Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę. która zdobędzie rynek

Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę. która zdobędzie rynek Kategoria: Pozostałe Bestseller na liście „New York Timesa” Rewolucyjna metoda autorstwa Erica Riesa pomoże Ci zamienić Twój nowy pomysł biznesowy na zamierzony efekt końcowy. który będzie jednocześnie udany oraz trwały. Znajdziesz tu innowacyjne porady i wskazówki związane z zakładaniem własnego startupu i kierowaniem…

Published by admin in29 marca 2012
Tagi: , ,

Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę. która zdobędzie rynek

Kategoria: Pozostałe

Bestseller na liście „New York Timesa”

Rewolucyjna metoda autorstwa Erica Riesa pomoże Ci zamienić Twój nowy pomysł biznesowy na zamierzony efekt końcowy. który będzie jednocześnie udany oraz trwały. Znajdziesz tu innowacyjne porady i wskazówki związane z zakładaniem własnego startupu i kierowaniem nim. Przez cały czas będziesz uczyć się na autentycznych sukcesach i porażkach innych. To lektura obowiązkowa dla wszystkich przedsiębiorców. którzy są już gotowi. by zapoczątkować coś naprawdę wielkiego.

Ken Blanchard. współautor książek Jednominutowy menedżer oraz Empowerment.Odkryj ukrytą moc Twoich pracowników!

Ries pokazuje nam. jak przebijać się przez gęstą mgłę niepewności. spowijającą startupy. Opisuje usystematyzowany model działania. formułuje też praktyczne i sprawdzone wskazówki. Niewykluczone. że niniejsza książka bardziej skutecznie wspomoże światowy wzrost gospodarczy niż jakakolwiek inna książka biznesowa napisana w ostatnich latach.

Tom Eisenmann. profesor zajmujący się przedsiębiorczością. Harvard Business School

Nie znam lepszego podręcznika pozwalającego zmaksymalizować szanse startupu na sukces.

Mitchell Kapor. założyciel Lotus Development Corp.

Znajdujemy się u progu nowego stulecia zarządzania. Przez lata udało nam się wypracować doskonałe metody zarządzania dużymi firmami. jednak w kwestii startupów i innowacji nadal działamy po omacku. Niniejsza książka stawia pierwsze solidne fundamenty dla przedsiębiorczości w nowych czasach. Stworzony przez autora ruch Lean Startup dąży do tego. abyś mógł stworzyć kolejny hit rynkowy za pomocą najnowocześniejszych narzędzi.

Bez względu na to. czy jesteś przedsiębiorcą z własnym startupem. czy też działasz w strukturach dużej organizacji. znajdziesz tu bardzo ważne wskazówki. które przydadzą Ci się na drodze w nieznane. Poznaj praktyczne metody pozwalające unikać błędów w rozwoju produktu. naucz się systematycznie oceniać i interpretować wczesne sygnały płynące z rynku. a także decydować. czy należy wykonać zwrot. czy trwać przy dotychczasowych działaniach. Korzystaj z wiedzy innowatorów. którzy wprowadzili swoje firmy na szczyt. i dołącz do tego szacownego grona.


Eric Ries jest przedsiębiorcą i autorem bloga Startup Lessons Learned. Jest współzałożycielem IMVU. gdzie pełnił również funkcję dyrektora technologicznego. Był to jego trzeci startup. Często przemawia podczas różnych wydarzeń biznesowych. a także doradza wielu startupom. dużym przedsiębiorstwom oraz firmom inwestycyjnym w zakresie strategii biznesowej i strategii rozwoju produktu. Pełni funkcję przedsiębiorcy-rezydenta w Harvard Business School.

Autor: Eric Ries

Cena: 39.90

Eric Ries: MP3


Tybald i przepowiednia Studni Praprzodków

Kategoria: Pozostałe

 

Tybald ma nieco zwariowaną rodzinę i jak każdy nastolatek. trochę kłopotów w szkole. Jednak jego życie wcale nie jest zwyczajne. Poludki i Dziwoludki. Demolin – ojciec zła. bracia bliźniacy. Studnia Praprzodków. Kichająca Chata. Puchar Triatlonu. Zawichrzak Czarny. diamenty. tajemnicze wyprawy i niezwykli goście. A przede wszystkim przyjaźń. pierwsza miłość i magia… O tym wszystkim w pierwszym tomie powieści.

Autor: Barbara Wicher

Cena: 14.90

Barbara Wicher: MP3


Diabeł ubiera się u Prady

Kategoria: Powieści i opowiadania

Andrea Sachs. dziewczyna z małego miasteczka. poszukuje w Nowym Jorku pracy w branży dziennikarskiej. Nieoczekiwanie zdobywa posadę asystentki u Mirandy Priestly. wpływowej redaktor naczelnej miesięcznika Runway. jednego z najbardziej prestiżowych pism zajmujących się modą.

