Angielski Czasy z ćwiczeniami

Angielski Czasy z ćwiczeniami Kategoria: Nauka języków Angielski Czasy z ćwiczeniami Audio Kurs uczy posługiwania się angielskimi czasami – Tenses. Czasy z ćwiczeniami zapoznają z zasadami użycia m.in. Present Simple. Past Continuous. Present Perfect. Present Perfect Continuous. Past Perfect. Future Simple. Future Continuous oraz going to. Kurs w przystępny sposób wyjaśnia zasady tworzenia pytań i…

Published by admin in12 lutego 2012
Tagi: , , , , ,

Angielski Czasy z ćwiczeniami

Kategoria: Nauka języków

Angielski Czasy z ćwiczeniami

Audio Kurs uczy posługiwania się angielskimi czasami – Tenses. Czasy z ćwiczeniami zapoznają z zasadami użycia m.in. Present Simple. Past Continuous. Present Perfect. Present Perfect Continuous. Past Perfect. Future Simple. Future Continuous oraz going to. Kurs w przystępny sposób wyjaśnia zasady tworzenia pytań i przeczeń. Przykładowe zdania pozwalają na szybkie opanowanie umiejętności praktycznego stosowania czasów. zaś ćwiczenia przygotowują do poprawnego posługiwania się nimi na co dzień.

Spróbuj – efekty Cię zaskoczą!

Audio Kurs obejmuje 72 minuty wysokiej jakości nagrań tylko native speakerów. W każdej z 10 lekcji zamieszczono liczne przykłady zdań z tłumaczeniami na język polski. zasady użycia czasów oraz ćwiczenia weryfikujące umiejętność ich zastosowania w praktyce.

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 9999

Opracowanie zbiorowe:


r own search for personal happiness and to create an epic life. In 50 Ways to Yay!. Alexi helps you do the same with fifty motivating. empowering. and thought-provoking lessons and exercises to help you break out of the ordinary and jump into the extraordinary. With her guidance. you can experience a domino effect of inner peace. inspiration. and a whole lot of happy.

Kategoria: Autor

Alexi Panos

ISBN:

Cena: 9999

:


nieszka Ornatowska i Bogusław Stępień pokazują. jak można odzyskać kontrolę nad swoim życiem. W tej zabawnej i mądrej książce znajdziesz inspirację. wypowiedzi konkretnych osób oraz rozważania dotyczące najważniejszych obszarów ludzkiej egzystencji: duchowych i fizycznych relacji międzyludzkich. dzieci. pracy. seksu i sensu — wszystko po to. by zorientować się. co można ustawić inaczej i na co spojrzeć z nowej perspektywy. Dzięki temu zmierzysz się ze swoim doświadczeniem i… zaczniesz wreszcie żyć tu i teraz. Przecież chcesz cieszyć się życiem w pełni przez następnych 40 lat?

  • Śmierć — życie wieczne czy „pstryk” i koniec?
  • Ciało — ups! Grawitacja jednak działa
  • Związek — nowy. stary czy w ogóle?
  • Dzieci — ekspansja genów
  • Rodzina — najlepiej wychodzimy z nią na zdjęciu?
  • Seks — a może komputer lub telewizja?
  • Praca — doświadczenie kontra młode wilczki
  • Pr

Kategoria: Poradniki

40 lat minęło jak jeden dzień… — i już! Możesz się martwić albo uświadomić sobie. że… Życie zaczyna się po czterdziestce — zatem wreszcie możesz zacząć świadomie i radośnie je przeżywać!

Chcesz czy nie. kiedyś dopadnie Cię TEN moment — przekroczysz umowny próg pomiędzy młodością i dojrzałością. spojrzysz w kalendarz i zobaczysz. że masz już 40 lat. Wtedy zadasz sobie pytanie: jak chcę spędzić resztę swojego życia? Czterdziestka to świetny czas na refleksję: część życia jest za Tobą. samodzielnie podejmujesz decyzje i odpowiadasz za swoje wybory. Może czas w końcu zrobić pierwsze podsumowanie i przyjrzeć się bilansowi? Co zostawić. co zmienić. a na co szkoda Twojej energii i Twojego czasu? Na te pytania każdy musi odpowiedzieć sobie sam. ale warto wcześniej przeczytać książkę dwojga specjalistów od przywracania życiowej harmonii.

Ag

Autor: Edyta Świętek

Cena: 32.00

Edyta Świętek: MP3


Posłuchajcie bajeczki: Tygrys o Złotym Sercu

Kategoria: Pozostałe

Buka przypomina dawno niewznawianą prozę autora Misia Uszatka. Tygrys o Złotym Sercu jest jednym z pięciu niezwykle ciepłych. pełnych wdzięku opowiadań dla najmłodszych dzieci. wydanych w ramach audiobooka Posłuchajcie bajeczki. Na cały zbiór składają się następujące opowiadania: Strzelba Zajączka (10:33). Awantura w kinie (6:48). Bajka o Koguciku-Wędrowniku i przemądrym Lisie (7:48). Bieg z przeszkodami (6:39). Tygrys o Złotym Sercu (13:41). Opowiadania można nabyć każde osobno bądź wszystkie łącznie w postaci audiobooka Posłuchacie bajeczki – w wersji elektronicznej mp3 (ISBN 978-83-64690-12-9)

muzyka Wojciech Błażejczyk
projekt graficzny
Natalia Baranowska

Autor: Mark Bray

Cena: 102.90

Mark Bray: MP3kertesz, day leclaire, zoria bogini, dzienniki wampirów, lot sowy, cassandra clare królowa powietrza i ciemności pdf, 10 skarpetek pdf, dżuma albert camus, wiedzmin tom 1-8, reguły uległości, baśń o wężowym sercu, wiedzmin 3 mutacje, zakony w średniowieczu, rysio snajper, miłość i inne szaleństwa, slady na piasku, wieden 1683, tylko mni kochaj, matematyka w otaczającym nas świecie 2 pdf, arteterapia pdf, sny o hiroszimie, testy prawo podatkowe, ken follett zamieć, krwawy pot, bajki patriotyczne dla dzieci…