wydania

wydania Kategoria: 2020 Oprawa : Format Cena: Format: Kategoria: : Cena: : Wiara Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Lato 1986 roku jest wyjątkowo upalne. Leniwy spokój sennej miejscowości letniskowej zakłóca tylko grupka hippisów protestujących przeciw budowie elektrowni jądrowej. Wszystko się zmienia. kiedy pewnego poranka na torach kolejowych odkryte zostają zwłoki młodej dziewczyny. Nikt nie wie.…

Published by admin in25 marca 2012
Tagi: , , , , ,

wydania

Kategoria: 2020

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Kategoria:

:

Cena:

:


Wiara

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Lato 1986 roku jest wyjątkowo upalne. Leniwy spokój sennej miejscowości letniskowej zakłóca tylko grupka hippisów protestujących przeciw budowie elektrowni jądrowej. Wszystko się zmienia. kiedy pewnego poranka na torach kolejowych odkryte zostają zwłoki młodej dziewczyny. Nikt nie wie. kim jest i skąd się wzięła.
Młody proboszcz. który znalazł ciało. nie może przestać myśleć o zbrodni. Jego poprzednicy znikali z miasteczka w niejasnych okolicznościach. ale kiedy próbuje się czegoś o nich dowiedzieć. trafia na ścianę milczenia. Czyżby pogłoski o przeklętej parafii miały w sobie ziarno prawdy? Kto postawił przed laty krzyż przy torach i dlaczego zostawia przy nim świeże kwiaty?
Śledztwo. które prowadzi wezwany do Rokitnicy kapitan Witczak. idzie dość opornie. Miejscowi niechętnie dzielą się tajemnicami. nie chcą wywoływać duchów przeszłości.
Wierzą. że zło nadejdzie ze wschodu. Al

ISBN: 978-83-66278-90-5

Cena: 9999

978-83-66278-90-5:


zie gdzie tego chce. Jeżeli będzie wyjątkowo grzeczną dziewczynką. to być może jej brat będzie żył. Może.

Kategoria: Autor

Joanna Wylde

ISBN: 978-83-272-6726-9

Cena: 9999

978-83-272-6726-9:marta ścisłowicz w ciąży, początek dan brown audiobook, to co najważniejsze samantha young pdf, dziewczyny w wodzie, idealna narzeczona, miecz przeznaczenia epub, wypożyczalnia ebook, trunek samuraja, 365 dni 2 część, tron czaszek brett, sprawa zmartwychwstania, tajemnice macierewicza, zdrady opowiesci, wiedźmin krew elfów, musso 7 lat później, do.wszystkich chlopcow ktorych kochalam 2, piotr otawski, cywilizacje pozaeuropejskie, tajemnica czasu…