Szybko przekonuje się. że Miranda to klasyczny szef „z piekła rodem”. Swoich pracowników traktuje jak służących. wymaga całkowitej dyspozycyjności. nie uznaje sprzeciwu. Presja. by być pięknym i szczupłym. nosić stroje od Prady. Versace’a i Armaniego. wyglądać jak zawodowa modelka. jest ogromna. brakuje natomiast zwykłej życzliwości. Za nieodpowiednie szpilki można wylecieć z pracy.

Andrea żyje w straszliwym stresie. wiedząc. że jeśli przetrwa rok. zostanie zaprotegowana do pracy w dowolnie wybranej gazecie…

Obejrzyj zwiastun ekranizacji powieści. która zarobiła ponad 300

ISBN: 978-83-8215-263-0

Cena: 9999

978-83-8215-263-0:


Facet z jajami. Wszystko. co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet

Kategoria: Poradniki

Twardziel w XXI wieku

  • Trzy filary szczęścia
  • Nie udawaj fajnego – stań się fajny
  • Schemat pewności siebie i poczucie własnej wartości
  • Ciepłe relacje z otoczeniem
  • Agresja. czyli jak zachować zęby
  • Życie pełne sukcesów
  • Pozytywny stres

Cały urok w Big Cojones

Faceci. Dzięki wysokiemu poziomowi testosteronu we krwi cechuje nas duża ambicja. współzawodnictwo. dominacja i pewność siebie. Hormony męskie koncentrują i pobudzają mózg. który staje się zdolny do większego skupienia niż u kobiet. Są to informacje stwierdzone naukowo i żadne wojujące feministki. obrażone genderki czy domowe partnerki nie mogą z nimi polemizować. Skąd więc tylu słabych i nieporadnych mężczyzn na naszych ulicach? Dlaczego tylko nieliczni mają piękne kobiety i mnóstwo gotówki? I co w zasadzie składa się na te osławione „jaja”?

XXI wiek to piękna epoka. w której kryzys męskości nasilił się do tego stopnia. że jest najwyższy od czasów Mieszka I. Faceci są nieśmiali. nieporadni. nie mają pojęcia o tym. jak dobrze wyglądać. czego pragną kobiety. czego oni sami pragną i kim chcą być w przyszłości. Tymczasem Polki chcą twardych samców. Na samą myśl o komandosach. pilotach samolotów. strażakach czy bokserach błyszczą im oczy. I w żadnym wypadku nie chodzi tu o mięśnie. Raczej o to. byś był facetem z krwi i kości!

Ta książka to jaja instant. Twój trener podzieli się z Tobą wskazówkami i sugestiami. dzięki którym będziesz mógł kompleksowo zmienić najważniejsze aspekty swojego życia. jednocześnie stając się stuprocentowym mężczyzną. Charakterystyczny styl autora. anegdoty i czarny humor ułatwią Ci ogarnięcie kilkuset stron istotnych informacji. Wszystko. co tu zawarte. jest wartościowe. Przygotuj się jednak także na słowa prawdy. na pokazanie Ci czegoś. o czym nawet nie śniłeś. i na rady. jakich nie usłyszałbyś do końca życia od nikogo innego. Początek tej książki to zarazem koniec frajerstwa!

 


 

Patroni medialni:

Autor: Tomasz Marzec

Cena: 34.90

Tomasz Marzec: MP3


Magiczne miejsce. Tom 3. Ogród księżycowy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jedno jest pewne. żeby osiągnąć szczęście. trzeba podążać słoneczną drogą.

W dolinie mgieł i róż zaczyna się wiosna. Pisarka. Sabina Południewska. kończy remontować stary dom. Przy nim powstaje wyjątkowy ogród księżycowy. który najpiękniej i najbardziej tajemniczo wygląda nocą. Sabina jest szczęśliwa. znalazła swoje miejsce na ziemi. Otaczają ją przyjaciele. Hrabina Tyczyńska produkuje swoje niezwykłe perfumy. Marek Rokosz rozwija uprawę ziół. Ekscentryczna Carmen wysyła do Idy argentyńskiego reżysera. irytującego. ale i zabawnego oryginała. Przyszłość rysuje się świetlistą kreską i wydaje się. że nic nie może zakłócić tego harmonijnego życia.

Jednak niespodziewanie w Idzie pojawia się osoba. która może zmącić szczęście Sabiny i Krzysztofa. odmieniając ich los. Dawne błędy nie pozwalają o sobie zapomnieć. a wybaczenie

ISBN:

Cena: 9999

:


polityka PSL-u lub wójta i księdza z popularnego serialu. A co z kobietami?

Kategoria: Autor

Agnieszka Pajączkowska. Aleksandra Zbroja

ISBN: 978-83-7976-144-9

Cena: 9999

978-83-7976-144-9:demoniczna dentystka, black friday książki, kronos 2, ajahn brahm pdf, sanditon serial, chłopiec kret lis i koń, po czym się pierdzi, jak zjeść słonia, inkbook konto, niebezpieczna gra pdf, kamienie na szaniec szczegółowe streszczenie, twardziel laurelin paige pdf, grey zdemaskowany, koniec cesarstwa rzymskiego, tajemnica diamentów, popiel syn popiołów, eva garcía sáenz de urturi, dragon lords…