Superbohater z antyku. Tom 5. Apollo i tajemnicza wiadomość!

Superbohater z antyku. Tom 5. Apollo i tajemnicza wiadomość! Kategoria: Pozostałe   Pełne humoru i przygód wprowadzenie do mitów greckich: opowieść o chłopcu. który sprawdza na własnej skórze. jak to jest być bohaterem. Dlaczego postać Tima znajduje się na zdobieniach starożytnej wazy w londyńskim muzeum? Czy Hera planuje go w niej uwięzić? Kiedy? Jak? Tim…

Published by admin in5 marca 2012
Tagi: , , , ,

Superbohater z antyku. Tom 5. Apollo i tajemnicza wiadomość!

Kategoria: Pozostałe

 

Pełne humoru i przygód wprowadzenie do mitów greckich: opowieść o chłopcu. który sprawdza na własnej skórze. jak to jest być bohaterem.

Dlaczego postać Tima znajduje się na zdobieniach starożytnej wazy w londyńskim muzeum? Czy Hera planuje go w niej uwięzić? Kiedy? Jak? Tim potrzebuje kogoś. kto potrafi przewidzieć przyszłość… ale chwila. ten ktoś nie lubi dawać autografów! Jedno jest pewne: gdy na scenę wchodzą wymiotujące punki. lecą na nich owoce granatu i nadciąga tornado motyli. może zapanować chaos!

Autor: Stella Tarakson

Cena: 17.90

Stella Tarakson: MP3


ć ani zniszczyć.

„Relacja Barbary Lipskiej pozwala nam wejść w buty osoby psychicznie chorej. popatrzeć z empatią i zrozumieniem na tych. którym „coś się zdarzyło z ich mózgiem” – Joanna Szczęsna. „Książki. Magazyn do czytania”

Kategoria: Autor

Elaine McArdle. Barbara K. Lipska

ISBN: 978-83-268-3330-4

Cena: 9999

978-83-268-3330-4:


Beewinjapeedee

Kategoria: Pozostałe

A documentary filmmaker travels to the Everglades in search of his brother’s killer and encounters a legendary Indian princess and shape-shifter with a ravenous appetite.

Autor: JoBe Cerny

Cena: 4.90

JoBe Cerny: MP3


edzę o tym okresie. jest znawcą etosu wikińskiego. Publikował w czasopismach: „Wiedza i Życie”. „Focus Historia”. „Mówią Wieki” i w Nowej Fantastyce. W 2013 rou zadebiutował powieścią fantastyczno-historyczną „Karmiciel kruków”.

Kategoria: Autor

Łukasz Malinowski

ISBN: 978-87-26-56063-3

Cena: 9999

978-87-26-56063-3:


Jaskółki z Czarnobyla

Kategoria: Pozostałe

Wciągające śledztwo. w którym burzliwa rzeczywistość dzisiejszej Ukrainy splata się czarnobylską tragedią.

Ponad 30 lat po wybuchu elektrowni w Czarnobylu Morgan Audic powraca do jednej z najbardziej przerażających historii w dziejach świata. Przez Prypeć. teren dawnej zony. przetaczają się wycieczki turystów zafascynowanych nuklearnym wysypiskiem postsowieckiego świata. Podczas jednej z wycieczek zostaje znalezione zmasakrowane ciało mężczyzny. Do prowadzenia śledztwa zostaje włączony sztab ludzi: Aleksander Rybałko. który jako dziecko mieszkał w Prypeci. Josif Melnyk . policjant pracujący od kilku lat w Czarnobylu. a także ornitolożka Nina. Czy uda im się odkryć. kto stoi za w makabryczną śmiercią Leonida. syna byłego ministra Wiktora Sokołowa? Czy ta śmierć ma związek z jeszcze jedną. która wydarzyła się w dzień katastrofy w Czarnobylu?

„Doskonale pamiętam ten dzień. 26 kwietnia 1986 roku. i informacje o tym. co stało się w Czarnobylu. W książce Morgana Audica nie tylko pobrzmiewa groza z tamtego czasu. ale też w rzetelny sposób opisano skomplikowaną sytuację polityczno-społeczną Europy Wschodniej. Wszystko to w cieniu śledztwa makabrycznej zbrodni i przerażających jaskółek. Polecam”.

Autor: Morgan Audic

Cena: 39.90

Morgan Audic: MP3


Wycieczka – ucieczka

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Pod nieobecność rodziców żądne przygód dzieciaki podejmują decyzję o wielkiej rowerowej wyprawie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego. gdyby nie to. że w szalonej wycieczce towarzyszy im ich pełna wigoru babcia! Wspólnie przeżyją niesamowite chwile pełne emocji i wyzwań.

Jedna z najbardziej poczytnych autorek XX wieku tym razem kieruje swą powieść do młodzieży. „Wycieczka-ucieczka” została przeniesiona na małe ekrany w 1972 roku przez Jadwigę Kędzierzawską. Pięcioodcinkowy serial był emitowany w niedzielnym Teleranku.

Autor: Stanisława Fleszarowa-Muskat

Cena: 24.99

Stanisława Fleszarowa-Muskat: MP3cisza morska mickiewicz, hans kirst, drewniany człowiek, lead kylie scott pdf, doktor dolittle i jego zwierzęta do pobrania, dziady ii pdf, bycie miłym to przekleństwo, pokolenie ikea audiobook, kolejne 365 dni mobi, płynność finansowa pdf, brat lata, cuda ojca pio pdf, herosi czcicieli, dzięki komu moc czarownika została zniszczona jaka nauka płynie z baśni kryształowa kula, frostpunk scenariusze, czarne stopy lektura, harari homo deus, m.l. stedman, dynastia miziołków pdf darmowy, albert einstein odkrycia, robert gawłowski, greccy bogowie według percy’ego jacksona, psy z piekła rodem, sławomir gzell, magnetyzm serc, malgorzata snopkiewicz, małgorzata starosta…