. stawiając jednak warunek: obie współwłaścicielki przepracują pełny rok kalendarzowy pod jej rządami. Tym samym ponownie znajdą się na jej celowniku…

 

. stawiając jednak warunek: obie współwłaścicielki przepracują pełny rok kalendarzowy pod jej rządami. Tym samym ponownie znajdą się na jej celowniku…   Kategoria: Autor Lauren Weisberger ISBN: 978-83-7885-323-7 Cena: 9999 978-83-7885-323-7: Pampiludki i tajemnice wiary Kategoria: Pozostałe Zapraszamy do Pampilii! – O. dzień dobry! – odpowiedziała nieznajoma. – Jestem Gloria. a wy? – Jestem Alimemek.…

Published by admin in8 marca 2012
Tagi: , ,

. stawiając jednak warunek: obie współwłaścicielki przepracują pełny rok kalendarzowy pod jej rządami. Tym samym ponownie znajdą się na jej celowniku…

 

Kategoria: Autor

Lauren Weisberger

ISBN: 978-83-7885-323-7

Cena: 9999

978-83-7885-323-7:


Pampiludki i tajemnice wiary

Kategoria: Pozostałe

Zapraszamy do Pampilii!

– O. dzień dobry! – odpowiedziała nieznajoma. – Jestem Gloria. a wy?

– Jestem Alimemek. a to Gideon. Możemy spytać co robisz?

– Niosę Chwałę Bogu – wyjaśniła z powagą Gloria.

– Co niesiesz? Gdzie niesiesz? – spytały równocześnie pampiludki.

– Chwałę Bogu. Na wysokość ją niosę. na górę Ojeje. Ciężka ta Chwała. ale bardzo fajnie się ją niesie. Poniesiecie ze mną? – zaproponowała Gloria.

„Pampiludki i tajemnice wiary” to książka jakiej jeszcze nie było: z prostotą i dziecięcą wrażliwością wyjaśnia znaczenie trudnych zagadnień wiary chrześcijańskiej. a każda przygoda bohaterów uchyla przed Czytelnikiem kawałek Nieba.

Autor: Asia Olejarczyk

Cena: 9.90

Asia Olejarczyk: MP3


Tysiac kawałków

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zaślepieni miłością … Julia i Daniel są młodzi. piękni i szaleńczo zakochani. Do szczęścia potrzebują tylko siebie nawzajem. Julia podejmuje jednak błędną decyzję. która pociąga za sobą kolejne. aż wreszcie dochodzi do nieodwracalnego. Owładnięta strachem przed samotnością. jest gotowa zrobić wszystko. by zatrzymać przy sobie ukochanego mężczyznę. On. okaleczony na ciele i duszy. nie widzi już przed nimi przyszłości. Czy będą umieli zbudować swoje życie od nowa i wypełnić pustkę po narkotycznej miłości?

Autor: Anna Ziobro

Cena: 40.00

Anna Ziobro: MP3


ciopisarką wszech czasów. Dotychczas wydano ponad miliard egzemplarzy jej książek w języku angielskim oraz tyle samo tłumaczeń na 45 języków obcych. Pod pseudonimem Mary Westmacott wydała kilka powieści obyczajowych. które także cieszyły się popularnością.

Brytyjska pisarka zasłynęła z powieści detektywistycznych. Stworzyła jedne z najbardziej popularnych postaci detektywów: Herkulesa Poirot oraz przenikliwą detektyw amatorkę pannę Jane Marple. Jej proza wielokrotnie przenoszona była na ekrany. zarówno kinowe. jak i telewizyjne. Na podstawie dzieł Christie powstały także słuchowiska radiowe oraz spektakle teatralne. Wśród czytelników na całym świecie uznawana jest za niekwestionowaną królową kryminału.

Kategoria: Autor

Agatha Christie

ISBN: 978-87-26-26709-9

Cena: 9999

978-87-26-26709-9:


she stood in the doorway that day: disaster. Not just because she was so different. that skin and that hair. as different from me as it’s possible to be. There was something wrong about her. Wrong for us. It was never going to work.Now she is dead and only I am left to love him. She is dead. and it’s all my fault.

Kategoria: Autor

Rachel Edwards

ISBN:

Cena: 9999

:


Opowiadania do chichotania

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Długo oczekiwana kolejna część przygód Tomka. Jak zwykle zabawne i pełne wdzięku opowiadania o codziennych sprawach . które widziane oczyma przedszkolaka nabierają nieoczekiwanych kolorów. Zakładanie butów. wyprawa na basen czy gra w piłkę bywają niezwykle emocjonujące. a rozważania o tym. co śni się psu. a co tacie. i jak ukryć słodycze przed kolegą łakomczuchem albo plamę na obrusie przed wzrokiem babci. prowadzą do wielu zabawnych sytuacji.

Dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 15.29

Renata Piątkowska: MP3sposób na francuza, luis zueco, rosyjski krok po kroku, opowiadania borowskiego pożegnanie z marią pdf, rynek usług finansowych, zaklęci w czasie, luca vitiello pdf, w 80 dni dookoła świata pdf, skinienie, opowieści z meekhańskiego pogranicza północ południe, mam na imię jutro, zanim się pojawiłeś pobierz, grzechy młodości, erving goffman człowiek w teatrze życia codziennego, sposób na elfa pdf za darmo…