Echo milczenia

Echo milczenia Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Lubomierz – małe. spokojne miasteczko w województwie dolnośląskim. Pewnego dnia na ławeczce przed ratuszem zostaje znalezione ciało młodej kobiety. zamożnej i wpływowej. Jest nienaturalnie blada. bo… została pozbawiona krwi. Morderca musiał zadać sobie wiele trudu. żeby dokonać tak okrutnej i wymyślnej zbrodni. Co nim kierowało? Co oznacza zdjęcie…

Published by admin in4 kwietnia 2012
Tagi: , , , ,

Echo milczenia

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Lubomierz – małe. spokojne miasteczko w województwie dolnośląskim. Pewnego dnia na ławeczce przed ratuszem zostaje znalezione ciało młodej kobiety. zamożnej i wpływowej. Jest nienaturalnie blada. bo… została pozbawiona krwi. Morderca musiał zadać sobie wiele trudu. żeby dokonać tak okrutnej i wymyślnej zbrodni.

Co nim kierowało?

Co oznacza zdjęcie z maturalnej klasy. które ofiara trzymała w jednej ręce i kwiatek. niezapominajka. który miała namalowany na drugiej?

Policja nie znajduje żadnych innych śladów. a tymczasem. po kolei. w ten sam sposób giną przyjaciółki zamordowanej. wszystkie znajdujące się na pamiątkowym zdjęciu z czasów szkolnych. jednak żadna z nich nie chce wyjawić tajemnicy. która je łączy.

Coś musiało wydarzyć się w przeszłości. gdy jeszcze chodziły do szkoły i ktoś się dzisiaj za to mści.

Ale co się wydarzyło? I kim jest mściciel?

Autor: Simon Sinek. David Mead. Peter Docker

Cena: 39.00

Simon Sinek. David Mead. Peter Docker: MP3


rukarskiego w części nakładu pozostały niezadrukowane strony – dziewczyna utrzymuje. że wysunęła się z książki w połowie niedokończonego zdania. Niemożliwe! Ale jeśli to prawda. Tom musi szybko wrócić do pisania. w przeciwnym razie dziewczyna umrze…

Kategoria: Autor

Guillaume Musso

ISBN: 978-83-8125-938-5

Cena: 9999

978-83-8125-938-5:


9.99

Kategoria: 1

9999

:

Cena:

:


Galaktyczni szpiedzy

Kategoria: Pozostałe

Zwariowana książka przygodowa pełna nietypowych wynalazków. sytuacji. wydarzeń. A na dodatek. głównymi bohaterami są smoki!

Rupert jest artystą. synem ekscentrycznego wynalazcy Wergiliusza i kapryśnej gwiazdy telewizyjnej Aurory. Ma też młodszego brata – Kiejstuta. który nie jest zwykłym smokiem. a robotem skonstruowanym przez Wergiliusza. Między braćmi nie panuje zgoda i rywalizują ze sobą na każdym kroku.

Pewnego dnia ktoś dewastuje jedno z dzieł Ruperta. Kto stoi za aktem wandalizmu? I czy ma on związek ze szpiegami. którzy chcą wykraść wynalazki Wergiliusza?

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 12.90

Anna Onichimowska: MP3


pper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times”.

Kategoria: Autor

Cecily von Ziegesar

ISBN: 978-87-26-69555-7

Cena: 9999

978-87-26-69555-7:oto jest kasia audiobook, przedwiośnie test pdf, guz w śródpiersiu, zaginione arabskie księżniczki pdf, tomek na czarnym lądzie pdf, wysadzony z siodła, ksiega sedziow, cezar milan, podstawy pielęgniarstwa chirurgicznego pdf, książka 365 dni pdf za darmo, gra simcity, metro 2033 pdf, przemysław polański, bound by temptation pdf pl, michał białecki, inca garcilaso de la vega, amok ksiazka, przygody dobrego wojaka szwejka pdf…