Kasacja

Kasacja Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy 1. tom serii z Joanną Chyłką!   Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar. Sprawę prowadzi Joanna Chyłka. pracująca dla bezwzględnej. warszawskiej korporacji. Nieprzebierająca w środkach prawniczka. która zrobi wszystko. by…

Published by admin in12 lutego 2012
Tagi: , , , , , ,

Kasacja

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

1. tom serii z Joanną Chyłką!

 

Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar.
Sprawę prowadzi Joanna Chyłka. pracująca dla bezwzględnej. warszawskiej korporacji. Nieprzebierająca w środkach prawniczka. która zrobi wszystko. by odnieść zwycięstwo w batalii sądowej. Pomaga jej młody. zafascynowany przełożoną. aplikant Kordian Oryński. Czy jednak wspólnie zdołają doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?
Tymczasem ich klient zdaje się prowadzić własną grę. której reguły zna tylko on sam. Nie przyznaje się do winy. ale też nie zaprzecza. że jest mordercą.

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 34.90

Remigiusz Mróz: MP3


Jak czytać ludzi radzi agent FBI

Kategoria: Poradniki

Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji. motywacji. dążeń. a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam. gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu. biznesie. wśród przyjaciół i znajomych. Autorem “Jak czytać ludzi” jest Robin Dreeke. były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego Dreeke wypracował system. który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz tą wiedzą dzieli się z Czytelnikiem.

“Nauczę cię myśleć jak agent: w sposób uporządkowany. obiektywnie. racjonalnie i chłodno. Z takim nastawieniem można precyzyjnie analizować czyny. słowa. mowę ciała. opinie. reputację. karierę zawodową i zdolności. czyli te elementy. które pozwolą ci przewidzieć dalsze kroki danej osoby.”

“Przewidywanie czyjegoś zachowania to nie fizyka kwantowa. lecz nauka społeczna. Musisz tylko napisać właściwe równanie – stosując logikę. strategię. sceptycyzm. spostrzegawczość – i nie zapominać. że prawda czasami bywa nieprzyjemna. a mimo to nie można zamykać na nią oczu.”

O SERII:

Nowa seria wydawnicza “Inwestuj w siebie” to propozycja dla wszystkich. którzy są ciekawi wiedzy i chcą inwestować w swoje samodoskonalenie. Seria obejmuje wybrane tytuły z dziedziny rozwoju osobistego. psychologii i finansów. Książki zostały wybrane spośród najnowszych i najciekawszych pozycji wydanych w Stanach Zjednoczonych. Kanadzie. Australii i Europie Zachodniej. Intencją wydawcy jest aby jako seria tworzyły komplementarny program samodoskonalenia dla współczesnego człowieka.

Autor: Robin Dreeke

Cena: 39.90

Robin Dreeke: MP3złodziej pioruna pdf, abc pewności siebie i atrakcyjności pdf, złącz pdf, stylo fantome, sapkowski wieża jaskółki, roman brandstaetter jezus z nazaretu, małgorzata kozubek, wisłocka sztuka kochania, p.c. cast, sejf tomasz sekielski, święta marianna, medaliony pdf free, my dzieci z dworca zoo, gra anioła pdf, aneta gawkowska, katarzyna trzpioła, zagubiony kot, odtwarzacz audiobooków z głośnikiem…