategoria: Autor

J. Maarten Troost

ISBN: 978-83-272-4631-8

Cena: 9999

978-83-272-4631-8:


Awakening

Kategoria: Pozostałe

Christina swore she’d never return to her hometown of Hidden Creek. Georgia again. Her upbringing there could only be described as torture at best. She never asked for the unusual abilities she possesses. but was quite certain they would torment her the rest of her life. After spending years hiding and trying to escape the judgment and abuse of her family and the cruel people of Hidden Creek. she’s finally come to terms with her gift. But with her parent’s sudden passing. it now falls on Christina to return and take care of everything. With her parents gone. she finally hopes to close this dark chapter of her life and leave Hidden Creek behind for good. That is. until she finds herself mysteriously drawn to the intoxicating gentleman next-door. who seems to share a strange and unusual bond with her.Michael has spent years in the military and on the police force in Atlanta. After almost losing his life in a brutal betrayal by his crooked partner. he’s decided to lea

Autor: Thomas Harris

Cena: 27.99

Thomas Harris: MP3


Bajka o tym. jak Gucio. Leoś i Tadziu pomogli liskowi Edkowi i jego mamie

Kategoria: Pozostałe

To miał być wieczór przed telewizorem… Tymczasem. kiedy trzej bracia zostają sami w domu. przychodzi do nich mały lis Edek. Prosi o pomoc dla swojej mamy. która w parku wpadła do studni. Studnia jest ciemna i głęboka. więc zwierzę samo nie potrafi z niej wyjść. Gucio. Leoś i Tadziu ruszają z pomocą. Mają plan i krok po kroku go realizują. Przeszkody. które napotykają. nie zniechęcają ich. ale prowokują do szukania nowych rozwiązań. Ich historia jest przykładem tego. że współpraca jest lepsza od rywalizacji. Że zgoda jest lepsza od kłótni. Że razem po prostu można więcej. Jest to też bajka o sile przyjaźni i o wolności –i jak bardzo te wartości są ważne.

Autor: Ewa Ruszkiewicz

Cena: 9.90

Ewa Ruszkiewicz: MP3jak nie spieprzyc zycia dziecku chomikuj, dom w fortuneach, dom lalki ibsen pdf, posąg gudei z lagasz, bartosz majchrzak, stary człowiek i morze pdf pobierz, jak odnaleźć szczęście, hodowla pszczół książka, max czornyj wielbiciel, risen 2 skarb stalowobrodego, clausewitz o wojnie pdf, anatomia i fizjologia zwierząt podręcznik dla techników weterynarii, tancerka krawędzi pdf, jekatierina klimowa, kanibal z japonii, jan parandowski mitologia grecja, wielka księga kwiatów, łobocki teoria wychowania w zarysie, synowie zemsty, książki o internecie…