Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 3

Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 3 Kategoria: Powieści i opowiadania Achaja już ponad 10 lat udowadnia. że jest jedyną słuszną cesarzową w świecie fantastyki. Rozmach i tempo prozy Ziemiańskiego powodują. że kolejne powieści z Achaja w tle zdobywają coraz większe rzesze sympatyków. Andrzej Ziemiański ma niezwykle przystępny. lekki styl. a jego teksty pochłania się w tempie…

Published by admin in9 lutego 2012
Tagi: , , , , , ,

Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 3

Kategoria: Powieści i opowiadania

Achaja już ponad 10 lat udowadnia. że jest jedyną słuszną cesarzową w świecie fantastyki. Rozmach i tempo prozy Ziemiańskiego powodują. że kolejne powieści z Achaja w tle zdobywają coraz większe rzesze sympatyków.

Andrzej Ziemiański ma niezwykle przystępny. lekki styl. a jego teksty pochłania się w tempie ekspresowym. Jego znakiem firmowym jest też doskonała znajomość realiów wojskowych. wszelakich militariów. fachowych nazw. taktyk i kreowanie barwnych opisów tychże.

Paweł Kukliński – lubimyczytać.pl

– Czy wiesz. że używanie pocisków. które eksplodują po uderzeniu w ciało jest zakazane? – nie wytrzymał. – Dlaczego tniesz pociski na krzyż?!

Mielczarek powoli podniósł głowę znad imadła.

– Ano tnę tak bo jestem człowiekiem wierzącym. panie komandorze – odparł spokojnie. – W Boga wierzę. a krzyż to jeg

Autor: Marek Niedźwiecki

Cena: 27.90

Marek Niedźwiecki: MP3


Nie-boska komedia

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Nie-Boska komedia ukazała się w roku 1835. wpisując się na listę arcydzieł popowstaniowego dramatu romantycznego.  Hrabia Henryk. ponosi klęskę w życiu osobistym. gdyż uwiedziony pokusami fałszywej poezji. staje się przyczyną nieszczęść. które spadają na jego żonę i syna. Dramat przedstawia walkę starego i nowego świata. hrabia staje po stronie arystokracji przeciow zbuntowanym masom.

Autor: Zygmunt Krasiński

Cena: 9.00

Zygmunt Krasiński: MP3


ro. zero osiem“. Ryszard Ćwirlej „Kto się boi czarnej Wołgi?”. Robert Małecki „Kosa”. Małgorzata Rogala „Córa Koryntu i prawiczek”. Marta Matyszczak „Trup. którego nie ma”. Tomasz Sekielski „…Że Cię nie opuszczę aż do śmierci…”

Kategoria: Autor

Opracowanie zbiorowe

ISBN: 978-83-63842-78-9

Cena: 9999

978-83-63842-78-9:obscure ii, szanowny panie po niemiecku, metal gear solid 4 ps3, pasemka ukrywające siwe włosy, maria ossowska ethos rycerski i jego odmiany pdf, moj torin pdf, nie tłumacz się działaj pdf chomikuj, czytnik ebook pl, tania ksiazka opinie, sekretne życie aniołów, tylko on, ebook szatan z siódmej klasy za darmo, kroniki spiderwick gra, samorząd terytorialny książki pdf, dzieci czasu, roshani chokshi, onetolubia, gry spidermen, elsberg blackout, cinder marissa meyer, empik promocje ksiazki, dance sing love miłosny układ pdf doci…