Bądź sobą. tylko w najlepszej wersji

Bądź sobą. tylko w najlepszej wersji Kategoria: Poradniki Cieszysz się swoim życiem? Czy codziennie wykonujesz ważne dla siebie zadania. dbasz o istotne dla Ciebie relacje i realizujesz własne cele? Czy raczej odhaczasz kolejne punkty na liście. poświęcasz czas nieistotnym rzeczom i w ogóle czujesz się jak chomik w kołowrotku? Czy spoglądając wstecz. przypominasz sobie mnóstwo…

Published by admin in26 lutego 2012
Tagi: , , , , ,

Bądź sobą. tylko w najlepszej wersji

Kategoria: Poradniki

Cieszysz się swoim życiem? Czy codziennie wykonujesz ważne dla siebie zadania. dbasz o istotne dla Ciebie relacje i realizujesz własne cele? Czy raczej odhaczasz kolejne punkty na liście. poświęcasz czas nieistotnym rzeczom i w ogóle czujesz się jak chomik w kołowrotku? Czy spoglądając wstecz. przypominasz sobie mnóstwo ważnych dni. wypełnionych ekscytującymi czy choćby tylko cudownie przyjemnymi chwilami. czy też czujesz. że każdy dzień był – i jest – jednakowo nudny i beznadziejny? Jeśli w tym momencie odkrywasz. że chcesz zmienić swoje życie i sprawić. aby stało się lepsze. pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące. to znaczy. że właśnie teraz możesz to zrobić!

Ta książka jest narzędziem. dzięki któremu tego dokonasz! Szybko przekonasz się. że bycie najlepszą wersją siebie jest wyjątkowo wyzwalające i daje niezwykłe poczucie wolności! Ten szczery i bezpośredni przewodnik spra

ISBN: 978-83-287-1494-6

Cena: 9999

978-83-287-1494-6:


Prokurator

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Trzydziestoletnia. niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo. jako błyskotliwa adwokatka. odnosiła sukcesy na sali sądowej. Teraz jednak fortuna przestała jej sprzyjać: nie dość. że przyłapała męża na zdradzie. to musiała również podjąć się prowadzenia sprawy groźnego bandyty „Szarego”. Co gorsza. „Szary” jest jej przyrodnim bratem. z którym od dawna nie miała – i nie chciała mieć – nic do czynienia.

Wydarzenia ostatnich tygodni postanawia odreagować w dyskotece. Po raz pierwszy w życiu ma ochotę zachować się nieodpowiedzialnie… i udaje się jej to aż za bardzo. Ląduje w mieszkaniu Łukasza. którego dopiero co poznała na parkiecie. Po niesamowitych miłosnych uniesieniach. zaspokojna seksualnie. ale skacowana moralnie. ukradkiem wraca do domu. Zaledwie kilka godzin później przekonuje się. że pech upodobał ją sobie na dobre: „facet na jedną noc” okazuje się prokuratorem prowadzącym sprawę jej przyrodniego brata. Jakby tego było mało. wszystko wskazuje na to. że pozasłużbowe kontakty Kingi i Łukasza nie ograniczą się do jednego gorącego spotkania…

Ostry seks. ostry język. ostra akcja. Jeszcze żadna nowa gwiazda nie eksplodowała z taką siłą na firmamencie polskiego kryminału.

