iwiane w całej Europie.

Każde z nich wejdzie w niebezpieczny konflikt z przebiegłym i bezwzględnym biskupem. który złamie każde przykazanie. aby zwiększyć swoją władzę i bogactwo.

iwiane w całej Europie. Każde z nich wejdzie w niebezpieczny konflikt z przebiegłym i bezwzględnym biskupem. który złamie każde przykazanie. aby zwiększyć swoją władzę i bogactwo. Kategoria: Autor Ken Follett ISBN: 978-83-8215-182-4 Cena: 9999 978-83-8215-182-4: . Wychodzą na jaw mroczne sekrety przeszłości i ich straszliwe konsekwencje. Zdrady. podeptane zaufanie. przestępstwa i zbrodnie. Ale… silna i…

Published by admin in30 marca 2012
Tagi: , , , , ,

iwiane w całej Europie.

Każde z nich wejdzie w niebezpieczny konflikt z przebiegłym i bezwzględnym biskupem. który złamie każde przykazanie. aby zwiększyć swoją władzę i bogactwo.

Kategoria: Autor

Ken Follett

ISBN: 978-83-8215-182-4

Cena: 9999

978-83-8215-182-4:


. Wychodzą na jaw mroczne sekrety przeszłości i ich straszliwe konsekwencje. Zdrady. podeptane zaufanie. przestępstwa i zbrodnie. Ale… silna i niepokorna kobieta zasługuje na prawdę o ukochanym. O krwi. którą przelał w okrutny sposób. O brutalności. z jaką zdobywał i utrwalał swoją władzę. Keira musi zajrzeć w twarz diabłu. I zdecydować o losie. Jego i swoim.

Co zrobisz. gdy pakt z diabłem okaże się najlepszym rozwiązaniem?

Kategoria: Autor

Meghan March

ISBN: 978-83-283-7057-9

Cena: 9999

978-83-283-7057-9: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.


Dublerka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Najbardziej prestiżowa akademia sztuk scenicznych w Londynie.

Główna rola w szkolnym przedstawieniu może otworzyć drogę do kariery.

Cztery dziewczyny. dotąd tworzące zgraną paczkę. stają się konkurentkami.

I piąta. która wydaje się najgroźniejsza. nie tylko jeśli chodzi o wynik rywalizacji.

Ale tak naprawdę to ich matki startują w wyścigu szczurów i nie cofną się przed niczym.

A każda ma swoje tajemnice – mniej lub bardziej niewinne… a niektóre nawet mordercze.

Matki

Kendall – żona Hollywoodu. która pragnie rozpocząć nowe życie w Londynie. Carolyn – profesor prawa. w skrytości marząca o zupełnie innej karierze. Elise – skupiona wyłącznie na swojej firmie. Bronnie –idealna gospodyni domowa. Nie mogłyby się bardziej różnić. Ale łączy jej jedno: wszystkie walczą o dobro własnych córek. choć każda rozumie je po swojemu.

Córki

Autor: Ilona Gołębiewska

Cena: 39.90

Ilona Gołębiewska: MP3


Podejrzany

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Reacher pomaga FBI w znalezieniu mordercy kobiet. które w sądach wojskowych wygrały sprawy o molestowanie.

Dwie kobiety. Obie służyły w amerykańskiej armii. Obie były napastowane seksualnie przez kolegów. Obie poszły z tym do sądu i wygrały… I właśnie dlatego musiały zrezygnować z wojska.

Obie znały Reachera. Obie znaleziono w ich łazienkach. Martwe. Zanurzone w farbie maskującej.

FBI tworzy portret psychologiczny zabójcy: inteligentny. samotnik. brutalna osobowość. samozwańczy obrońca prawa… Do Reachera pasuje jak ulał.

Były oficer żandarmerii wojskowej szybko jednak oczyszcza się z podejrzeń i zaczyna pomagać grupie dochodzeniowej FBI w znalezieniu sprawcy. W przeciwieństwie do Julii Lamarr. specjalistki od tworzenia portretów psychologicznych. Reacher nie podejrzewa. że chodzi o zemstę. Ale kolejne zabójstwo podważa jego teorię.

Autor: Lee Child

Cena: 37.50

Lee Child: MP3to co musimy utracić, domowy kebab na talerzu, darmowe książki pdf do ściągnięcia, przyślę panu list i klucz, złota góra i jej sekrety, z szynką raz!, lev grossman, józef słonecki, arabski książę, fenomen poranka pdf, kwiaty na poddaszu 2, czarownik iwanow pdf, jedz zgodnie ze swoją grupą krwi pdf, maclean sarah, bad boys go to hell, książki online za darmo, charley davidson, jamie dornan wiek, do krwi ostatniej, „pan raczy żartować, panie feynman!” przypadki ciekawego człowieka, samorząd terytorialny książki pdf, jeździec miedziany pdf doci…