Humor z zeszytów szkolnych

Humor z zeszytów szkolnych Kategoria: Pozostałe „Humor z zeszytów szkolnych” jest idealną propozycją dla wszystkich tych. którzy lubią niebanalne żarty. Zapis ciekawych gaf językowych. gier słów i ekscentrycznych skojarzeń z pewnością umili czas zarówno obecnym uczniom. jak i nieco starszym czytelnikom. Książka podzielona jest na szesnaście tematycznych działów. zgodnych z przedmiotami szkolnymi. Zapraszamy do lektury.…

Published by admin in17 marca 2012
Tagi: , , , ,

Humor z zeszytów szkolnych

Kategoria: Pozostałe

„Humor z zeszytów szkolnych” jest idealną propozycją dla wszystkich tych. którzy lubią niebanalne żarty. Zapis ciekawych gaf językowych. gier słów i ekscentrycznych skojarzeń z pewnością umili czas zarówno obecnym uczniom. jak i nieco starszym czytelnikom. Książka podzielona jest na szesnaście tematycznych działów. zgodnych z przedmiotami szkolnymi. Zapraszamy do lektury. w której nie zabraknie twierdzenia Pita Golasa. Hamleta i Ofermy oraz złóż soli w Bochni i Hercegowinie.

Autor: Przemysław Słowiński

Cena: 23.86

Przemysław Słowiński: MP3


których potrzebujesz. żeby odnieść sukces.

Anthony Iannarino zamiast mówić to. co chcemy usłyszeć. i wciskać nam kolejny poradnik typu „jak szybko się wzbogacić” albo „jak zrzucić wagę bez ćwiczeń. podwajając spożycie węglowodanów”. skupia się na tym. co łączy wszystkich skutecznych sprzedawców na świecie. bez względu na branżę i organizację. w której pracują: na ich cechach osobowości oraz posiadanych umiejętnościach. Opisuje szczegółowo dziewiętnaście takich cech i umiejętności najwybitniejszych sprzedawców. w tym:

  • samodyscyplinę. czyli dotrzymywanie zobowiązań podejmowanych wobec siebie i innych;
  • odpowiedzialność. czyli przyznawanie się do osiąganych wyników;
  • konkurencyjność. czyli otwartość na rywalizację zamiast strachu przed nią

Kategoria: Pozostałe

Wbrew temu. co twierdzą ludzie. którzy osiągają słabe wyniki. sukces w sprzedaży nie jest wynikiem pomyślnych okoliczności. Można go osiągnąć bez względu na rynek. produkt. firmę czy konkurencję. Wszystko zależy od człowieka – od sprzedawcy.

Niniejsza książka nie przypomina żadnego innego podręcznika sprzedaży.

NIE jest oparta na wynikach szeroko zakrojonych. kosztownych badań przeprowadzonych przez globalną firmę doradczą.

NIE jest poświęcona procedurom i metodologiom sprzedaży. mimo że pozycje zawierające informacje o nich są niezwykle przydatne.

NIE opisuje też doświadczeń i przygód autora w świecie sprzedaży (choć znajdziesz na jej kartach kilka krótkich anegdot).

Jest w niej jednak mowa o TOBIE – o sposobie myślenia i zestawie umiejętności.

Autor: Lucy Maud Montgomery

Cena: 24.90

Lucy Maud Montgomery: MP3


Lista obecności

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Iga Stelmach jest czterdziestoletnią rzeźbiarką. która otrzymała zaproszenie do zamieszkania w Kunicach. W tej wsi stawia się na więzi międzyludzkie. a wspólnota jest jak rodzina. Ze szczególną estymą traktowani są artyści. których obecność jest chlubą miejscowości. Iga kupuje dom. w którym chce zacząć nowy rozdział swojego życia. Ma nadzieję. że tu będzie mogła powrócić do rzeźbienia. Przestanie się go bać…

A ma powody. by do swojej ukochanej gliny podchodzić z dystansem i niepokojem. Po śmierci pięcioletniej córeczki zorientowała się. że kolejna bolesna strata. której doświadczyła. nie jest przypadkowa. Wszyscy bliscy. których utrwaliła w swoim najsłynniejszym cyklu „Oblicza”. odeszli – dokładnie w takiej kolejności. w jakiej ich wyrzeźbiła. Świadomość tego była dla niej wstrząsem.

Autor: Agata Kołakowska

Cena:

Agata Kołakowska: 9999krotka historia prawie wszystkiego, poradnik the last of us, konkurs na walentynki, brida paulo coelho, książki pdf do pobrania, pozyvje seksualnr, ostatni jednorożec książka, czasowniki włoskie, origin pdf, ekstradycja pdf, bracia slater alec pdf, wiedźmin poradnik pdf, filemon i baucis, zupa z soi, 365 audiobook…