Aiden. Prywatne imperium. Tom 2

Aiden. Prywatne imperium. Tom 2 Kategoria: Pozostałe Aiden. Bentley i Maddox spotkali się na uniwersytecie. Jako że spędzali ze sobą sporo czasu. szybko się polubili – tak narodziła się wielka przyjaźń. Później jednak ich drogi się rozeszły. Aiden stał się kimś. kogo wielu szanowało i podziwiało. Był częścią odnoszącej sukcesy firmy. bogatym i interesującym mężczyzną.…

Published by admin in19 marca 2012
Tagi: , , , , , ,

Aiden. Prywatne imperium. Tom 2

Kategoria: Pozostałe

Aiden. Bentley i Maddox spotkali się na uniwersytecie. Jako że spędzali ze sobą sporo czasu. szybko się polubili – tak narodziła się wielka przyjaźń. Później jednak ich drogi się rozeszły. Aiden stał się kimś. kogo wielu szanowało i podziwiało. Był częścią odnoszącej sukcesy firmy. bogatym i interesującym mężczyzną. który nie przejmował się bzdurami. Tyle że to była maska. za którą skutecznie ukrywał swoją prawdziwą twarz. Straszliwa przeszłość. pełna przemocy i pogardy. odcisnęła na jego sercu i duszy potworne piętno.

Cami miała kuszące ciało i piękne zielone oczy. Ona. jako jedyna kobieta. zdołała przedrzeć się przez skorupę banałów i dostrzec prawdziwego Aidena. Zrozumiała. że przeznaczony jej jest właśnie ten delikatny i poraniony w środku mężczyzna. Jej oczy dostrzegały o wiele więcej. niż on chciał jej pokazać. Aiden uważał. że nigdy nie będzie wystarczają

ISBN:

Cena: 9999

:


Rubieże Imperium. Tom 2. Żar tajemnicy

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Kapitan Aidan Samuels nigdy nie był i raczej nie będzie ulubieńcem możnych tego świata. O nagrodach. zaszczytach. spokojnym życiu. łasce cesarza i jego urzędników może spokojnie zapomnieć. Zamiast odpocząć. zostanie wysłany w kolejną misję. która ma pomóc wyjaśnić. czym są tajemnicze skupiska materii pojawiające się w kosmosie.

Wyprawa badawcza czterech niszczycieli przekształca się w bezpardonową łomotaninę z flotą piratów. a Aidan Samuels wraz z innymi kapitanami muszą wykazać się po raz kolejny hartem ducha i zimną krwią.

Do tego dochodzą knowania i intrygi. wojny cesarskich buldogów pod dywanem oraz zmagania wpływowych koterii. Nawet don Sebastian Lerma. wielki inkwizytor i zaufany człowiek cesarza. nie może czuć się bezpiecznie w tym wrzącym kotle. Jakby tego było mało. Samuels ma na pokładzie zepsute arystokratyczne jajo. potomka wielkiego rodu. który pała do kapitana szczerą. absolutnie niepozbawioną podstaw nienawiścią.

Czy „Sirene” i jej niepokorny oraz cokolwiek szalony dowódca poradzą sobie z nowym wyzwaniem?

Autor: Rafał Dębski

Cena: 21.29

Rafał Dębski: MP3


n Smith-the eccentric Silicon Valley billionaire whowill champion their cause. wage war with Congress and government bureaucracy.and most important. finance their herculean undertaking.This journey to the stars will not be easy; it will be atumultuous struggle filled with violence and heroism. love and death.spellbinding beauty and heartbreaking betrayal. The stakes could not be higher. Humanity’s salvation will hang in the balance.

Kategoria: Autor

William R. Forstchen

ISBN:

Cena: 9999

:dziesiąty krąg, mroczne porzadanie, medyceusze książka, bożena furczyk, kristen proby seria pokusa, apb: reloaded, ludzkie potwory, nanotechnologia w budownictwie, graveyard keeper olej, whitney moja miłość, martwa natura z wędzidłem pdf, assassin’s creed origins trofea, michio kaku przyszłość ludzkości, robert pagacz, wujaszek wania pdf…