Autor: Paulina Świst

Cena: 37.00

Paulina Świst: MP3


Medalion z bursztynem

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Gdańsk. Podczas remontu domu po babce Ewa znajduje ukrytą kopertę. a w niej stary naszyjnik z bursztynem oraz… tajemniczy list. I nagle jej świat całkowicie się zmienia. Kobieta musi odnaleźć swoje korzenie. nie wiedząc. kim tak naprawdę jest ona sama. jej zamknięta w sobie matka. ich przodkowie. Nie wie jeszcze. że nie tylko o rodzinną przeszłość tu chodzi. lecz także o zbrodnię. a zagrożenie jest wciąż realne… Prywatne śledztwo. prowadzone wraz ze znajomym dziennikarzem. odsłania coraz więcej zagadek. niebezpieczeństwo narasta. Ktoś depcze im po piętach. Dwie bliskie sobie kobiety. które od lat nie potrafią się ze sobą porozumieć. Teraźniejszość. która wciąż nie otrząsnęła się jeszcze z mrocznej przeszłości. Miasto naznaczone piętnem historii. Zbrodnia oraz jej konsekwencje. Pułapki uprzedzeń. Rozwiązanie zagadki jest trudne i niebezpieczne. lecz możliwe. Czy jednak możliwe je

ISBN: 978-83-7995-321-9

Cena: 9999

978-83-7995-321-9:


kazała się profetyczna.”

– Sylwia Chutnik

„Wstrząsająca historia o tym. że gdy budzą się w nas demony. wyzbywamy się wszelkich skrupułów. Przeczytajcie. jak wygląda piekło zgotowane ludziom przez innych ludzi. Robicie to jednak na własną odpowiedzialność.”

– Adam Szaja. smakksiazki.pl

Kategoria: Autor

Agustina Bazterrica

ISBN: 978-83-66718-64-7

Cena: 9999

978-83-66718-64-7:


Siostra Cienia. Siedem Sióstr

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Star D’Apliese nie może dojść do siebie po nagłej śmierci jej adopcyjnego ojca – tajemniczego multimilionera Pa Salta. Dziewczyna jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku. gdzie ma się spotkać z siostrami.  Na miejscu okazuje się. że Pa Salt zostawił każdej z nich w spadku zaszyfrowane wskazówki dotyczące ich pochodzenia. Otrzymana wizytówka i figurka kota wiodą najbardziej enigmatyczną z sióstr. zawsze pozostającą w ich cieniu nieśmiałą Star do uroczego londyńskiego antykwariatu. Niespodziewana śmierć Pa Salta i wizyta w księgarni Orlanda mogą stać się początkiem czegoś nowego.

Sto lat wcześniej. Zdecydowana i niezależna Flora MacNichol przyrzeka sobie. że nigdy nie wyjdzie za mąż. Wiedzie spokojne życie w domu położonym w malowniczej Krainie Jezior w północno-zachodniej Anglii. nieopodal miejsca zamieszkania słynnej pisarki. Beatrix Potter. gdzie Flora czuje się bezpieczna i szczęśliwa. Wkrótce jest zmuszona wyjechać do Londynu. gdzie trafia do domu jednej z najbardziej znanych i szanowanych w społeczeństwie edwardiańskiej Anglii kobiet. Alice Keppel. Flora wbrew swojej woli staje się pionkiem w grze. w której będzie musiała wybierać pomiędzy prawdziwą miłością a lojalnością wobec chlebodawcy. Nieoczekiwane spotkanie z tajemniczym mężczyzną przyniesie odpowiedzi. których Flora od dawna szuka.

Wykorzystując wskazówki pozostawione przez ojca. Star zgłębia fascynującą historię Flory. poznając jednocześnie szczegóły dotyczące jej własnych korzeni. Badając swoje związki z Florą. odkrywa swoje miejsce w układance pełnej miłości. nienawiści. bólu i nadziei.

Nastrojowa i pełna magii powieść. która zachwyci miłośników prozy w stylu Kate Morton i Kristin Hannah. a także wielbicieli brytyjskiego serialu „Downton Abbey”.

Autor: Lucinda Riley

Cena: 41.90

Lucinda Riley: MP3piosenka magiczne miejsce, pandemia vs epidemia, 365 dni pdf pobierz, byłbym zapomniał, sztuka wojny pdf, harry potter i zakon feniksa ebook, ksiaze machiavelli, pocztuj, pieśń o nibelungach streszczenie, no more nice guy, pierwiastek z zero, blackhurst, gwiazdkowy prezent, przysięga 75, bracia lwie serce książka online, kowboje oceanu, czytnik epub…