Nieprzyjaciel

Nieprzyjaciel Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Jack Reacher nie zamierza słuchać przełożonych. którzy nakazują mu zamknąć niewygodne śledztwo. Sylwester 1990 roku. dwa miesiące po upadku muru berlińskiego. Koniec zimnej wojny. W obskurnym motelu w Karolinie Północnej zostaje odnalezione ciało generała amerykańskiej armii. który w tym momencie powinien być w Europie. Jack Reacher – wierzący w…

Published by admin in12 marca 2012
Tagi: , , , , ,

Nieprzyjaciel

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Jack Reacher nie zamierza słuchać przełożonych. którzy nakazują mu zamknąć niewygodne śledztwo.

Sylwester 1990 roku. dwa miesiące po upadku muru berlińskiego. Koniec zimnej wojny.

W obskurnym motelu w Karolinie Północnej zostaje odnalezione ciało generała amerykańskiej armii. który w tym momencie powinien być w Europie. Jack Reacher – wierzący w szczytne ideały i żołnierski honor major żandarmerii wojskowej – ma przeprowadzić śledztwo i jak najszybciej zamknąć sprawę.

Kiedy jednak pojawiają się k olejne zwłoki. żony generała. i giną ważne dokumenty. otrzymuje rozkaz przerwania śledztwa. Reacher nie byłby jednak sobą. gdyby tak łatwo zrezygnował ze sprawy. która na kilometr pachnie spiskiem.

Autor: Lee Child

Cena: 17.90

Lee Child: MP3


Na tej samej ziemi

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. a tymczasem bohaterki znane z powieści „Pod tym samym niebem” stają przed nowymi dylematami i rozterkami. Kinga tęskni za narzeczonym. który od miesięcy przebywa w śniegach Spitsbergenu. Lilianna. skupiona na wychowaniu pięcioletniej córki. nie potrafi wsłuchać się w to. co podpowiada jej serce. Jedynie mała Nela oraz jej wierny kotożbik Eastwood nie wahają się czerpać z życia wszystkiego. co najlepsze.

Codzienność Lilki odmienia zagadkowa przesyłka. a w niej informacje na temat ukrytej w Górach Połabskich rodzinnej tajemnicy. Aby ją poznać. przyjaciółki postanawiają wybrać się w podróż śladami listu. Jednak przewrotny los ma wobec nich zupełnie inne plany. nie żałując wyzwań i niespodzianek.

Czy Lilianna zdoła wypełnić wolę zmarłego przed laty dziadka? Czy pozwoli. by jego wojenne doświadczenia wpłynęły na jej obecne życie?

Autor: Nina Majewska-Brown

Cena: 39.90

Nina Majewska-Brown: MP3


Poradnik Rekinów Sprzedaży. Jak zostać Top Sellerem i nie zwariować

Kategoria: Ekonomia i biznes

Nauka pływania w oceanie nieskończonych możliwości

Handlowiec i rekin mają ze sobą wiele wspólnego. Rekin to bardzo stary gatunek. który pływa w ziemskich oceanach od setek milionów lat. Z kolei handlowiec to jeden z najstarszych zawodów świata – najprawdopodobniej zaistniał w momencie. w którym pierwszy wytwórca postanowił wymienić swój towar na coś innego. Łup myśliwego. poradę szamana. pole sąsiada. Rekin to z pozoru zwierzę potężne: szybkie. sprawne. z klawiaturą ostrych zębów w pysku. A jednak jego życie jest niepewne. zależy bowiem od tego. jak skutecznie w danym dniu skorzysta z wyposażenia. które dała mu natura. I od tego. czy nie spotka większego od siebie drapieżcy. Ze sprzedawcą bywa całkiem tak samo – dopóki dowozi target. chodzi w chwale (i pieniądzach). ale jeśli raz i drugi powinie mu się płetwa…

Cóż. kariera top sellera nie jest prosta. Bo choć wmówią Ci. że „jesteś najlepszym handlowcem. dziś osiągniesz sukces!”. choć każą Ci powtórzyć to zdanie sto razy. choć będą pracować nad rozbudowaniem Twojego ego. choć spróbują zmienić Cię w aroganckiego. pewnego siebie gościa. to i tak któregoś dnia się potkniesz. Po serii sukcesów przyjdzie porażka. Twój z taką pieczołowitością budowany wizerunek rekina sprzedaży rozpadnie się. a z jego okruchami pozostaniesz sam. „Jak to. przecież jestem najlepszy… a może jednak nie jestem?” Niestety. w sprzedaży nie ma prostych dróg do sukcesu. nie ma trików. które szybko awansują Cię na top sellera i zabezpieczą przed upadkiem. Bez dobrze zbudowanych podstaw. bez zdrowego podejścia możesz tylko fluktuować pomiędzy poziomem sprzedałem – miałem szczęście a nie sprzedałem – nie jestem najlepszy.

Potraktuj tę książkę jak naukę pływania w oceanie sprzedaży. W zdrowiu i skuteczności. Przez długie lata.

Rekiny Sprzedaży są największą w Polsce społecznością zrzeszającą handlowców wszystkich branż w mediach społecznościowych. Działamy nieustannie od 2016 roku. dostarczając przedstawicielom handlowym. sprzedawcom. managerom i trenerom sprzedaży codziennej dawki nowinek ze świata sprzedaży i humoru oraz umożliwiając interakcję z innymi handlowcami.

Autor: Maciej Dziekanowski

Cena: 44.90

Maciej Dziekanowski: MP3


Plotkara

Kategoria: Pozostałe

Blair i Nate są parą. Harmonię ich związku przerywa przyjazd Sereny. Powrót do szkoły nie jest dla niej łatwy. Rówieśniczki prześcigają się w okrutnych i nieprawdziwych uwagach. a Blair nie ma nic przeciwko drwinom z Seleny. Zupełnie inaczej reagują na jej powrót Nate i Dan…

Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara”.

 

Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek. dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara”. w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara” publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times”.

Autor: Cecily von Ziegesar

Cena: 9999

Cecily von Ziegesar: MP3ocena efektywności projektów inwestycyjnych, tajemniczy przeciwnik pdf, witch czarodziejki komiks, simoni marcello, mała apokalipsa konwicki, piekara przeklęte przeznaczenie, trylogia millenium, dark souls opis przejścia, mister el james doci, krew elfów słuchowisko, dotyk crossa film, każde martwe marzenie chomikuj, eksperyment anioł, znane dzieło platona, plik epub, ten dzień pdf docer, wamp gazeta, katarzyna puzyńska pokrzyk, koontz oczy ciemności pdf, tomb raider sala przejścia, utopia dla realistów, dzikie pragnienie pdf…